HYUNDAI I40 - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2011.07 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: kombi, sedan

Wersje silnikowe: 1.6 GDI, 1.7 CRDi, 2.0 GDI

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HYUNDAI I40

Wybierz pojazd modelu HYUNDAI I40

HYUNDAI i40 CW (VF)

HYUNDAI i40 CW (VF)
Seria produkowana w latach:
2011.07 - obecnie.
Lata produkcji: 2011.07 - obecnieLata produkcji: 2011.07 - obecnie
Lata produkcji: 2011.07 - obecnieLata produkcji: 2011.07 - obecnie

HYUNDAI i40 (VF)

HYUNDAI i40 (VF)
Seria produkowana w latach:
2012.03 - obecnie.
Lata produkcji: 2012.03 - obecnieLata produkcji: 2012.03 - obecnie
Lata produkcji: 2012.03 - obecnieLata produkcji: 2012.03 - obecnie

HYUNDAI I40 - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Południowokoreański koncern motoryzacyjny który wchodzi w skład Hyundai Kia Automotive Group na rynku motoryzacyjnym istnieje od 1967 roku. Początki historii koncernu zaczynają się od jego inicjatora Chung Ju-yung, którego firma nosiła nazwę Hyundai Engeenering and Construction i wcale nie zajmowała się branżą samochodową, lecz była to największa firma budowalna na terenie Korei.

W wyniku kryzysu ekonomicznego który dopadł kraj, powołano Hyundai Motor Company która miała się zająć produkcją oraz sprzedażą samochodów. Hyundai postanowił zacząć współprace z doświadczonym parterem w branży jakim był Ford i rozpoczął produkcję samochodów na licencji co pozwolilo mu w bardzo małym czasie zaistnieć na rynku.

Ważnym momentem dla producenta był rok 1998 kiedy to Hyundai wszedł w posiadanie 51% akcji koncernu Kia Motors. W wyniku tego połączenia powstało Hyundai-Kia Automotive Group. Dzisiaj ta koreańska firma stale się rozwija stawiając na nowe technologie, unowocześnia gamę modeli aut – do wyboru oprócz samochodów osobowych dostępne mamy modele terenowe, dostawcze oraz auta ciężarowe.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne części układu napędowego pojazdów HYUNDAI I40, w związku z tym dobór pasującego zestawu sprzęgła jest kluczowe i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do HYUNDAI I40 oraz koła zamachowe/dwumasowe do HYUNDAI I40. W ofercie sklepu znajda Państwo między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HYUNDAI I40 nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i markę Państwa samochodu. Nasi doświadczeni sprzedawcy zatroszczą się o Państwa pojazd, a także o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów HYUNDAI I40 oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz gratisową przesyłkę w ciągu doby od momentu złożenia zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz internetowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa auta HYUNDAI I40.

Tagi: sprzęgło hyundai i40, sprzęgło do i40 (vf), koło dwumasowe hyundai i40, tarcza sprzęgła hyundai i40, docisk sprzęgła hyundai i40, wysprzęglik hyundai i40, pompa sprzęgła hyundai i40

HYUNDAI I30   <<     HYUNDAI I40    >>    HYUNDAI IX20