HYUNDAI IX20 - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2010.11 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 1.4, 1.4 CRDi, 1.6, 1.6 CRDI

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HYUNDAI IX20

Wybierz pojazd modelu HYUNDAI IX20

HYUNDAI ix20 (JC)

HYUNDAI ix20 (JC)
Seria produkowana w latach:
2010.11 - obecnie.
Lata produkcji: 2011.06 - obecnieLata produkcji: 2010.11 - obecnie
Lata produkcji: 2010.11 - obecnieLata produkcji: 2011.06 - obecnie
Lata produkcji: 2010.11 - obecnie

HYUNDAI IX20 - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Południowokoreański koncern motoryzacyjny który wchodzi w skład Hyundai Kia Automotive Group na rynku motoryzacyjnym istnieje od 1967 roku. Początki historii koncernu zaczynają się od jego inicjatora Chung Ju-yung, którego firma nosiła nazwę Hyundai Engeenering and Construction i wcale nie zajmowała się branżą samochodową, lecz była to największa firma budowalna na terenie Korei.

W wyniku kryzysu ekonomicznego który dopadł kraj, powołano Hyundai Motor Company która miała się zająć produkcją oraz sprzedażą samochodów. Hyundai postanowił zacząć współprace z doświadczonym parterem w branży jakim był Ford i rozpoczął produkcję samochodów na licencji co pozwolilo mu w bardzo małym czasie zaistnieć na rynku.

Ważnym momentem dla producenta był rok 1998 kiedy to Hyundai wszedł w posiadanie 51% akcji koncernu Kia Motors. W wyniku tego połączenia powstało Hyundai-Kia Automotive Group. Dzisiaj ta koreańska firma stale się rozwija stawiając na nowe technologie, unowocześnia gamę modeli aut – do wyboru oprócz samochodów osobowych dostępne mamy modele terenowe, dostawcze oraz auta ciężarowe.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne pozdespoły układu napędowego samochodów HYUNDAI IX20, w związku z tym dobranie właściwego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i wpływa na dalszą żywotność pojazdu. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do HYUNDAI IX20 oraz koła zamachowe/dwumasowe do HYUNDAI IX20. W asortymencie sklepu znajdują się także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HYUNDAI IX20 nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i markę Państwa auta. Nasi eksperci zadbają o Państwa auto, a także o kwestie finansowe, dlatego zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty zestawów sprzęgieł do samochodów HYUNDAI IX20 oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz dostawę gratis w jeden dzień od momentu złożenia zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz internetowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego kompletu sprzęgła czy dwumasu do Państwa pojazdu HYUNDAI IX20.

Tagi: sprzęgło hyundai ix20, sprzęgło do ix20 (jc), koło dwumasowe hyundai ix20, tarcza sprzęgła hyundai ix20, docisk sprzęgła hyundai ix20, wysprzęglik hyundai ix20, pompa sprzęgła hyundai ix20

HYUNDAI I40   <<     HYUNDAI IX20    >>    HYUNDAI IX35