HYUNDAI MATRIX - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2001.06 - 2010.08

Wersje nadwoziowe: nadwozie wielkopojemne (MPV)

Wersje silnikowe: 1.5 CRDi, 1.5 CRDi VGT, 1.6, 1.8

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HYUNDAI MATRIX

Wybierz pojazd modelu HYUNDAI MATRIX

HYUNDAI MATRIX (FC)

HYUNDAI MATRIX (FC)
Seria produkowana w latach:
2001.06 - 2010.08
Lata produkcji: 2004.12 - 2010.08Lata produkcji: 2005.08 - 2010.08
Lata produkcji: 2001.10 - 2010.08Lata produkcji: 2001.06 - 2010.08
Lata produkcji: 2001.06 - 2010.08

HYUNDAI MATRIX - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Południowokoreański koncern motoryzacyjny który wchodzi w skład Hyundai Kia Automotive Group na rynku motoryzacyjnym istnieje od 1967 roku. Początki historii koncernu zaczynają się od jego inicjatora Chung Ju-yung, którego firma nosiła nazwę Hyundai Engeenering and Construction i wcale nie zajmowała się branżą samochodową, lecz była to największa firma budowalna na terenie Korei.

W następstwie kryzysu ekonomicznego który dopadł kraj, powołano Hyundai Motor Company która miała się zająć produkcją oraz sprzedażą samochodów. Hyundai postanowił zacząć współprace z doświadczonym parterem w branży jakim był Ford i rozpoczął produkcję samochodów na licencji co pozwolilo mu w bardzo małym czasie zaistnieć na rynku.

Ważną datą dla producenta był rok 1998 kiedy to Hyundai wszedł w posiadanie 51% akcji koncernu Kia Motors. W wyniku tego połączenia powstało Hyundai-Kia Automotive Group. Dzisiaj ta koreańska firma motoryzacyjna stale się rozwija stawiając na nowe technologie, unowocześnia gamę modeli aut – do wyboru oprócz samochodów osobowych dostępne mamy modele terenowe, dostawcze oraz auta ciężarowe.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne pozdespoły zespołu napedowego pojazdów HYUNDAI MATRIX, dlatego więc dobór odpowiedniego zestawu sprzęgła jest kluczowe i decyduje o trwałości układu jezdnego. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do HYUNDAI MATRIX oraz koła dwumasowe do HYUNDAI MATRIX. W asortymencie sklepu znajda Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HYUNDAI MATRIX nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i markę Państwa samochodu. Nasi eksperci dbają o Państwa pojazd, ale także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów HYUNDAI MATRIX oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz internetowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa pojazdu HYUNDAI MATRIX.

Tagi: sprzęgło hyundai matrix, sprzęgło do matrix (fc), koło dwumasowe hyundai matrix, tarcza sprzęgła hyundai matrix, docisk sprzęgła hyundai matrix, wysprzęglik hyundai matrix, pompa sprzęgła hyundai matrix