HYUNDAI PONY - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1989.10 - 1995.01

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 1.3, 1.5, 1.5 i

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HYUNDAI PONY

Wybierz pojazd modelu HYUNDAI PONY

HYUNDAI PONY (X-2)

HYUNDAI PONY (X-2)
Seria produkowana w latach:
1989.10 - 1995.01
Lata produkcji: 1989.10 - 1995.01Lata produkcji: 1989.10 - 1995.01
Lata produkcji: 1989.10 - 1995.01Lata produkcji: 1989.10 - 1995.01

HYUNDAI PONY - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Południowokoreański koncern motoryzacyjny który wchodzi w skład Hyundai Kia Automotive Group na rynku motoryzacyjnym istnieje od 1967 roku. Początki historii koncernu zaczynają się od jego inicjatora Chung Ju-yung, którego firma nosiła nazwę Hyundai Engeenering and Construction i wcale nie zajmowała się branżą samochodową, lecz była to największa firma budowalna na terenie Korei.

W wyniku kryzysu ekonomicznego który dopadł kraj, powołano Hyundai Motor Company która miała się zająć produkcją oraz sprzedażą samochodów. Hyundai postanowił zacząć współprace z doświadczonym parterem w branży jakim był Ford i rozpoczął produkcję samochodów na licencji co pozwolilo mu w bardzo małym czasie zaistnieć na rynku.

Ważnym momentem dla producenta był rok 1998 kiedy to Hyundai wszedł w posiadanie 51% akcji koncernu Kia Motors. W wyniku tego połączenia powstało Hyundai-Kia Automotive Group. Dzisiaj ta koreańska marka stale się rozwija stawiając na nowe technologie, unowocześnia gamę modeli aut – do wyboru oprócz samochodów osobowych dostępne mamy modele terenowe, dostawcze oraz auta ciężarowe.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne pozdespoły zespołu napedowego aut HYUNDAI PONY, w związku z tym dobór właściwego zestawu sprzęgła jest kluczowe i wpływa na dalszą żywotność samochodu. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do HYUNDAI PONY oraz koła sztywne i dwumasy do HYUNDAI PONY. W sprzedaży sklepu mogą znaleźć Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HYUNDAI PONY nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i markę Państwa pojazdu. Nasi eksperci zatroszczą się o Państwa pojazd, ale również o kwestie finansowe, dlatego więc zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów HYUNDAI PONY oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych oferowanych przez konkurencję oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz e-mailowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa samochodu HYUNDAI PONY.

Tagi: sprzęgło hyundai pony, sprzęgło do pony (x-2), koło dwumasowe hyundai pony, tarcza sprzęgła hyundai pony, docisk sprzęgła hyundai pony, wysprzęglik hyundai pony, pompa sprzęgła hyundai pony