HYUNDAI PORTER - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1994.07 - 2004.04

Wersje nadwoziowe: nadwozie pełne, pick-up

Wersje silnikowe: 2.5 CRDi, 2.5 TD

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HYUNDAI PORTER

Wybierz pojazd modelu HYUNDAI PORTER

HYUNDAI PORTER nadwozie pełne

HYUNDAI PORTER nadwozie pełne
Seria produkowana w latach:
1994.07 - 2004.04
Lata produkcji: 1994.07 - 2004.04Lata produkcji: 1994.07 - 2004.04
Lata produkcji: 2003.02 - 2004.04

HYUNDAI PORTER pick-up

HYUNDAI PORTER pick-up
Seria produkowana w latach:
1994.07 - 2004.04
Lata produkcji: 1994.07 - 2004.04Lata produkcji: 1994.07 - 2004.04
Lata produkcji: 2003.02 - 2004.04

HYUNDAI PORTER - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Południowokoreański koncern motoryzacyjny który wchodzi w skład Hyundai Kia Automotive Group na rynku motoryzacyjnym istnieje od 1967 roku. Początki historii koncernu zaczynają się od jego inicjatora Chung Ju-yung, którego firma nosiła nazwę Hyundai Engeenering and Construction i wcale nie zajmowała się branżą samochodową, lecz była to największa firma budowalna na terenie Korei.

Z powodu kryzysu ekonomicznego który dopadł kraj, powołano Hyundai Motor Company która miała się zająć produkcją oraz sprzedażą samochodów. Hyundai postanowił zacząć współprace z doświadczonym parterem w branży jakim był Ford i rozpoczął produkcję samochodów na licencji co pozwolilo mu w bardzo małym czasie zaistnieć na rynku.

Istotną datą dla producenta był rok 1998 kiedy to Hyundai wszedł w posiadanie 51% akcji koncernu Kia Motors. W wyniku tego połączenia powstało Hyundai-Kia Automotive Group. Dzisiaj ta koreańska firma stale się rozwija stawiając na nowe technologie, unowocześnia gamę modeli aut – do wyboru oprócz samochodów osobowych dostępne mamy modele terenowe, dostawcze oraz auta ciężarowe.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne elementy strefy napędowej aut HYUNDAI PORTER, dlatego więc dobranie pasującego zestawu sprzęgła jest kluczowe i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do HYUNDAI PORTER oraz koła dwumasowe do HYUNDAI PORTER. W ofercie sklepu mogą znaleźć Państwo między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HYUNDAI PORTER nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i markę Państwa samochodu. Nasi doświadczeni sprzedawcy zatroszczą się o Państwa pojazd, a także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów HYUNDAI PORTER oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz gratisową przesyłkę w jeden dzień od zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz e-mailowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa auta HYUNDAI PORTER.

Tagi: sprzęgło hyundai porter, sprzęgło do porter nadwozie pełne, koło dwumasowe hyundai porter, tarcza sprzęgła hyundai porter, docisk sprzęgła hyundai porter, wysprzęglik hyundai porter, pompa sprzęgła hyundai porter