HYUNDAI S COUPE - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1990.02 - 1996.05

Wersje nadwoziowe: coupe

Wersje silnikowe: 1.5 i, 1.5 i Turbo

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HYUNDAI S COUPE

Wybierz pojazd modelu HYUNDAI S COUPE

HYUNDAI S COUPE (SLC)

HYUNDAI S COUPE (SLC)
Seria produkowana w latach:
1990.02 - 1996.05
Lata produkcji: 1990.02 - 1996.05Lata produkcji: 1992.04 - 1996.05
Lata produkcji: 1991.04 - 1996.05

HYUNDAI S COUPE - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Południowokoreański koncern motoryzacyjny który wchodzi w skład Hyundai Kia Automotive Group na rynku motoryzacyjnym istnieje od 1967 roku. Początki historii koncernu zaczynają się od jego inicjatora Chung Ju-yung, którego firma nosiła nazwę Hyundai Engeenering and Construction i wcale nie zajmowała się branżą samochodową, lecz była to największa firma budowalna na terenie Korei.

W wyniku kryzysu ekonomicznego który dopadł kraj, powołano Hyundai Motor Company która miała się zająć produkcją oraz sprzedażą samochodów. Hyundai postanowił zacząć współprace z doświadczonym parterem w branży jakim był Ford i rozpoczął produkcję samochodów na licencji co pozwolilo mu w bardzo małym czasie zaistnieć na rynku.

Ważnym momentem dla producenta był rok 1998 kiedy to Hyundai wszedł w posiadanie 51% akcji koncernu Kia Motors. W wyniku tego połączenia powstało Hyundai-Kia Automotive Group. Dzisiaj ta koreańska marka stale się rozwija stawiając na nowe technologie, unowocześnia gamę modeli aut – do wyboru oprócz samochodów osobowych dostępne mamy modele terenowe, dostawcze oraz pojazdy ciężarowe.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne elementy układu napędowego pojazdów HYUNDAI S COUPE, dlatego więc dobór właściwego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i wpływa na dalszą żywotność auta. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do HYUNDAI S COUPE oraz koła sztywne i dwumasy do HYUNDAI S COUPE. W asortymencie sklepu znajdują się także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HYUNDAI S COUPE nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i markę Państwa pojazdu. Nasi wykwalifikowani specjaliści zadbają o Państwa pojazd, ale również o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, w związku z tym zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty zestawów sprzęgieł do samochodów HYUNDAI S COUPE oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz dostawę gratis w jeden dzień od zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz sklepu oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru odpowiedniego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa pojazdu HYUNDAI S COUPE.

Tagi: sprzęgło hyundai s coupe, sprzęgło do s coupe (slc), koło dwumasowe hyundai s coupe, tarcza sprzęgła hyundai s coupe, docisk sprzęgła hyundai s coupe, wysprzęglik hyundai s coupe, pompa sprzęgła hyundai s coupe