HYUNDAI SANTAMO - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1998.10 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: nadwozie wielkopojemne (MPV)

Wersje silnikowe: 2.0 16V, 2.0 16V 4x4

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HYUNDAI SANTAMO

Wybierz pojazd modelu HYUNDAI SANTAMO

HYUNDAI SANTAMO

HYUNDAI SANTAMO
Seria produkowana w latach:
1998.10 - obecnie.
Lata produkcji: 1999.05 - obecnieLata produkcji: 1999.05 - obecnie

HYUNDAI SANTAMO - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Południowokoreański koncern motoryzacyjny który wchodzi w skład Hyundai Kia Automotive Group na rynku motoryzacyjnym istnieje od 1967 roku. Początki historii koncernu zaczynają się od jego inicjatora Chung Ju-yung, którego firma nosiła nazwę Hyundai Engeenering and Construction i wcale nie zajmowała się branżą samochodową, lecz była to największa firma budowalna na terenie Korei.

W następstwie kryzysu ekonomicznego który dopadł kraj, powołano Hyundai Motor Company która miała się zająć produkcją oraz sprzedażą samochodów. Hyundai postanowił zacząć współprace z doświadczonym parterem w branży jakim był Ford i rozpoczął produkcję samochodów na licencji co pozwolilo mu w bardzo małym czasie zaistnieć na rynku.

Ważną datą dla producenta był rok 1998 kiedy to Hyundai wszedł w posiadanie 51% akcji koncernu Kia Motors. W wyniku tego połączenia powstało Hyundai-Kia Automotive Group. Dzisiaj ta koreańska marka stale się rozwija stawiając na nowe technologie, unowocześnia gamę modeli aut – do wyboru oprócz samochodów osobowych dostępne mamy modele terenowe, dostawcze oraz auta ciężarowe.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne części strefy napędowej pojazdów HYUNDAI SANTAMO, w związku z tym wybór odpowiedniego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i decyduje o trwałości układu jezdnego. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do HYUNDAI SANTAMO oraz koła dwumasowe do HYUNDAI SANTAMO. W sprzedaży sklepu znajdują się zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HYUNDAI SANTAMO nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i firmę Państwa pojazdu. Nasi eksperci zatroszczą się o Państwa auto, a także o kwestie finansowe, dlatego zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów HYUNDAI SANTAMO oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od momentu zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz sklepu oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości podczas doboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła dwumasowego do Państwa auta HYUNDAI SANTAMO.

Tagi: sprzęgło hyundai santamo, sprzęgło do santamo, koło dwumasowe hyundai santamo, tarcza sprzęgła hyundai santamo, docisk sprzęgła hyundai santamo, wysprzęglik hyundai santamo, pompa sprzęgła hyundai santamo