HYUNDAI TRAJET - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2000.03 - 2008.07

Wersje nadwoziowe: nadwozie wielkopojemne (MPV)

Wersje silnikowe: 2.0, 2.0 CRDi, 2.7 V6

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HYUNDAI TRAJET

Wybierz pojazd modelu HYUNDAI TRAJET

HYUNDAI TRAJET (FO)

HYUNDAI TRAJET (FO)
Seria produkowana w latach:
2000.03 - 2008.07
Lata produkcji: 2004.01 - 2008.07Lata produkcji: 2001.04 - 2008.07
Lata produkcji: 2000.03 - 2008.07Lata produkcji: 2000.09 - 2008.07

HYUNDAI TRAJET - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Południowokoreański koncern motoryzacyjny który wchodzi w skład Hyundai Kia Automotive Group na rynku motoryzacyjnym istnieje od 1967 roku. Początki historii koncernu zaczynają się od jego inicjatora Chung Ju-yung, którego firma nosiła nazwę Hyundai Engeenering and Construction i wcale nie zajmowała się branżą samochodową, lecz była to największa firma budowalna na terenie Korei.

W wyniku kryzysu ekonomicznego który dopadł kraj, powołano Hyundai Motor Company która miała się zająć produkcją oraz sprzedażą samochodów. Hyundai postanowił zacząć współprace z doświadczonym parterem w branży jakim był Ford i rozpoczął produkcję samochodów na licencji co pozwolilo mu w bardzo krótkim czasie zaistnieć na rynku.

Ważną datą dla producenta był rok 1998 kiedy to Hyundai wszedł w posiadanie 51% akcji koncernu Kia Motors. W wyniku tego połączenia powstało Hyundai-Kia Automotive Group. Dzisiaj ta koreańska marka stale się rozwija stawiając na nowe technologie, unowocześnia gamę modeli aut – do wyboru oprócz samochodów osobowych dostępne mamy modele terenowe, dostawcze oraz auta ciężarowe.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne elementy układu napędowego samochodów HYUNDAI TRAJET, dlatego więc dobranie pasującego zestawu sprzęgła jest kluczowe i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do HYUNDAI TRAJET oraz koła zamachowe/dwumasowe do HYUNDAI TRAJET. W asortymencie sklepu znajda Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HYUNDAI TRAJET nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i markę Państwa samochodu. Nasi doświadczeni sprzedawcy dbają o Państwa pojazd, ale także o kwestie finansowe, dlatego więc zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty zestawów sprzęgieł do samochodów HYUNDAI TRAJET oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz darmową wysyłkę w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać poprzez formularz e-mailowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa auta HYUNDAI TRAJET.

Tagi: sprzęgło hyundai trajet, sprzęgło do trajet (fo), koło dwumasowe hyundai trajet, tarcza sprzęgła hyundai trajet, docisk sprzęgła hyundai trajet, wysprzęglik hyundai trajet, pompa sprzęgła hyundai trajet