HYUNDAI VELOSTER - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2011.03 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: coupe

Wersje silnikowe: 1.6 GDI, 1.6 T-GDI

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HYUNDAI VELOSTER

Wybierz pojazd modelu HYUNDAI VELOSTER

HYUNDAI VELOSTER (FS)

HYUNDAI VELOSTER (FS)
Seria produkowana w latach:
2011.03 - obecnie.
Lata produkcji: 2011.03 - obecnieLata produkcji: 2012.10 - obecnie

HYUNDAI VELOSTER - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Południowokoreański koncern motoryzacyjny który wchodzi w skład Hyundai Kia Automotive Group na rynku motoryzacyjnym istnieje od 1967 roku. Początki historii koncernu zaczynają się od jego inicjatora Chung Ju-yung, którego firma nosiła nazwę Hyundai Engeenering and Construction i wcale nie zajmowała się branżą samochodową, lecz była to największa firma budowalna na terenie Korei.

Z powodu kryzysu ekonomicznego który dopadł kraj, powołano Hyundai Motor Company która miała się zająć produkcją oraz sprzedażą samochodów. Hyundai postanowił zacząć współprace z doświadczonym parterem w branży jakim był Ford i rozpoczął produkcję samochodów na licencji co pozwolilo mu w bardzo małym czasie zaistnieć na rynku.

Ważnym momentem dla producenta był rok 1998 kiedy to Hyundai wszedł w posiadanie 51% akcji koncernu Kia Motors. W wyniku tego połączenia powstało Hyundai-Kia Automotive Group. Dzisiaj ta koreańska marka stale się rozwija stawiając na nowe technologie, unowocześnia gamę modeli aut – do wyboru oprócz samochodów osobowych dostępne mamy modele terenowe, dostawcze oraz samochody ciężarowe.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne pozdespoły zespołu napedowego aut HYUNDAI VELOSTER, w związku z tym dobór odpowiedniego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i wpływa na dalszą żywotność pojazdu. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do HYUNDAI VELOSTER oraz koła dwumasowe do HYUNDAI VELOSTER. W sprzedaży sklepu mogą znaleźć Państwo między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HYUNDAI VELOSTER nigdy nie jest trudnością bez względu na model i koncern Państwa auta. Nasi eksperci zadbają o Państwa auto, ale również o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty zestawów sprzęgieł do samochodów HYUNDAI VELOSTER oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od momentu złożenia zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz e-mailowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego kompletu sprzęgła czy dwumasu do Państwa samochodu HYUNDAI VELOSTER.

Tagi: sprzęgło hyundai veloster, sprzęgło do veloster (fs), koło dwumasowe hyundai veloster, tarcza sprzęgła hyundai veloster, docisk sprzęgła hyundai veloster, wysprzęglik hyundai veloster, pompa sprzęgła hyundai veloster