HYUNDAI XG - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1998.12 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: sedan

Wersje silnikowe: 30, 250, 350

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
HYUNDAI XG

Wybierz pojazd modelu HYUNDAI XG

HYUNDAI XG (XG)

HYUNDAI XG (XG)
Seria produkowana w latach:
1998.12 - obecnie.
Lata produkcji: 1998.12 - 2005.12Lata produkcji: 1998.12 - 2005.12
Lata produkcji: 2002.10 - 2005.12

HYUNDAI XG - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Południowokoreański koncern motoryzacyjny który wchodzi w skład Hyundai Kia Automotive Group na rynku motoryzacyjnym istnieje od 1967 roku. Początki historii koncernu zaczynają się od jego inicjatora Chung Ju-yung, którego firma nosiła nazwę Hyundai Engeenering and Construction i wcale nie zajmowała się branżą samochodową, lecz była to największa firma budowalna na terenie Korei.

W następstwie kryzysu ekonomicznego który dopadł kraj, powołano Hyundai Motor Company która miała się zająć produkcją oraz sprzedażą samochodów. Hyundai postanowił zacząć współprace z doświadczonym parterem w branży jakim był Ford i rozpoczął produkcję samochodów na licencji co pozwolilo mu w bardzo krótkim czasie zaistnieć na rynku.

Ważną datą dla producenta był rok 1998 kiedy to Hyundai wszedł w posiadanie 51% akcji koncernu Kia Motors. W wyniku tego połączenia powstało Hyundai-Kia Automotive Group. Dzisiaj ta koreańska marka stale się rozwija stawiając na nowe technologie, unowocześnia gamę modeli aut – do wyboru oprócz samochodów osobowych dostępne mamy modele terenowe, dostawcze oraz auta ciężarowe.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne części strefy napędowej pojazdów HYUNDAI XG, dlatego dobór właściwego zestawu sprzęgła jest kluczowe i decyduje o trwałości układu jezdnego. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich firm samochodów w tym również sprzęgła do HYUNDAI XG oraz koła zamachowe/dwumasowe do HYUNDAI XG. W ofercie sklepu znajdują się zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła HYUNDAI XG nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i markę Państwa auta. Nasi eksperci zadbają o Państwa auto, ale również o dobór optymalnego cenowo zestawu, w związku z tym zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów HYUNDAI XG oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz darmową wysyłkę w ciągu 24h od momentu zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz internetowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w momencie poszukiwania właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa pojazdu HYUNDAI XG.

Tagi: sprzęgło hyundai xg, sprzęgło do xg (xg), koło dwumasowe hyundai xg, tarcza sprzęgła hyundai xg, docisk sprzęgła hyundai xg, wysprzęglik hyundai xg, pompa sprzęgła hyundai xg