JAGUAR - sprzęgła i koła dwumasowe

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby.

Wybierz model pojazdu marki JAGUAR
JAGUAR S-TYPE
Lata produkcji: 1999.01 - 2007.10

JAGUAR X-TYPE
Lata produkcji: 2001.06 - 2009.12

JAGUAR XJ
Lata produkcji: 1968.07 - 1997.07

JAGUAR XK
Lata produkcji: 2006.03 - obecnie.
Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy do Jaguar


Samochody marki Jaguar kojarzone są z luksusem na całym świecie. Piękna ponadczasowa stylistyka nadwozia z mocnym silnikiem to cechy charakteryzujące tego auta.

Marka powstała w 1922 roku – założył ją Brytyjczyk William Lyons. Początkową nazwą firmy było Swallow Sidecar, jednak skrót SS wzbudzał złe skojarzenia wśród ludzi, dlatego też wszystkie samochody w roku 1945 dokonują przeobrażenia nazwy na Jaguar.
Na początku firma słynie z produkcji limuzyn i sportowych aut z bardzo dobrymi i mocnymi silnikami. Swoje debiuty w 1948 roku miały wtedy takie modele jak XK120 oraz dwa lata potem Mark VII – z piękna sylwetką, świetnymi osiągami, niezniszczalnymi częściami.
Dodatkowym atutem aut była ich cena, która w porównaniu do konkurencji była bardziej przystępna.

W 1955 roku powstają modele Mark I, oraz 4 lata potem Mark II które osiągają bardzo dobre wyniki sprzedażowe. Kolejne ważne wydarzenie w historii marki to wykupienie Daimler Motor Company. Z racji tego, że Daimler wyposażał swoimi autami brytyjski dwór królewski to podniosły się notowania Jaguara, który został wprowadzony „na salony”. Auta sygnowane były nazwą Jaguar Daimler i takie oznaczenie funkcjonowało aż do 2002 roku.

Niestety jak każdą korporację i Jaguara dosięgnął kryzys ekonomiczny i firma została wystawiona na sprzedaż. W 2008 roku kupuje ją indyjski Tata Motors.

Sprzeglo.com.pl to jedyny w swoim rodzaju sklep internetowy w którym dostaniecie Państwo sprzęgło Jaguar oraz koło dwumasowe takich renomowanych firm jak Sachs i LuK, które są montowane fabrycznie w tych autach.

Posiadamy również tańsze, ale równie dobre zamienniki wszystkich dostępnych producentów na rynku. Wszystkie oferowane zestawy sprzęgła Jaguar są nowe i oryginalne posiadają gwarancję producenta.

Macie Państwo prawo do zwrotu w ciągu 10 dni bez podawania przyczyny.

Jeśli nie wiecie jaki zestaw : sprzęgło do Jaguara oraz koło dwumasowe będzie pasowało do wybranego modelu – prosimy o kontakt z naszymi konsultantami. Pomogą i doradzą w wyborze najodpowiedniejszego sprzęgła Jaguar.

Najbardziej popularnymi modelami na rynku są:
  1. Sprzęgło i koło dwumasowe Jaguar X–Type
  2. Sprzęgło i koło dwumasowe Jaguar S-Type
  3. Sprzęgło i koło dwumasowe Jaguar XJ
  4. Sprzęgło Jaguar XK
Współpracujemy z wieloma dostawcami na rynku, dlatego możemy zaoferować Państwu ceny do 50% tańsze niż w autoryzowanych serwisach samochodowych, a nasze doświadczenie oraz wiedza z zakresu motoryzacji pozwala na przedstawieniu indywidualnej oferty dla każdego z Państwa.


Tagi:jaguar sprzęgło, jaguar sprzeglo, sprzeglo jaguar, sprzęgło jaguar, sprzęgło do jaguara, sprzeglo do jaguara

ISUZU   <<     JAGUAR    >>    JEEP