JEEP - sprzęgła i koła dwumasowe

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby.

Wybierz model pojazdu marki JEEP
JEEP CHEROKEE
Lata produkcji: 1984.10 - obecnie.

JEEP CJ5 -CJ8
Lata produkcji: 1966.01 - 1987.12

JEEP COMMANDER
Lata produkcji: 2005.09 - 2010.12

JEEP COMPASS
Lata produkcji: 2006.08 - obecnie.

JEEP GRAND CHEROKEE
Lata produkcji: 1991.09 - 2010.12

JEEP PATRIOT
Lata produkcji: 2007.02 - obecnie.

JEEP WRANGLER
Lata produkcji: 1986.08 - obecnie.
Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy do Jeep


Powstanie marki Jeep zaczyna się w momencie kiedy, armia amerykańska zamieszcza ogłoszenie o przetargu na pojazdy rozpoznawcze. Do przetargu stają 3 konkurencyjne firmy: dobrze nam znany Ford, American Bantam Car oraz firma która zwycięża - Willys-Overland, która po przejściu testów okazuje się bezkonkurencyjna. W bardzo krótkim czasie powstaje model który nazywa się Willys Quad który jest początkiem powodzenia marki Jeep. Termin „Jeep” nie ma określonego pochodzenia, jest kilka historii na ten temat, niemniej jednak najbardziej zbliżona wersja głosi, że wymowa głosek GP – wojskowy skrót general purpose czyli samochód ogólnego znaczenia.

Określenie Jeep zostało zastrzeżone w 1950 roku przez firmę Willys, jednak do dzisiaj każdy duży terenowy samochód potocznie jest przez nas tak nazywany.

Pierwszy wyprodukowany Jeep to model CJ-2A z 1945 roku posiadał charakterystyczne do dzisiaj koło zapasowe zamontowane na tylnej klapie.

Producent po zakończonej wojnie uruchomił produkcje na masową skalę. Sukces osiągnął dzięki niepowtarzalnemu wyglądowi oraz tym, że części do wszystkich modeli były mocne i trwałe.

To samochody dla ludzi którzy kochają wyzwania w terenie.

Dzisiaj auta te produkowane są przez Fiat Chrysler Automobiles.

Jeśli poszukujecie Państwo sprzęgła Jeep to sklep sprzeglo.com.pl oferuje doskonałej jakości zestawy wszystkich producentów w najlepszej cenie. Nasz asortyment obejmuje zestawy sprzęgieł wraz z kołem dwumasowym które są nowe, oryginalne oraz posiadają gwarancję producenta.

Wszystkie złożone zamówienia są przez nas sprawdzane pod względem poprawności doboru do modelu. Posiadamy najnowsze katalogi dzięki którym możemy idealnie dobrać odpowiedni zestaw sprzęgła Jeep.

Najbardziej znanymi modelami do których kupicie Państwo sprzęgło oraz koło dwumasowe Jeep są:
  1. Sprzęgło i koło dwumasowe Jeep Cherokee
  2. Sprzęgło i koło dwumasowe Jeep Grand Cherokee
  3. Sprzęgło i koło dwumasowe Jeep Compas

Na sprzeglo.com.pl dostaniecie Państwo zestaw sprzęgła Jeep do wszystkich modeli dostępnych na rynku. Zaufało nam już wielu klientów którzy polecają nas na takich stronach jak Ceneo.pl oraz Opineo.pl .


Tagi: jeep sprzęgło, jeep sprzeglo , sprzeglo jeep, sprzęgło jeep, sprzęgło do jeepa, sprzeglo do jeepa

JAGUAR   <<     JEEP    >>    KIA