LEXUS - sprzęgła i koła dwumasowe

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby.

Wybierz model pojazdu marki LEXUS
LEXUS ES
Lata produkcji: 1989.12 - 1997.12

LEXUS IS
Lata produkcji: 1999.04 - obecnie.
Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy do Lexus

Lexus to marka samochodów kojarząca się z luksusem i najwyższą jakością. Wykreowana została przez japońskiego producenta samochodów Toyota znanego na całym świecie z niezwykle ekonomicznego systemu produkcji promującego ideę ciągłego doskonalenia produkowanych wyrobów.

Marka Lexus jest najbardziej rozpoznawalną marką samochodów luksusowych na rynku japońskim, jednak cieszy się niezwykłą popularnością nie tylko na rynku azjatyckim, ale na całym świecie. Przykładowo, już w 1989 roku została wdrożona na rynek amerykański i do dzisiaj świetnie na nim prosperuje. Centra operacyjne Lexus zlokalizowane są w Kalifornii, USA oraz w Brukseli, w Belgii.

Wieloletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm sprawiły, że sklep Sprzeglo.com.pl od wielu lat działa na rynku sprzęgieł Lexus oraz kół dwumasowych Lexus gwarantując swoim klientom dobór najlepszych części Lexus zawsze w atrakcyjnych cenach. Szeroki asortyment sklepu obejmuje również inne modele samochodów zarówno azjatyckich, amerykańskich, jak i europejskich.

Wszystkie sprzedawane przez nas kompletne zestawy sprzęgieł oraz koła dwumasowe Lexus są oryginalne i nowe oraz posiadają gwarancję producenta. Dodatkowo, przysługuje Państwo prawo zwrotu zakupionego towaru do 14 dni od chwili zakupu, dlatego wybierając Sprzeglo.com.pl macie Państwo pewność, że zakupy i transakcje przeprowadzone w naszym sklepie są całkowicie bezpieczne i wiarygodne.

Ponadto, zakupy w sklepie Sprzeglo.com.pl są szybkie i wygodne, ponieważ wszystkie przesyłki realizujemy w ciągu 24h i przesyłamy je do Państwa sprawdzonym i renomowanym w kraju i za granicą kurierem UPS. Naszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja naszych klientów, dlatego zawsze dokładamy najwyższych starań, aby nasze usługi i towary spełniały Państwa oczekiwania. Dowodem tego są pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów wystawione na portalach Opineo.pl oraz Ceneo.pl.

CHRYSLER   <<     LEXUS    >>