MERCEDES CITAN - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2012.11 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: kombi, nadwozie pełne, nadwozie pełne / kombi

Wersje silnikowe: 108 CDI, 109 CDI

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
MERCEDES CITAN

Wybierz pojazd modelu MERCEDES CITAN

MERCEDES CITAN Kombi (415)

MERCEDES CITAN Kombi (415)
Seria produkowana w latach:
2012.11 - obecnie.
Lata produkcji: 2012.11 - obecnieLata produkcji: 2012.11 - obecnie

MERCEDES CITAN Mixto (415)

MERCEDES CITAN Mixto (415)
Seria produkowana w latach:
2012.11 - obecnie.
Lata produkcji: 2012.11 - obecnie

MERCEDES CITAN nadwozie pełne (415)

MERCEDES CITAN nadwozie pełne (415)
Seria produkowana w latach:
2012.11 - obecnie.
Lata produkcji: 2012.11 - obecnieLata produkcji: 2012.11 - obecnie

MERCEDES CITAN - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Mercedes- Benz to niemieckie pojazdy, których produkcję prowadzi międzynarodowy koncern Daimler AG. Marka uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych na światowym rynku motoryzacyjnym i jednocześnie jest jedną z najstarszych funkcjonujących marek w tej branży.

Powstała w 1881 roku i do teraz główna siedziba firmy znajduje się w Stuttgarcie. Logo Mercedes-Benz widnieje nie tylko na samochodach osobowych, a także samochodach dostawczych, ciężarowych, autobusach oraz silnikach.

Ciekawostką jest, nieopodal siedziby otwarto w 2006 roku muzeum marki Mercedes, które przedstawią bogatą historię marki. Pod jej znakiem został mianowanyo bowiem wytworzonych 550 modeli aut, w tym 350 samochodów osobowych, 140 modeli aut wyścigowych oraz 60 aut użytkowych.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne elementy zespołu napedowego samochodów MERCEDES CITAN, dlatego więc dobranie odpowiedniego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do MERCEDES CITAN oraz koła dwumasowe do MERCEDES CITAN. W sprzedaży sklepu mogą znaleźć Państwo także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła MERCEDES CITAN nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i koncern Państwa auta. Nasi wykwalifikowani specjaliści zatroszczą się o Państwa samochód, ale także o kwestie finansowe, dlatego zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów MERCEDES CITAN oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych oferowanych przez konkurencję oraz dostawę gratis w ciągu 24h od zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz internetowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru odpowiedniego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa pojazdu MERCEDES CITAN.

Tagi: sprzęgło mercedes citan, sprzęgło do citan kombi (415), koło dwumasowe mercedes citan, tarcza sprzęgła mercedes citan, docisk sprzęgła mercedes citan, wysprzęglik mercedes citan, pompa sprzęgła mercedes citan