MERCEDES CLA - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2013.01 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: coupe

Wersje silnikowe: CLA 180, CLA 200, CLA 220 CDI, CLA 250

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
MERCEDES CLA

Wybierz pojazd modelu MERCEDES CLA

MERCEDES CLA coupe (C117)

MERCEDES CLA coupe (C117)
Seria produkowana w latach:
2013.01 - obecnie.
Lata produkcji: 2013.01 - obecnieLata produkcji: 2013.01 - obecnie
Lata produkcji: 2013.01 - obecnieLata produkcji: 2013.01 - obecnie

MERCEDES CLA - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Mercedes- Benz to niemieckie pojazdy, których produkcję prowadzi międzynarodowy koncern Daimler AG. Marka uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych na światowym rynku motoryzacyjnym i jednocześnie jest jedną z najstarszych funkcjonujących koncernów w tej branży.

Powstała w 1881 roku i do chwili obecnej główna siedziba firmy znajduje się w Stuttgarcie. Logo Mercedes-Benz widnieje nie tylko na samochodach osobowych, ale również samochodach dostawczych, ciężarowych, autobusach oraz silnikach.

Co ciekawe, blisko siedziby otwarto w 2006 roku muzeum marki Mercedes, które przedstawią bogatą historię marki. Pod jej znakiem został nominowanyo bowiem wyprodukowanych 550 modeli samochodów, w tym 350 samochodów osobowych, 140 modeli aut wyścigowych oraz 60 samochodów użytkowych.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne części strefy napędowej samochodów MERCEDES CLA, w związku z tym dobranie pasującego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i decyduje o trwałości układu jezdnego. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do MERCEDES CLA oraz koła zamachowe/dwumasowe do MERCEDES CLA. W asortymencie sklepu znajdują się także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła MERCEDES CLA nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i koncern Państwa pojazdu. Nasi wykwalifikowani specjaliści dbają o Państwa samochód, ale także o kwestie finansowe, w związku z tym zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów MERCEDES CLA oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych oferowanych przez konkurencję oraz darmową wysyłkę w ciągu doby od momentu zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz sklepu oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa auta MERCEDES CLA.

Tagi: sprzęgło mercedes cla, sprzęgło do cla coupe (c117), koło dwumasowe mercedes cla, tarcza sprzęgła mercedes cla, docisk sprzęgła mercedes cla, wysprzęglik mercedes cla, pompa sprzęgła mercedes cla