Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (395 ocen)

Sprzeglo.com.pl
Wyszukaj auto

Części układu hydraulicznego sprzęgła ABS – siłowniki, pompy oraz łożyska hydrauliczne

Firma ABS All Brake Systems bv


ABS logo ABS All Brake Systems bv to holenderskie przedsiębiorstwo od 1978 roku znane jako lider w projektowaniu i produkcji wszelkiego rodzaju układów hamulcowych. Główny magazyn i siedziba firmy znajduje się IJsselstein w Holandii. Na powierzchni 5000 m2 można znaleźć niemalże wszystkie niezbędne części na wyposażenie ponad 15 tys. modeli samochodów azjatyckich, europejskich i amerykańskich.
automotive aftermarket logo Firma ABS od wielu lat jest oficjalnym partnerem stowarzyszenia Automotive Aftermarket, a tym samym konkurencyjnym uczestnikiem motoryzacyjnego rynku części zamiennych. Działalność firmy począwszy od handlu i dystrybucji, na montażu części zamiennych ABS kończąc jest korzystne i opłacalne dla każdej z zainteresowanych stron – przedsiębiorcy, klientów, jak również dla środowiska.


Części ABS – pompy, wysprzęgliki, łożyska


części sprzęgła ABS

Obopólna korzyść i satysfakcja klientów to główny cel firmy realizowany nie tylko w przypadku części hamulcowych, ale także w przypadku części wszystkich innych układów: kierowniczego, zawieszenia, napędowego dostępnych w ofercie producenta ABS. Części ABS dostarczane są za pośrednictwem najbardziej profesjonalnych dostawców na obszarze całej Europy. Wysokiej jakości wyroby przekazywane są bezpośrednio z magazynów produkcyjnych, dlatego też pozwala to na nadzwyczajną szybkość dostawy i dostępność potrzebnych części. Ponad 20 tys. różnych części ABS zostało zaprojektowane tak, że umożliwia montaż w praktycznie każdym europejskim samochodzie bez względu na markę i model. Filozofia zarządzania produktem firmy ABS opiera się na haśle: jeśli widzisz nasz produkt na drodze, z pewnością jest on dostępny w magazynie i w każdej chwili możesz go mieć. Szeroki wybór i dostępność produktów to nie wszystko. Firma ABS w trosce o swojego klienta stara się, aby dostawa i zakup odpowiednich części były możliwie najprostsze.


oferta firmy ABS

Zaawansowane katalogi on-line są na bieżąco aktualizowane i dostosowywane do potrzeb klienta, co gwarantuje idealną współpracę pomiędzy firmą, a dostawcami i klientami, a co za tym idzie, szybki czas realizacji zamówienia. Co więcej rozbudowane katalogi i bazy informacji na temat sprzedawanych części to gwarancja szybkiego i bezbłędnego wyboru odpowiedniego zestawu lub elementu.

ABS certyfikat jakości


W przedsiębiorstwie ABS od wielu lat wdrożony jest system zarządzania jakością oparty na międzynarodowej normie ISO 9001. Zgodność z międzynarodowymi standardami i wymaganiami europejskimi to pewność zawsze wysokiej jakości produktów i najlepszej obsługi klienta.


Jako wiodący producent komponentów samochodowych układów hamulcowego i hydraulicznego, wśród oferowanych części ABS znaleźć można również łożyska hydrauliczne, pompy sprzęgła i wysprzęgliki sprzęgła, nazywane także siłownikami sprzęgła. Elementy układu hydraulicznego sprzęgła ABS są przystosowane do szybkiego i łatwego montażu w każdym samochodzie. Ponadto, zgodnie z założeniem producenta, wszystkie są produkowane zgodnie ze standardami OE (ang. Original Equipment), a to gwarancja wysokiej jakości zgodnej z jakością części na pierwszy montaż. Opinie klientów, którzy poszukują produktów wysokiej jakości, ale i w rozsądnej cenie są jak najbardziej pozytywne. Atrakcyjna cena części sprzęgła ABS i gwarancja bezpieczeństwa na drodze to cenione i chwalone przez kierowców cechy produktów marki ABS.

Najczęściej kupowane części sprzęgła A.B.S.
Zobacz także:Polecane artykuły:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

Zapytaj o produkt

W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

* Pole wymagane