Części układu hydraulicznego sprzęgła ABS – siłowniki, pompy oraz łożyska hydrauliczne

Firma ABS All Brake Systems bv


ABS logo ABS All Brake Systems bv to holenderskie przedsiębiorstwo od 1978 roku znane jako lider w projektowaniu i produkcji wszelkiego rodzaju układów hamulcowych. Główny magazyn i siedziba firmy znajduje się IJsselstein w Holandii. Na powierzchni 5000 m2 można znaleźć niemalże wszystkie niezbędne części na wyposażenie ponad 15 tys. modeli samochodów azjatyckich, europejskich i amerykańskich.
automotive aftermarket logo Firma ABS od wielu lat jest oficjalnym partnerem stowarzyszenia Automotive Aftermarket, a tym samym konkurencyjnym uczestnikiem motoryzacyjnego rynku części zamiennych. Działalność firmy począwszy od handlu i dystrybucji, na montażu części zamiennych ABS kończąc jest korzystne i opłacalne dla każdej z zainteresowanych stron – przedsiębiorcy, klientów, jak również dla środowiska.


Części ABS – pompy, wysprzęgliki, łożyska


części sprzęgła ABS

Obopólna korzyść i satysfakcja klientów to główny cel firmy realizowany nie tylko w przypadku części hamulcowych, ale także w przypadku części wszystkich innych układów: kierowniczego, zawieszenia, napędowego dostępnych w ofercie producenta ABS. Części ABS dostarczane są za pośrednictwem najbardziej profesjonalnych dostawców na obszarze całej Europy. Wysokiej jakości wyroby przekazywane są bezpośrednio z magazynów produkcyjnych, dlatego też pozwala to na nadzwyczajną szybkość dostawy i dostępność potrzebnych części. Ponad 20 tys. różnych części ABS zostało zaprojektowane tak, że umożliwia montaż w praktycznie każdym europejskim samochodzie bez względu na markę i model. Filozofia zarządzania produktem firmy ABS opiera się na haśle: jeśli widzisz nasz produkt na drodze, z pewnością jest on dostępny w magazynie i w każdej chwili możesz go mieć. Szeroki wybór i dostępność produktów to nie wszystko. Firma ABS w trosce o swojego klienta stara się, aby dostawa i zakup odpowiednich części były możliwie najprostsze.


oferta firmy ABS

Zaawansowane katalogi on-line są na bieżąco aktualizowane i dostosowywane do potrzeb klienta, co gwarantuje idealną współpracę pomiędzy firmą, a dostawcami i klientami, a co za tym idzie, szybki czas realizacji zamówienia. Co więcej rozbudowane katalogi i bazy informacji na temat sprzedawanych części to gwarancja szybkiego i bezbłędnego wyboru odpowiedniego zestawu lub elementu.

ABS certyfikat jakości


W przedsiębiorstwie ABS od wielu lat wdrożony jest system zarządzania jakością oparty na międzynarodowej normie ISO 9001. Zgodność z międzynarodowymi standardami i wymaganiami europejskimi to pewność zawsze wysokiej jakości produktów i najlepszej obsługi klienta.


Jako wiodący producent komponentów samochodowych układów hamulcowego i hydraulicznego, wśród oferowanych części ABS znaleźć można również łożyska hydrauliczne, pompy sprzęgła i wysprzęgliki sprzęgła, nazywane także siłownikami sprzęgła. Elementy układu hydraulicznego sprzęgła ABS są przystosowane do szybkiego i łatwego montażu w każdym samochodzie. Ponadto, zgodnie z założeniem producenta, wszystkie są produkowane zgodnie ze standardami OE (ang. Original Equipment), a to gwarancja wysokiej jakości zgodnej z jakością części na pierwszy montaż. Opinie klientów, którzy poszukują produktów wysokiej jakości, ale i w rozsądnej cenie są jak najbardziej pozytywne. Atrakcyjna cena części sprzęgła ABS i gwarancja bezpieczeństwa na drodze to cenione i chwalone przez kierowców cechy produktów marki ABS.

Najczęściej kupowane części sprzęgła A.B.S.
Zobacz także:Polecane artykuły: