Premium Koło zamachowe dwumasowe LuK 415 0409 10 Zobacz większe

Numer części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Typ skrzyni biegów:Manualna
Typ koła zamachowego:Dwumasowe koło zamachowe
Informacja:Bez zestawu śrubowego
Mocowane na [ilość śrub]:6
Maksymalny dopuszczalny kąt swobodnego obrotu:17 °
Maksymalny dopuszczalny kąt swobodnego obrotu:6 zębów
Maksymalny dopuszczalny luz krawędziowy:2,9 mm

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
NISSANQASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, JJ10) | 12/2006-12/20132.0 139KM/102KW [MR20DE] | 02/2007-12/2013
NISSANQASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, JJ10) | 12/2006-12/20132.0 141KM/104KW [MR20DE] | 02/2007-12/2013
NISSANQASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, JJ10) | 12/2006-12/20132.0 NAPĘD NA 4 KOŁA 139KM/102KW [MR20DE] | 02/2007-12/2013
NISSANQASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, JJ10) | 12/2006-12/20132.0 NAPĘD NA 4 KOŁA 141KM/104KW [MR20DE] | 02/2007-12/2013
NISSANTIIDA LIFTBACK (C11) | 05/2004-12/20131.8 126KM/93KW [MR18DE] | 09/2007-12/2011
NISSANTIIDA SEDAN (SC11) | 05/2004-12/20131.8 126KM/93KW [MR18DE] | 09/2007-12/2012
NISSANX-TRAIL (T31) | 03/2007-07/20142.0 137KM/101KW [MR20DE] | 06/2007-11/2013
NISSANX-TRAIL (T31) | 03/2007-07/20142.0 140KM/103KW [MR20DE] | 06/2008-11/2013
NISSANX-TRAIL (T31) | 03/2007-07/20142.0 141KM/104KW [MR20DE] | 06/2007-11/2013
NISSANX-TRAIL (T31) | 03/2007-07/20142.0 FWD 140KM/103KW [MR20DE] | 06/2008-11/2013
RENAULTCLIO III (BR0/1, CR0/1) | 01/2005-2.0 16V (BR0C, BR0K, CR0C, CR0K) 139KM/102KW [M4R 700, M4R 701] | 09/2006-
RENAULTLAGUNA III (BT0/1) | 10/2007-2.0 16V (BT05, BT0F, BT0W) 140KM/103KW [M4R 704] | 10/2007-
RENAULTLAGUNA III (BT0/1) | 10/2007-2.0 16V HI-FLEX (BT1H) 140KM/103KW [M4R 726] | 10/2007-
RENAULTLAGUNA III GRANDTOUR (KT0/1) | 10/2007-2.0 16V (KT0F, KT0W) 140KM/103KW [M4R 704] | 10/2007-

Lista zamienników

LuK415040910
NISSAN12310ET000
NISSAN12310ET00A
NISSAN12310ET01C
NISSAN12310ET02C
RENAULT123001547R
RENAULT12310ET00A
TRIPLE FIVE12310ET00A
TRIPLE FIVE4150409900
TRIPLE FIVE902316304
TRIPLE FIVE902316315
TRIPLE FIVEL09023016304
TRIPLE FIVEL09023016315
TRIPLE FIVEL09023016316

Opinie

Opinia 
2018-02-27

Najlepszy wybór.

    Opinia 
    2018-02-19

    Warte zakupu koło

      Opinia 
      2018-02-12

      Zakup bez żadnych nieprzjemnych przygód

        Opinia 
        2017-10-27

        Świetny artykuł

          Opinia 
          2017-09-05

          Wyrób dobrej jakości

            Opinia 
            2017-08-17

            Dobry i tani produkt.

              Napisz opinię

              Koło zamachowe dwumasowe LuK 415 0409 10

              Koło zamachowe dwumasowe LuK 415 0409 10

              Produkt nowy i oryginalny!

              WYSYŁKA W 24H GRATIS!

              Dostawa i płatność


              Przelewy 24

              Przelew bankowy

              Pobranie
              GRATIS!
              Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

              Odbiór osobisty w siedzibie firmy



              Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

              UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

              Dostawa za granicę

              Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
              Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
              Cennik dostaw zagranicznych.

              Bezpieczeństwo

              Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

              1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
              1
              1
              2
              3
              4
              5
              6
              7
              8
              9
              10