Premium Zestaw sprzęgła LuK 617 0475 10 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 170
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:170 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 117 0015 10 (1 szt.), LuK 317 0017 17 (1 szt.), LuK 500 0028 10 (1 szt.)

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATPANDA (141_) | 03/1980-07/20041300 D 37KM/27KW [156 A5.000] | 04/1986-12/1992
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/20061.3 SUPER DIESEL 45KM/33KW [146 B1.000, 127 A5.000] | 06/1983-03/1992

Lista zamienników

FIAT4192150
FIAT4304832
FIAT4439919
FIAT5881975
FIAT5891346
FIAT5892497
FIAT5991916
FIAT71711627
FIAT7662270
FIAT77235500
KAWE957001
KM Germany0691286
LuK617047510
MAPA002170600
MECARMMK9413
NATIONALNCK541
PROCODIS FRANCEKTE419
QUINTON HAZELLQKT855AF
RAICAMRC9061
RYMECJT9061
SACHS3000431001
SACHS3000834103
TTVTCK3541
VALEO801286
VALEOK298S

Opinie

Opinia 
2017-12-12

Pierwsza trójka najlepszych producentów

    Opinia 
    2017-04-28

    Ok, żadnych problemów z montażem i późniejszą eksploatacją.

      Opinia 
      2017-02-27

      Warto wybrać markowy produkt firmy takiej jak LUK ponad tańszy zamiennik.

        Napisz opinię

        Zestaw sprzęgła LuK 617 0475 10

        Zestaw sprzęgła LuK 617 0475 10

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa i płatność


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        16 zł
        25 zł

        Odbiór osobisty w siedzibie firmy



        Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

        UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
        Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
        Cennik dostaw zagranicznych.

        Bezpieczeństwo

        Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

        1 2 3 4 5
        3
        1
        2

        Podobne produkty:

        3
        4