Zmień auto
Zestaw sprzęgła LuK 618021206 Zobacz większe

Numer części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna produktu

Średnica [mm]180
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIAT127 PANORAMA | 01/1977-12/19861.0 50KM/37KW [127 A.000] | 01/1977-12/1986
FIAT128 COUPE | 03/1972-02/19811.1 (AC 5) 64KM/47KW [128 AC5.000] | 03/1972-02/1981
FIAT128 COUPE | 03/1972-02/19811.1 (AC 5) 65KM/48KW [128 AC5.000] | 08/1975-02/1981
FIAT128 COUPE | 03/1972-02/19811.3 (AC) 75KM/55KW [128 AC.000] | 03/1972-12/1979
FIAT128 COUPE | 03/1972-02/19811.3 BERLINETTA (AC) 73KM/54KW [128 AC.000] | 06/1975-12/1979
FIAT128 FAMILIARE | 10/1969-10/19821.1 (AF) 45KM/33KW [128 A.048] | 02/1975-02/1981
FIAT128 FAMILIARE | 10/1969-10/19821.1 (AF) 55KM/40KW [128 A.000] | 10/1969-10/1982
FIAT128 FAMILIARE | 10/1969-10/19821.3 (AF1) 60KM/44KW [128 A1.000] | 12/1974-10/1982
FIAT128 | 03/1969-12/19841.1 45KM/33KW [128 A.048] | 02/1975-09/1981
FIAT128 | 03/1969-12/19841.1 55KM/40KW [128 A.000] | 03/1969-12/1984
FIAT128 | 03/1969-12/19841.3 RALLY (AR) 67KM/49KW [128 AR.000] | 09/1971-02/1976
FIAT128 | 03/1969-12/19841.3 SPORT 60KM/44KW [128 A1.000] | 08/1974-12/1984
FIATFIORINO (127) | 10/1977-12/19871050 50KM/37KW [127 A.000] | 01/1980-12/1987
FIATFIORINO (147) | 01/1980-10/19931.0 50KM/37KW [127 A.000] | 01/1980-12/1987
FIATFIORINO PICK UP (147) | 10/1977-12/19881.0 50KM/37KW [] | 10/1982-10/1987
FIATREGATA (138) | 09/1983-12/199070 1.3 65KM/48KW [149 A3.000, 149 A7.000] | 09/1983-07/1989
FIATREGATA (138) | 09/1983-12/199070 1.3 68KM/50KW [138 B2.000] | 09/1983-07/1986
FIATRITMO I (138A) | 01/1978-12/198760 1.0 60KM/44KW [127 A6.000] | 09/1978-09/1982
FIATRITMO I (138A) | 01/1978-12/198765 1.3 65KM/48KW [138 A1.000] | 01/1978-09/1982
FIATRITMO I (138A) | 01/1978-12/198770 1.3 65KM/48KW [149 A3.000, 149 A7.000] | 11/1983-08/1985
FIATRITMO I (138A) | 01/1978-12/198775 1.3 75KM/55KW [138 A3.000] | 01/1981-09/1982
FIATRITMO I (138A) | 01/1978-12/198785 1.5 85KM/63KW [138 A4.000] | 01/1981-05/1987
FIATRITMO II (138A) | 10/1982-12/198860 1.1 55KM/40KW [138 B.000, 138 B1.000, 138 C1.000] | 10/1982-12/1987
FIATRITMO II (138A) | 10/1982-12/198860 1.1 58KM/43KW [146 A4.048] | 04/1985-12/1987
FIATRITMO II (138A) | 10/1982-12/198870 1.3 68KM/50KW [138 B2.000] | 01/1983-04/1985
FIATRITMO KABRIOLET | 10/1979-07/198985 1.5 82KM/60KW [138 B3.000] | 03/1983-12/1986
FIATRITMO KABRIOLET | 10/1979-07/198985 1.5 86KM/63KW [138 A4.000] | 01/1980-07/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200650 1.1 50KM/37KW [146 A4.044] | 01/1986-12/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200655 1.1 54KM/40KW [138 B.000] | 01/1983-08/1989
FIATUNO (146A/E) | 01/1983-06/200670 1.3 65KM/48KW [149 A7.000] | 05/1985-08/1989
FIATX 1/9 (128 AS) | 11/1972-12/19891.3 73KM/54KW [128 AS.000] | 10/1975-06/1978
FIATX 1/9 (128 AS) | 11/1972-12/19891.3 75KM/55KW [128 AS.000] | 05/1973-12/1979
LANCIADELTA I (831AB0) | 09/1979-01/19941.1 (831AB.015) 64KM/47KW [831 B8.000] | 01/1986-12/1990
LANCIADELTA I (831AB0) | 09/1979-01/19941.3 (831AB.011) 75KM/55KW [831 A2.000, 831 B.000] | 09/1979-08/1992

Lista zamienników

BORG & BECK52107250
BORG & BECKHK08267
BORG & BECKHK2809
BORG & BECKHK6247
BORG & BECKHK8267
BORG & BECKHK8970
BORG & BECKHK9107
BORG & BECKS00490D
BORG & BECKS00494B
FERODOCTK221
FIAT5881088
FIAT5881935
FIAT5882557
FIAT5888128
FIAT5888346
FIAT5888352
FIAT5888386
FIAT5888400
FIAT5888488
LANCIA5881100
LANCIA5882557
LANCIA5888352
LANCIA71711491
LAYCOCKLCK116
LAYCOCKLEK129
LuK618021206
NATIONALNCK081
NK132305
NK132310
QUINTON HAZELLQKT139AF
QUINTON HAZELLQKT297AF
QUINTON HAZELLQKT508AF
SACHS3000059003
TRIPLE FIVEKK144
TRIPLE FIVEVCK144
TTVTCK3081
UNIPARTGCK2021AF
UNIPARTGCK2059AF
UNIPARTGCK288AF
VALEO003367
VALEO003430
VALEO616925
VALEO899072
VALEOK106S
VALEOK106T

Opinie

Opinia 
2017-07-20

Pozytywna

    Opinia 
    2017-04-15

    Luk zdobył moje zaufanie na tyle, że montujemy zestawy tej firmy w całej flocie.

      Opinia 
      2016-11-09

      Funkcjonuje super

        Napisz opinię

        Zestaw sprzęgła LuK 618021206

        Zestaw sprzęgła LuK 618021206

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa i płatność


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        GRATIS!
        Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

        Odbiór osobisty w siedzibie firmy



        Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

        UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
        Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
        Cennik dostaw zagranicznych.

        Bezpieczeństwo

        Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL