Premium Zestaw sprzęgła LuK 618 0478 06 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 118 0097 12 (1 szt.), LuK 318 0112 16 (1 szt.), LuK 500 0202 11 (1 szt.)
Produkt zastępuje:LuK 618 0478 16

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATREGATA (138_) | 09/1983-08/199570 1.3 65KM/48KW [149 A3.000, 149 A7.000] | 09/1983-07/1989
FIATREGATA (138_) | 09/1983-08/199570 1.3 68KM/50KW [138 B2.000] | 09/1983-07/1986
FIATTEMPRA (159_) | 03/1990-12/19981.4 I.E. (159.AC) 78KM/57KW [159 A2.000] | 03/1991-08/1996
FIATTEMPRA (159_) | 03/1990-12/19981.4 I.E. (159.AC, 159.AX) 69KM/51KW [836 A4.000, 160 A1.046, 159 A2.000] | 04/1990-08/1996
FIATTIPO (160_) | 07/1987-10/19971.1 (160.AA) 56KM/41KW [160 A3.000] | 01/1988-10/1991
FIATTIPO (160_) | 07/1987-10/19971.4 (160.AC) 71KM/52KW [160 A1.000, 160 A1.048] | 07/1987-12/1989
FIATTIPO (160_) | 07/1987-10/19971.4 I.E. (160.AP, 160.AD, 160.EA) 70KM/51KW [836 A4.000, 160 A1.046, 160 A1.048] | 05/1989-04/1995
FIATTIPO (160_) | 07/1987-10/19971.4 I.E. 78KM/57KW [159 A2.000] | 05/1989-04/1995
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200645 I.E. 1.0 45KM/33KW [156 A2.246] | 04/1984-10/1995
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200650 1.1 50KM/37KW [156 C.046] | 01/1990-12/1993
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200670 I.E. 1.4 70KM/51KW [160 A1.046] | 09/1989-07/1996
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200670 I.E. 1.4 72KM/53KW [146 C1.000] | 09/1989-12/1993
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200670 S 1.4 71KM/52KW [160 A1.048, 160 A1.046] | 10/1988-06/2006
LANCIADELTA I (831_) | 09/1979-01/19941.1 (831AB.015) 64KM/47KW [831 B8.000] | 01/1986-12/1990
LANCIADELTA I (831_) | 09/1979-01/19941.3 (831AB.011) 75KM/55KW [831 B.000, 831 A2.000] | 09/1979-08/1992
LANCIADELTA I (831_) | 09/1979-01/19941.3 79KM/58KW [831 A2.000] | 09/1983-08/1992
LANCIADELTA II (836_) | 06/1993-09/19991.4 I.E. (836AF, 836AH) 69KM/51KW [836 A4.000, 160 A1.046] | 10/1994-08/1999

Lista zamienników

---KFI1809
AP Automotive Prod.KT8458
BLUE PRINTADL143004
BORG & BECKHK8458
CLUTCHNUSMCK2535
DENCKERMANNK100233
DJ PARTSCK1075
FIAT4321096
FIAT4341668
FIAT4409361
FIAT4409362
FIAT5888516
FIAT5888804
FIAT5888805
FIAT5892496
FIAT71711436
FIAT71714649
FIAT71735422
FIAT71748423
FIAT73503442
FIAT7622395
FIAT7633259
FIAT77213500
FIAT77603510
KAWE957732
KM Germany0690507
LANCIA4341668
LANCIA5888420
LANCIA5888804
LANCIA7633259
LuK618047806
LuK618047816
MAPA001180300
MAXGEAR615241
MOTAQUIPVCK194
NATIONALCK9078
NATIONALNCK445
NEXUSF1F013NX
NK132316
OPEN PARTSCLK904303
PROCODIS FRANCEKTE403
QUINTON HAZELLQKT139AF
QUINTON HAZELLQKT500AF
QUINTON HAZELLQKT863AF
RAICAMRC8458
RYMECJT8458
SACHS3000230002
SASICSCL6399
sbs1201132316
SMPEKT8458
STATIM100204
STELLOX0701072SX
TRIPLE FIVEVCK194
TTVTCK3445
UNIFLUX FILTERSGCK330AF
UNIFLUX FILTERSGCK546AF
VALEO006803
VALEO786042
VALEO899058
VALEOK129T
WESTLAKEWFT019

Opinie

Opinia 
2017-08-14

Ogólnie ok

    Opinia 
    2017-01-23

    Pasuje bez zarzutu

      Opinia 
      2016-12-03

      W moim prywatnym rankingu LuK jest numerem jeden.

        Napisz opinię

        Zestaw sprzęgła LuK 618 0478 06

        Zestaw sprzęgła LuK 618 0478 06

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa i płatność


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        16 zł
        25 zł

        Odbiór osobisty w siedzibie firmy



        Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

        UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
        Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
        Cennik dostaw zagranicznych.

        Bezpieczeństwo

        Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        8
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7

        Podobne produkty:

        8
        9
        10