22 251 23 27

8:00-18:00

DZISIAJ -30 ZŁ TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM RABAT30

-30zł

4.98/5 (oceny: 987)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium
LuK
Zestaw sprzęgła LuK 618 0478 06
Zdjęcie poglądowe

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 618 0478 06

Kup do 12:00 - jutro u Ciebie

Darmowa dostawa

Ostatnie sztuki!

10 osób ogląda ten produkt

MEGA OKAZJE!

389 zł
-30 ZŁ Z KODEM RABAT30

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

10% rabatu
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Bezpłatny
zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.
Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Kup części na
raty zero

Nie odkładaj zakupu sprzęgła - odłóż płatność!

Skorzystaj z systemu ratalnego 0% lub odroczenia płatności i zapłać za nowe części w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie.

Producent: LuK
Numer części: 618 0478 06

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20
5.0
SPRAWDŹ OPINIE
CZĘSTE PYTANIA
ZAPYTAJ O PRODUKT

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 618 0478 16

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FIATREGATA (138_) | 09/1983-08/199570 1.3 65KM/48KW [149 A3.000, 149 A7.000] | 09/1983-07/1989
FIATREGATA (138_) | 09/1983-08/199570 1.3 68KM/50KW [138 B2.000] | 09/1983-07/1986
FIATTEMPRA (159_) | 03/1990-12/19981.4 I.E. (159.AC) 78KM/57KW [159 A2.000] | 03/1991-08/1996
FIATTEMPRA (159_) | 03/1990-12/19981.4 I.E. (159.AC, 159.AX) 69KM/51KW [836 A4.000, 160 A1.046, 159 A2.000] | 04/1990-08/1996
FIATTIPO (160_) | 07/1987-10/19971.1 (160.AA) 56KM/41KW [160 A3.000] | 01/1988-10/1991
FIATTIPO (160_) | 07/1987-10/19971.4 (160.AC) 71KM/52KW [160 A1.000, 160 A1.048] | 07/1987-12/1989
FIATTIPO (160_) | 07/1987-10/19971.4 I.E. (160.AP, 160.AD, 160.EA) 70KM/51KW [836 A4.000, 160 A1.046, 160 A1.048] | 05/1989-04/1995
FIATTIPO (160_) | 07/1987-10/19971.4 I.E. 78KM/57KW [159 A2.000] | 05/1989-04/1995
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200645 I.E. 1.0 45KM/33KW [156 A2.246] | 04/1984-10/1995
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200650 1.1 50KM/37KW [156 C.046] | 01/1990-12/1993
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200670 I.E. 1.4 70KM/51KW [160 A1.046] | 09/1989-07/1996
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200670 I.E. 1.4 72KM/53KW [146 C1.000] | 09/1989-12/1993
FIATUNO (146_) | 01/1983-06/200670 S 1.4 71KM/52KW [160 A1.048, 160 A1.046] | 10/1988-06/2006
LANCIADELTA I (831_) | 09/1979-01/19941.1 (831AB.015) 64KM/47KW [831 B8.000] | 01/1986-12/1990
LANCIADELTA I (831_) | 09/1979-01/19941.3 (831AB.011) 75KM/55KW [831 B.000, 831 A2.000] | 09/1979-08/1992
LANCIADELTA I (831_) | 09/1979-01/19941.3 79KM/58KW [831 A2.000] | 09/1983-08/1992
LANCIADELTA II (836_) | 06/1993-09/19991.4 I.E. (836AF, 836AH) 69KM/51KW [836 A4.000, 160 A1.046] | 10/1994-08/1999
LANCIAPRISMA (831_) | 01/1983-02/19921.3 (831AB) 79KM/58KW [831 A2.000 ] | 01/1983-12/1989

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---KFI1809
AP Automotive Prod.KT8458
BLUE PRINTADL143004
BORG & BECKHK8458
CLUTCHNUSMCK2535
DENCKERMANNK100233
DJ PARTSCK1075
FIAT4321096
FIAT4341668
FIAT4409361
FIAT4409362
FIAT5888516
FIAT5888804
FIAT5888805
FIAT5892496
FIAT71711436
FIAT71714649
FIAT71735422
FIAT71748423
FIAT73503442
FIAT7622395
FIAT7633259
FIAT77213500
FIAT77603510
KAWE957732
KM Germany0690507
LANCIA4341668
LANCIA5888420
LANCIA5888804
LANCIA7633259
LuK618047806
LuK618047816
MAPA001180300
MAXGEAR615241
MOTAQUIPVCK194
NATIONALCK9078
NATIONALNCK445
NEXUSF1F013NX
NK132316
OPEN PARTSCLK904303
PROCODIS FRANCEKTE403
QUINTON HAZELLQKT139AF
QUINTON HAZELLQKT500AF
QUINTON HAZELLQKT863AF
RAICAMRC8458
RYMECJT8458
SACHS3000230002
SASICSCL6399
sbs1201132316
SMPEKT8458
STATIM100204
STELLOX0701072SX
TRIPLE FIVEVCK194
TTVTCK3445
UNIFLUX FILTERSGCK330AF
UNIFLUX FILTERSGCK546AF
VALEO006803
VALEO786042
VALEO899058
VALEOK129T
WESTLAKEWFT019

Opinie

Opinie

Marian
2021-01-23

5/5

2021-01-23

5/5

Pasuje bez zarzutu

    Sparkle
    2017-08-14

    4/5

    2017-08-14

    4/5

    Ogólnie ok

      Dominik
      2016-12-03

      5/5

      2016-12-03

      5/5

      W moim prywatnym rankingu LuK jest numerem jeden.

        Dostawa

        Dostawa i płatność

        Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

        korona baner
        korona baner
        Sposób dostawy
        Koszt

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówione produkty można odebrać w Raszynie

        Jaworskiego 6/1. Płatność kartą lub gotówką.

        0 zł

        Czas realizacji zamówienia

        Dostawa kurierska


        Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

        Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

        jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


        Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


        Odbiór osobisty


        Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


        Jaworskiego 6/1

        05-090 Raszyn

        od pn. do pt.: 8:00-18:00

        w soboty: 8:00-14:00


        Płatność kartą lub gotówką.


        Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

        Skrócenie czasu dostawy

        Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


        tel. (22) 251 23 27


        Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

        O szczegóły pytaj sprzedawcę.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


        tel. (22) 251 23 27

        email: info@sprzeglo.com.pl,

        bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


        Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

        Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

        Cennik dostaw zagranicznych

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


        Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności dzięki ratom ZERO % w Alior BANK.

        Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

        Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

        Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

        Oblicz ratę

        alior raty

        Raty Alior


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty to 10 lub 20 rat (10 lub 20 miesięcy).

        Ostatnio oglądane

        Produkt
        nowy

        Produkt fabrycznie nowy

        Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

        Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

        Gwarancja
        24 miesiące

        Gwarancja 24 miesiące

        Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

        Darmowa
        wysyłka

        Darmowa wysyłka

        Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

        Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

        30 dni
        na zwrot

        30 dni na zwrot

        Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

        Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

        Rabat 10%
        na montaż

        Rabat 10% na montaż

        Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

        cert-image
        logo

        Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części
        dedykowaną numerowi VIN Twojego auta?

        WYPEŁNIJ FORMULARZ

        LUB

        załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego pojazdu

        Rodzaj części
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

        Dziękujemy za wysłanie formularza.

        Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin!

        Zapytaj o produkt

        W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

        * Pole wymagane