Premium Zestaw sprzęgła LuK 618 3028 00 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 180
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:180 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 118 0162 10 (1 szt.), LuK 318 0201 10 (1 szt.), LuK 500 0671 11 (1 szt.)
Produkt zastępuje:LuK 618 3043 00

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji

Lista zamienników

FIAT71714672
FIAT71716228
FIAT71718485
FIAT71719094
FIAT71719137
FIAT71719821
FIAT71722744
FIAT71722776
FIAT71734222
FIAT71734449
FIAT71739537
FIAT71739547
FIAT71744040
FIAT71752235
FIAT71752239
FIAT71782143
FIAT71782176
FIAT71782178
FIAT71782181
FIAT71785914
LANCIA71732317
LANCIA71734433
LANCIA71739590
LuK618302800
QUINTON HAZELLQKT2132AF
SACHS3000951302
VALEO821457
VALEOK678S

Opinie

Opinia 
2017-07-16

Wszystko super

    Opinia 
    2016-11-22

    Artykuł świetnej jakości

      Napisz opinię

      Zestaw sprzęgła LuK 618 3028 00

      Zestaw sprzęgła LuK 618 3028 00

      Produkt nowy i oryginalny!

      WYSYŁKA W 24H GRATIS!

      Dostawa i płatność


      Przelewy 24

      Przelew bankowy

      Pobranie
      16 zł
      25 zł

      Odbiór osobisty w siedzibie firmy



      Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

      UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
      Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
      Cennik dostaw zagranicznych.

      Bezpieczeństwo

      Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

      1
      1