Zmień auto
Premium Zestaw sprzęgła LuK 620024106 Zobacz większe

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 21

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULT18 (134_) | 04/1978-11/19932.1 DIESEL (1344) 67KM/49KW [852 710, J8S 711] | 11/1981-07/1986
RENAULT18 (134_) | 04/1978-11/19932.1 DIESEL 72KM/53KW [J8S 711] | 11/1981-07/1986
RENAULT18 VARIABLE (135_) | 02/1979-11/19932.1 DIESEL (1354) 67KM/49KW [852 710, J8S 711] | 11/1980-07/1986
RENAULT20 (127_) | 10/1975-12/19832.1 DIESEL (1276) 64KM/47KW [852] | 10/1980-12/1983
RENAULT21 (B48_) | 07/1989-06/19942.1 D (B480) 69KM/51KW [J8S 784] | 04/1992-06/1994
RENAULT21 (B48_) | 07/1989-06/19942.1 D (B48V/B48O) 72KM/53KW [J8S 600, J8S 740] | 09/1989-12/1992
RENAULT21 (B48_) | 07/1989-06/19942.1 TURBO-D (B486, B488, B48V) 88KM/65KW [J8S 714, J8S 786, J8S 788] | 09/1989-06/1994
RENAULT21 KOMBI (K48_) | 03/1986-09/19952.1 D (K/S486) 65KM/48KW [J8S 704] | 10/1986-09/1990
RENAULT21 KOMBI (K48_) | 03/1986-09/19952.1 D (K/S48V, K/S48O) 72KM/53KW [J8S 600, J8S 740] | 08/1989-12/1992
RENAULT21 KOMBI (K48_) | 03/1986-09/19952.1 D (K480) 69KM/51KW [J8S 784] | 02/1992-09/1995
RENAULT21 KOMBI (K48_) | 03/1986-09/19952.1 D 4X4 (K486) 65KM/48KW [J8S 704] | 10/1988-05/1992
RENAULT21 SEDAN (L48_) | 03/1986-07/19972.1 D (L480) 69KM/51KW [J8S 784] | 10/1992-06/1994
RENAULT21 SEDAN (L48_) | 03/1986-07/19972.1 D (L486) 65KM/48KW [J8S 704] | 03/1986-12/1989
RENAULT21 SEDAN (L48_) | 03/1986-07/19972.1 D (L48V, L48O) 72KM/53KW [J8S 600, J8S 740] | 05/1989-06/1994
RENAULT25 (B29_) | 04/1984-12/19932.1 DIESEL (B296) 63KM/46KW [J8S 706] | 04/1984-05/1989
RENAULT25 (B29_) | 04/1984-12/19932.1 DIESEL (B296) 69KM/51KW [J8S 736] | 06/1989-12/1992
RENAULTTRAFIC AUTOBUS (T5, T6, T7) | 03/1980-04/19892.1 D 58KM/43KW [852 750] | 03/1980-04/1989
RENAULTTRAFIC AUTOBUS (TXW) | 03/1989-03/20012.1 D 58KM/43KW [852 720, 852 750] | 05/1989-06/1994
RENAULTTRAFIC AUTOBUS (TXW) | 03/1989-03/20012.1 D 64KM/47KW [J8S 620, J8S 758] | 06/1994-10/1997
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (T1, T3, T4) | 03/1980-04/19892.1 D 4X4 58KM/43KW [852 750] | 11/1986-04/1989
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (T1, T3, T4) | 03/1980-04/19892.1 D 58KM/43KW [852 750] | 09/1980-04/1989
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (TXX) | 03/1989-12/20012.1 D 58KM/43KW [852 750] | 05/1989-06/1994
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (TXX) | 03/1989-12/20012.1 D 64KM/47KW [J8S 620, J8S 758] | 06/1994-10/1997
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (P6) | 03/1980-04/19892.1 D 58KM/43KW [852 720] | 03/1980-04/1989
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (P6) | 03/1980-04/19892.1 D 60KM/44KW [J8S 750] | 05/1985-02/1989
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (PXX) | 03/1989-03/20012.1 D 64KM/47KW [J8S 620] | 09/1994-04/1998
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (PXX) | 03/1989-03/20012.1 D [RWD] 58KM/43KW [852 720] | 05/1989-06/1994
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (PXX) | 03/1989-03/20012.1 D [RWD] 64KM/47KW [J8S 620, J8S 758] | 06/1994-10/1997
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (PXX) | 03/1989-03/20012.5 D 75KM/55KW [S8U 758, S8U 780] | 05/1998-03/2001
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (PXX) | 03/1989-03/20012.5 D 79KM/58KW [S8U 758] | 09/1994-04/1998

Lista zamienników

BORG & BECKHK08469
BORG & BECKHK8469
FERODOCTK186
LAYCOCKLCK164
LuK620024106
NATIONALNCK118
NK133913
QUINTON HAZELLQKT244AF
QUINTON HAZELLQKT245AF
QUINTON HAZELLQKT263
QUINTON HAZELLQKT263AF
RENAULT7701463623
RENAULT7701469623
RENAULT7701472068
RENAULT7711134056
RENAULT7711134822
SACHS3000169004
TRIPLE FIVEKK187
TRIPLE FIVEVCK667
TTVTCK3118
UNIPARTGCK373AF
VALEO003437
VALEO627405
VALEO801058
VALEO899021

Opinie

Opinia 
2018-01-02

Wart swej ceny

    Opinia 
    2017-06-16

    Dla tak wysokiej jakości, jaką prezentuje firma luk warto dopłacić

      Opinia 
      2017-03-06

      Czołówka najlepszych sprzęgieł

        Opinia 
        2017-01-10

        Cieszę się, że zainwestowałem w dobry markowy zestaw

          Napisz opinię

          Zestaw sprzęgła LuK 620024106

          Zestaw sprzęgła LuK 620024106

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Dostawa i płatność


          Przelewy 24

          Przelew bankowy

          Pobranie
          16 zł
          25 zł

          Odbiór osobisty w siedzibie firmy



          Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

          UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

          Dostawa za granicę

          Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
          Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
          Cennik dostaw zagranicznych.

          Bezpieczeństwo

          Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
          2
          1

          Podobne produkty:

          2
          3
          4
          5
          6
          7
          8
          9
          10
          11
          12
          13
          14
          15
          16
          17
          18
          19
          20
          21
          22
          23
          24
          25
          26
          27
          28
          29
          30