22 251 23 27

8:00-18:00

DZISIAJ -30 ZŁ TANIEJ

1

1

:

1

1

:

1

1

Z KODEM RABAT30

-30zł

4.98/5 (oceny: 987)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium
LuK
Zestaw sprzęgła LuK 620 0241 06
Zdjęcie poglądowe

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 620 0241 06

Kup do 12:00 - jutro u Ciebie

Darmowa dostawa

Ostatnie sztuki!

10 osób ogląda ten produkt

MEGA OKAZJE!

529 zł
-30 ZŁ Z KODEM RABAT30

Gwarancja
2 lata

Gwarancja 2 lata

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

10% rabatu
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Bezpłatny
zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.
Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Kup części na
raty zero

Nie odkładaj zakupu sprzęgła - odłóż płatność!

Skorzystaj z systemu ratalnego 0% lub odroczenia płatności i zapłać za nowe części w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie.

Producent: LuK
Numer części: 620 0241 06

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 21
5.0
SPRAWDŹ OPINIE
CZĘSTE PYTANIA
ZAPYTAJ O PRODUKT

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULT18 (134_) | 04/1978-11/19942.1 DIESEL (1344) 67KM/49KW [852 710, J8S 711] | 11/1981-07/1986
RENAULT18 (134_) | 04/1978-11/19942.1 DIESEL 72KM/53KW [J8S 711] | 11/1981-07/1986
RENAULT18 VARIABLE (135_) | 02/1979-11/19942.1 DIESEL (1354) 67KM/49KW [852 710, J8S 711] | 11/1980-07/1986
RENAULT20 (127_) | 10/1975-12/19832.1 DIESEL (1276) 64KM/47KW [852] | 10/1980-12/1983
RENAULT21 (B48_) | 07/1989-06/19942.1 D (B480) 69KM/51KW [J8S 784] | 04/1992-06/1994
RENAULT21 (B48_) | 07/1989-06/19942.1 D (B48V/B48O) 72KM/53KW [J8S 740, J8S 600] | 09/1989-12/1992
RENAULT21 (B48_) | 07/1989-06/19942.1 D 68KM/50KW [J8S 704, J8S 784 ] | 07/1989-05/1993
RENAULT21 (B48_) | 07/1989-06/19942.1 TURBO-D (B486, B488, B48V) 88KM/65KW [J8S 714, J8S 788, J8S 786] | 09/1989-06/1994
RENAULT21 KOMBI (K48_) | 03/1986-07/19972.1 D (K/S486) 65KM/48KW [J8S 704] | 10/1986-09/1990
RENAULT21 KOMBI (K48_) | 03/1986-07/19972.1 D (K/S48V, K/S48O) 72KM/53KW [J8S 740, J8S 600] | 08/1989-12/1992
RENAULT21 KOMBI (K48_) | 03/1986-07/19972.1 D (K480) 69KM/51KW [J8S 784] | 02/1992-09/1995
RENAULT21 KOMBI (K48_) | 03/1986-07/19972.1 D 4X4 (K486) 65KM/48KW [J8S 704] | 10/1988-05/1992
RENAULT21 SEDAN (L48_) | 03/1986-07/19972.1 D (L480) 69KM/51KW [J8S 784] | 10/1992-06/1994
RENAULT21 SEDAN (L48_) | 03/1986-07/19972.1 D (L486) 65KM/48KW [J8S 704] | 03/1986-12/1989
RENAULT21 SEDAN (L48_) | 03/1986-07/19972.1 D (L48V, L48O) 72KM/53KW [J8S 740, J8S 600] | 05/1989-06/1994
RENAULT25 (B29_) | 04/1984-12/19932.1 DIESEL (B296) 63KM/46KW [J8S 706] | 04/1984-05/1989
RENAULT25 (B29_) | 04/1984-12/19932.1 DIESEL (B296) 69KM/51KW [J8S 736] | 06/1989-12/1992
RENAULTTRAFIC AUTOBUS (T5, T6, T7) | 03/1980-04/19892.1 D 4X4 58KM/43KW [852 750 ] | 05/1985-02/1989
RENAULTTRAFIC AUTOBUS (T5, T6, T7) | 03/1980-04/19892.1 D 58KM/43KW [852750] | 03/1980-04/1989
RENAULTTRAFIC AUTOBUS (TXW) | 03/1989-03/20012.1 D 58KM/43KW [852 720, 852 750] | 05/1989-06/1994
RENAULTTRAFIC AUTOBUS (TXW) | 03/1989-03/20012.1 D 64KM/47KW [J8S 620, J8S 758] | 06/1994-10/1997
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (T1, T3, T4, T2) | 03/1980-04/19892.1 D 4X4 58KM/43KW [852750] | 11/1986-04/1989
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (T1, T3, T4, T2) | 03/1980-04/19892.1 D 58KM/43KW [852 750 ] | 05/1986-02/1989
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (T1, T3, T4, T2) | 03/1980-04/19892.1 D 58KM/43KW [852750] | 09/1980-04/1989
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (TXX) | 03/1989-12/20012.1 D 58KM/43KW [852750] | 05/1989-06/1994
RENAULTTRAFIC NADWOZIE PEŁNE (TXX) | 03/1989-12/20012.1 D 64KM/47KW [J8S 620, J8S 758] | 06/1994-10/1997
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (P6) | 03/1980-04/19892.1 D 58KM/43KW [852720] | 03/1980-04/1989
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (P6) | 03/1980-04/19892.1 D 60KM/44KW [J8S 750] | 05/1985-02/1989
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (PXX) | 03/1989-03/20012.1 D 64KM/47KW [J8S 620] | 09/1994-04/1998
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (PXX) | 03/1989-03/20012.1 D [RWD] 58KM/43KW [852720] | 05/1989-06/1994
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (PXX) | 03/1989-03/20012.1 D [RWD] 64KM/47KW [J8S 620, J8S 758] | 06/1994-10/1997
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (PXX) | 03/1989-03/20012.5 D 75KM/55KW [S8U 758, S8U 780] | 05/1998-03/2001
RENAULTTRAFIC PLATFORMA / PODWOZIE (PXX) | 03/1989-03/20012.5 D 79KM/58KW [S8U 758] | 09/1994-04/1998

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
AP Automotive Prod.KT8469
BORG & BECKHK8469
CLUTCHNUSMCK2347
DENCKERMANNK100197
EXEDYRNK2033
FERODOCTK186
KAWE952684
LAYCOCKLCK164
LuK620024106
MAPA009200700
MAPA015200800
MECARMMK9458
MECARMMK9812
MOTAQUIPVCU202
NATIONALCK9032
NATIONALNCK118
NK133913
PROCODIS FRANCEKTE019
QUINTON HAZELLQKT244AF
QUINTON HAZELLQKT245AF
QUINTON HAZELLQKT263
QUINTON HAZELLQKT263AF
RENAULT7700564427
RENAULT7700586960
RENAULT7700748880
RENAULT7701348538
RENAULT7701463623
RENAULT7701469623
RENAULT7701472068
RENAULT7711134056
RENAULT7711134822
RYMECJT8469
SACHS3000169002
SACHS3000169004
SASICSCL4099
sbs1201133913
STATIM100701
TRIPLE FIVEKK187
TRIPLE FIVEVCK667
TTVTCK3118
UNIFLUX FILTERSGCK373AF
VALEO003437
VALEO627405
VALEO801058
VALEO899021

Opinie

Opinie

Muchomorek
2021-03-06

5/5

2021-03-06

5/5

Czołówka najlepszych sprzęgieł

    Roman
    2021-01-10

    5/5

    2021-01-10

    5/5

    Cieszę się, że zainwestowałem w dobry markowy zestaw

      Michasko
      2021-01-02

      4/5

      2021-01-02

      4/5

      Wart swej ceny

        K0FF
        2017-06-16

        4/5

        2017-06-16

        4/5

        Dla tak wysokiej jakości, jaką prezentuje firma luk warto dopłacić

          Dostawa

          Dostawa i płatność

          Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

          korona baner
          korona baner
          Sposób dostawy
          Koszt

          Zamówienia poniżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          Zamówienia powyżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          0 zł
          0 zł

          Zamówienia poniżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          Zamówienia powyżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          0 zł
          0 zł

          Zamówione produkty można odebrać w Raszynie

          Jaworskiego 6/1. Płatność kartą lub gotówką.

          0 zł

          Czas realizacji zamówienia

          Dostawa kurierska


          Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

          Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

          jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


          Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


          Odbiór osobisty


          Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


          Jaworskiego 6/1

          05-090 Raszyn

          od pn. do pt.: 8:00-18:00

          w soboty: 8:00-14:00


          Płatność kartą lub gotówką.


          Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

          Skrócenie czasu dostawy

          Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


          tel. (22) 251 23 27


          Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

          O szczegóły pytaj sprzedawcę.

          Dostawa za granicę

          Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


          tel. (22) 251 23 27

          email: info@sprzeglo.com.pl,

          bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


          Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

          Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

          Cennik dostaw zagranicznych

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


          Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności dzięki ratom ZERO % w Alior BANK.

          Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

          Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

          Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

          Oblicz ratę

          alior raty

          Raty Alior


          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

          Dogodny okres spłaty to 10 lub 20 rat (10 lub 20 miesięcy).

          Ostatnio oglądane

          Produkt
          nowy

          Produkt fabrycznie nowy

          Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

          Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

          Gwarancja
          24 miesiące

          Gwarancja 24 miesiące

          Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

          Darmowa
          wysyłka

          Darmowa wysyłka

          Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

          Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

          30 dni
          na zwrot

          30 dni na zwrot

          Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

          Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

          Rabat 10%
          na montaż

          Rabat 10% na montaż

          Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

          cert-image
          logo

          Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części
          dedykowaną numerowi VIN Twojego auta?

          WYPEŁNIJ FORMULARZ

          LUB

          załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego pojazdu

          Rodzaj części
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

          Dziękujemy za wysłanie formularza.

          Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin!

          Zapytaj o produkt

          W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

          * Pole wymagane