Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 630)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Ostatnie sztuki!

Numer części: 620 1805 00

LuK

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 620 1805 00

Pasuje do:

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 200
Ilość zębów: 14
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:200 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Do montażu sprzęgła należy użyć specjalnego narzędzia
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
OPELASTRA F (T92) | 09/1991-09/19981.6 SI 100KM/74KW [C 16 SE] | 05/1992-12/1994
OPELASTRA F KOMBI (T92) | 09/1991-01/19981.6 SI 100KM/74KW [C 16 SE] | 03/1992-12/1994
OPELASTRA F LIFTBACK (T92) | 09/1991-01/19981.6 SI 100KM/74KW [C 16 SE] | 03/1992-12/1994

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---1636273480
AP Automotive Prod.KT6305
BLUE PRINTADW193022
BORG & BECKHK6678
CLUTCHNUSMCK3213
DENCKERMANNK100229
KAWE958791
KLAXCAR FRANCE30061z
KM Germany0691157
LUCASLKCA670004
LuK620180500
MAPA014200200
MAXGEAR615234
MECARMMK9467
MOTAQUIPVCK466
MOTAQUIPVCK861
NATIONALCK9072
NATIONALNCK811
NK133636
NK133638
OPEL1606977
OPEL664165
OPEL664301
OPEL664307
OPEL666042
OPEL666108
OPEL666178
OPEL668650
OPEL668652
OPEL668653
OPEL90250294
OPEL90250295
OPEL90250658
OPEL90250663
OPEL90278910
OPEL90305624
OPEL90399399
OPEL90399412
OPEL90486400
OPEL90540755
OPEL90540821
OPEL90578328
OPEL90578343
OPEL9126725
PROCODIS FRANCEKTE276
QUINTON HAZELLQKT770AF
RYMECJT6305
SACHS3000174005
sbs1201133636
STATIM100404
STELLOX0701035SX
TRIPLE FIVEKK722
TRIPLE FIVEVCK861
TTVTCK3811
UNIFLUX FILTERSGCK718AF
VALEO786004
VALEO821062
VAUXHALL666007
VAUXHALL666042
VAUXHALL9126725
VAUXHALLR90375715
WESTLAKEWOV004

Opinie

Opinie

AstraC
2021-01-02

4/5

2021-01-02

4/5

Luk zdobył moje zaufanie na tyle, że montujemy zestawy tej firmy w całej flocie.

    cynamon
    2017-10-31

    4/5

    2017-10-31

    4/5

    W moim warsztacie zamontowaliśmy już dziesiątki sprzęgieł LUK i nigdy nie było żadnych problemów.

      Pomidor
      2017-07-01

      5/5

      2017-07-01

      5/5

      Czołówka najlepszych sprzęgieł

        Dostawa

        Dostawa i płatność

        #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

        korona baner
        korona baner
        Sposób dostawy
        Koszt

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

        przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

        0 zł

        Czas realizacji zamówienia

        Dostawa kurierska


        Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

        Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

        jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


        Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


        Odbiór osobisty


        Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


        Aleja Krakowska 173

        02-180 Warszawa (Włochy)

        od pn. do pt.: 8:00-20:00

        w soboty: 8:00-16:00


        Płatność kartą lub gotówką.


        Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

        Skrócenie czasu dostawy

        Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


        tel. (22) 251 23 27


        Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

        O szczegóły pytaj sprzedawcę.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


        tel. (22) 251 23 27

        email: info@sprzeglo.com.pl,

        bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


        Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

        Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

        Cennik dostaw zagranicznych

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


        Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

        Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

        Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

        Oblicz ratę

        alior raty

        Raty Alior


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

        alior raty

        mBank raty


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

        Ostatnio oglądane

        Podobne produkty

        Produkt
        nowy

        Produkt fabrycznie nowy

        Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

        Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

        Gwarancja
        24 miesiące

        Gwarancja 24 miesiące

        Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

        Darmowa
        wysyłka

        Darmowa wysyłka

        Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

        Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

        30 dni
        na zwrot

        30 dni na zwrot

        Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

        Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

        Rabat 10%
        na montaż

        Rabat 10% na montaż

        Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

        cert-image
        logo

        Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

        RODZAJ CZĘŚCI*
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

        Zapytaj o produkt

        W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

        * Pole wymagane