Zestaw sprzęgła LuK 620311500 Zobacz większe

Zestaw sprzęgła LuK 620311500

Numer katalogowy części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H!

Więcej szczegółów

Dostępność: Dostępny



Wysyłka / Zwrot

Cena brutto:

329,00 zł

Kontakt Sklep

Opis

Średnica [mm]200
Z dociskiem sprzęgła
Z łożyskiem

Więcej informacji

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
ALFA ROMEOMITO (955) | 09/2008-1.4 78KM/57KW [955 A1.000] | 03/2011-
ALFA ROMEOMITO (955) | 09/2008-1.4 78KM/58KW [955 A1.000] | 09/2008-
ALFA ROMEOMITO (955) | 09/2008-1.4 95KM/70KW [199 A6.000] | 09/2008-
ALFA ROMEOMITO (955) | 09/2008-1.4 MULTIAIR 105KM/77KW [955 A6.000] | 08/2010-
FIAT500 (312) | 10/2007-1.2 69KM/51KW [169 A4.000] | 10/2007-
FIAT500 (312) | 10/2007-1.2 LPG 69KM/51KW [169 A4.000] | 12/2010-
FIAT500 (312) | 10/2007-1.3 D MULTIJET 75KM/55KW [169 A1.000] | 10/2007-
FIAT500 (312) | 10/2007-1.4 100KM/74KW [169 A3.000] | 10/2007-
FIAT500 C (312) | 09/2009-1.2 69KM/51KW [169 A4.000] | 09/2009-
FIAT500 C (312) | 09/2009-1.3 D MULTIJET 75KM/55KW [169 A1.000] | 09/2009-
FIAT500 C (312) | 09/2009-1.4 100KM/74KW [169 A3.000] | 09/2009-
FIATDOBLO CARGO (223) | 11/2000-1.4 77KM/57KW [350 A1.000] | 10/2005-
FIATGRANDE PUNTO (199) | 10/2005-1.2 65KM/48KW [199 A4.000] | 10/2005-
FIATGRANDE PUNTO (199) | 10/2005-1.2 69KM/51KW [169 A4.000] | 09/2010-
FIATGRANDE PUNTO (199) | 10/2005-1.4 16V 95KM/70KW [199 A6.000] | 10/2005-
FIATGRANDE PUNTO (199) | 10/2005-1.4 75KM/55KW [199 A7.000] | 06/2006-
FIATGRANDE PUNTO (199) | 10/2005-1.4 77KM/57KW [350 A1.000] | 10/2005-
FIATGRANDE PUNTO (199) | 10/2005-1.4 LPG 78KM/57KW [350 A1.000] | 12/2008-
FIATGRANDE PUNTO (199) | 10/2005-1.4 NATURAL POWER 78KM/57KW [350 A1.000] | 07/2008-
FIATIDEA | 12/2003-1.4 16V 95KM/70KW [843 A1.000] | 01/2004-
FIATIDEA | 12/2003-1.4 77KM/57KW [350 A1.000] | 10/2005-
FIATLINEA (323) | 06/2007-1.4 77KM/57KW [350 A1.000] | 06/2007-
FIATPANDA (169) | 09/2003-1.2 69KM/51KW [169 A4.000] | 03/2010-
FIATPANDA (169) | 09/2003-1.3 D MULTIJET 4X4 70KM/51KW [188 A8.000, 188 A9.000] | 10/2004-
FIATPANDA (169) | 09/2003-1.3 D MULTIJET 4X4 75KM/55KW [169 A1.000, 169 A5.000] | 09/2010-
FIATPANDA (169) | 09/2003-1.3 D MULTIJET 70KM/51KW [188 A8.000, 188 A9.000] | 09/2003-
FIATPANDA (169) | 09/2003-1.3 D MULTIJET 75KM/55KW [169 A1.000, 169 A5.000] | 06/2006-
FIATPANDA (169) | 09/2003-1.4 100KM/74KW [169 A3.000] | 10/2006-
FIATPANDA (169) | 09/2003-1.4 NATURAL POWER 78KM/57KW [350 A1.000] | 09/2010-
FIATPANDA (312) | 02/2012-1.2 69KM/51KW [169 A4.000] | 02/2012-
FIATPANDA (312) | 02/2012-1.2 LPG 69KM/51KW [169 A4.000] | 06/2012-
FIATPANDA (312) | 02/2012-1.3 D MULTIJET 4X4 75KM/55KW [199 A1.000, 199 A9.000] | 06/2012-
FIATPANDA (312) | 02/2012-1.3 D MULTIJET 75KM/55KW [199 A1.000, 199 A9.000] | 02/2012-
FIATPANDA VAN (169) | 03/2004-1.2 NATURAL POWER 60KM/44KW [188 A4.000] | 01/2007-11/2009
FIATPANDA VAN (169) | 03/2004-1.3 D MULTIJET 4X4 75KM/55KW [169 A1.000] | 01/2006-
FIATPANDA VAN (169) | 03/2004-1.3 D MULTIJET 70KM/51KW [188 A8.000, 188 A9.000] | 03/2004-
FIATPANDA VAN (169) | 03/2004-1.3 D MULTIJET 75KM/55KW [169 A1.000] | 01/2006-
FIATPUNTO (188) | 09/1999-1.4 95KM/70KW [843 A1.000] | 09/2003-
FIATPUNTO (199) | 03/2012-1.2 67KM/49KW [199 B9.000] | 02/2014-
FIATPUNTO (199) | 03/2012-1.2 69KM/51KW [169 A4.000] | 03/2012-
FIATPUNTO (199) | 03/2012-1.4 75KM/55KW [199 A7.000] | 03/2012-
FIATPUNTO (199) | 03/2012-1.4 78KM/57KW [350 A1.000] | 03/2012-
FIATPUNTO (199) | 03/2012-1.4 BIFUEL 78KM/57KW [350 A1.000] | 03/2012-
FIATPUNTO (199) | 03/2012-1.4 MULTI AIR 105KM/77KW [955 A6.000] | 03/2012-
FIATPUNTO (199) | 03/2012-1.4 NATURAL POWER 78KM/57KW [350 A1.000] | 03/2012-
FIATPUNTO EVO (199) | 07/2008-1.2 65KM/48KW [199 A4.000] | 10/2009-02/2012
FIATPUNTO EVO (199) | 07/2008-1.2 69KM/51KW [169 A4.000] | 10/2009-02/2012
FIATPUNTO EVO (199) | 07/2008-1.4 16V 105KM/77KW [955 A6.000] | 10/2009-02/2012
FIATPUNTO EVO (199) | 07/2008-1.4 75KM/55KW [199 A7.000] | 07/2009-02/2012
FIATPUNTO EVO (199) | 07/2008-1.4 77KM/57KW [350 A1.000] | 10/2009-02/2012
FIATPUNTO EVO (199) | 07/2008-1.4 NATURAL POWER 78KM/57KW [350 A1.000] | 10/2009-02/2012
FIATPUNTO VAN (199) | 04/2008-1.3 D MULTIJET 90KM/66KW [199 A3.000] | 01/2010-02/2012
FIATPUNTO VAN (199) | 04/2008-1.4 LPG 78KM/57KW [350 A1.000] | 03/2009-
FIATSTILO (192) | 10/2001-11/20101.4 16V 95KM/70KW [843 A1.000] | 01/2004-11/2006
FIATSTILO MULTI WAGON (192) | 01/2003-08/20081.4 16V 95KM/70KW [843 A1.000] | 01/2004-08/2008
FORDKA (RU8) | 10/2008-1.2 69KM/51KW [FP4] | 10/2008-
FORDKA (RU8) | 10/2008-1.3 TDCI 75KM/55KW [FD4] | 10/2008-
LANCIAMUSA (350) | 10/2004-1.4 78KM/57KW [350 A1.000] | 09/2005-
LANCIAMUSA (350) | 10/2004-1.4 95KM/70KW [843 A 1.000] | 10/2004-
LANCIAYPSILON (312, 846) | 05/2011-1.2 69KM/51KW [169 A4.000] | 05/2011-
LANCIAYPSILON (843) | 10/2003-12/20111.2 69KM/51KW [169 A4.000] | 08/2010-12/2011
LANCIAYPSILON (843) | 10/2003-12/20111.4 16V 95KM/70KW [843 A 1.000] | 10/2003-12/2011
LANCIAYPSILON (843) | 10/2003-12/20111.4 78KM/57KW [350 A1.000] | 02/2006-12/2011


Lista zamienników

BORG & BECKK1087
BORG & BECKK1095
BORG & BECKK1099
BORG & BECKKT90393
FIAT55191873
FIAT71732848
FIAT71734898
FIAT71739511
FIAT71740656
FIAT71741343
FIAT71741375
FIAT71744455
FIAT71747950
FIAT71748849
FIAT71749918
FIAT71752237
FIAT71752454
FIAT71752579
FIAT71753860
FIAT71769758
FIAT71773157
FIAT71784533
FIAT71786104
FIAT71787890
FIAT71789420
FIAT71793532
FORD1806244
FORDCS517540AC
LuK620311500
SACHS3000951314
SACHS3000951503
SACHS3000951527
TRIPLE FIVE8660001005
TRIPLE FIVERM011771A0
VALEO826521
VALEO826522
VALEO828062

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw sprzęgła LuK 620311500

Zestaw sprzęgła LuK 620311500

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!