Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (334 ocen)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 622 0569 00

LuK

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 622 0569 00

Pasuje do:

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 17
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDESCORT '86 EXPRESS (AVF) | 02/1986-07/19901.8 D 60KM/44KW [RTA, RTB] | 07/1988-07/1990
FORDESCORT '91 EXPRESS (AVL) | 07/1990-12/19941.8 D 60KM/44KW [RTH] | 07/1990-12/1994
FORDESCORT '95 NADWOZIE PEŁNE (AVL) | 01/1995-06/20011.8 D 60KM/44KW [RTF, RTH] | 01/1995-08/2000
FORDESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 03/1983-10/19901.8 D 60KM/44KW [RTA, RTB] | 01/1989-07/1990
FORDESCORT IV TURNIER (AWF, AVF) | 10/1985-10/19901.8 D 60KM/44KW [RTA, RTB] | 01/1989-07/1990
FORDESCORT V (GAL) | 06/1989-12/19921.8 D 60KM/44KW [RTE, RTF, RTH] | 07/1990-12/1992
FORDESCORT V TURNIER (GAL, AVL) | 07/1990-12/19921.8 D 60KM/44KW [RTE, RTF, RTH] | 07/1990-12/1992
FORDESCORT VI (GAL) | 09/1992-01/19951.8 D 60KM/44KW [RTE, RTF, RTH] | 09/1992-01/1995
FORDESCORT VI SEDAN (GAL) | 08/1993-01/19951.8 D 60KM/44KW [RTE, RTF, RTH] | 08/1993-01/1995
FORDESCORT VI TURNIER (GAL) | 09/1992-01/19951.8 D 60KM/44KW [RTH] | 09/1992-01/1995
FORDESCORT VII (GAL, AAL, ABL) | 01/1995-08/20021.8 D 60KM/44KW [RTE, RTF, RTH] | 01/1995-12/1996
FORDESCORT VII SEDAN (GAL, AFL) | 01/1995-02/19991.8 D 60KM/44KW [RTE, RTF, RTH] | 01/1995-12/1996
FORDESCORT VII TURNIER (GAL, ANL) | 01/1995-02/19991.8 D 60KM/44KW [RTE, RTF, RTH] | 01/1995-02/1999
FORDFIESTA III (GFJ) | 01/1989-01/19971.8 D 60KM/44KW [RTD, RTG, RTC] | 03/1989-12/1995
FORDFIESTA NADWOZIE PEŁNE (F3L, F5L) | 07/1991-02/19961.8 D 60KM/44KW [RTD, RTG, RTC] | 09/1991-02/1996
FORDFIESTA NADWOZIE PEŁNE (FVD) | 03/1983-12/19951.8 D (FVJ) 60KM/43KW [RTD, RTG, RTC] | 03/1989-12/1995
FORDORION II (AFF) | 12/1985-07/19901.8 D 60KM/44KW [RTA, RTB] | 01/1989-07/1990
FORDORION III (GAL) | 01/1990-09/19961.8 D 60KM/44KW [RTE, RTF, RTH] | 11/1990-12/1993

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---1636270580
AP Automotive Prod.KT6156
BLUE PRINTADF123003
BORG & BECKHK6156
BORG & BECKHK6226
CLUTCHNUSMCK3109
CLUTCHNUSMCK3109A
COMLINEECK013
DENCKERMANNK100232
FERODOCTK262
FORD5020672
FORD5022644
FORD5027205
FORD5027862
FORD6160434
FORD6846395
FORD85FB7548AA
FORD86AB7548AB
FORD86AX7548A2
FORD92AX7L596EA
FORDECB105
FORDR89AX7L596AA
FORDR92AX7L596EA
KAMOKA15569280
KAMOKAKC088
KAWE954433
KM Germany0690526
LAYCOCKLCK122
LUCASLKCA640003
LuK622056900
MAPA001220900
MAPA002220500
MAXGEAR615136
MECARMMK9800
MOTAQUIPVCK629
MOTORADECK1325
NATIONALCK9076
NATIONALNCK426
NEXUSF1G023NX
NK132523
NK132548
NPSF200D02
OPEN PARTSCLK912603
PROCODIS FRANCEKTE244
QUINTON HAZELLQKT1858AF
QUINTON HAZELLQKT383
QUINTON HAZELLQKT383AF
RYMECJT6156
SACHS3000243001
SASICSCL6408
SMPEKT6156
STATIM100603
TRIPLE FIVE8660001022
TRIPLE FIVERM011941A0
TRIPLE FIVEVCK629
TTVTCK3426
UNIFLUX FILTERSGCK166AF
UNIFLUX FILTERSGCK615AF
UNIFLUX FILTERSGCK670AF
VALEO616857
VALEO801153
VALEO899037
WESTLAKEWFD003A

Opinie

Opinie

2017-10-13
2017-10-13

Doskonały produkt

    2017-06-16
    2017-06-16

    Dobry i tani produkt.

      2017-05-25
      2017-05-25

      Luk zdobył moje zaufanie na tyle, że montujemy zestawy tej firmy w całej flocie.

        2017-02-19
        2017-02-19

        LuK - znaczy jakość

          Dostawa

          Dostawa i płatność

          #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

          korona baner
          korona baner
          Sposób dostawy
          Koszt

          Zamówienia poniżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          Zamówienia powyżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          0 zł
          0 zł

          Zamówienia poniżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          Zamówienia powyżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          0 zł
          0 zł

          Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

          przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

          0 zł

          Czas realizacji zamówienia

          Dostawa kurierska


          Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

          Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

          jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


          Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


          Odbiór osobisty


          Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


          Aleja Krakowska 173

          02-180 Warszawa (Włochy)

          od pn. do pt.: 8:00-20:00

          w soboty: 8:00-16:00


          Płatność kartą lub gotówką.


          Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

          Skrócenie czasu dostawy

          Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


          tel. (22) 251 23 27


          Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

          O szczegóły pytaj sprzedawcę.

          Dostawa za granicę

          Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


          tel. (22) 251 23 27

          email: info@sprzeglo.com.pl,

          bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


          Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

          Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

          Cennik dostaw zagranicznych

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


          Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

          Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

          Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

          Oblicz ratę

          alior raty

          Raty Alior


          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

          alior raty

          mBank raty


          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

          Ostatnio oglądane

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          10
          1
          2
          3
          4
          5
          6
          7
          8
          9

          Podobne produkty

          10

          Produkt
          nowy

          Produkt fabrycznie nowy

          Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

          Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

          Gwarancja
          24 miesiące

          Gwarancja 24 miesiące

          Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

          Wysyłka
          w 24h

          Wysyłka w 24h

          Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

          Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

          30 dni
          na zwrot

          30 dni na zwrot

          Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

          Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

          Rabat 10%
          na montaż

          Rabat 10% na montaż

          Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

          cert-image
          logo

          Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

          RODZAJ CZĘŚCI*
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

          Zapytaj o produkt

          W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

          * Pole wymagane

          W koszyku masz:

          Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: