DZISIEJSZE OKAZJE KOŃCZĄ SIĘ ZA:

1

1

:

1

1

:

1

1

Zadzwoń (22) 251 23 27

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 622 2414 34

LuK
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 622 2414 34

LuK

LuK

Zdjęcie poglądowe

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 622 2414 34

Skład zestawu: tarcza i docisk, wysprzęglik,

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 17
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera wysprzęglik centralny sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
---KFD2207C
BLUE PRINTADF123014
BLUE PRINTADF123027
BLUE PRINTADF123074
BORG & BECKHKT1078
CLUTCHNUSMCK1237CSCA
DENCKERMANNK200043
EXEDYFMK2082
EXEDYFMK2084
FORD1077989
FORD1077990
FORD1077991
FORD1077992
FORD1122236
FORD1212061
FORD1252272
FORD1474323
FORD1547820
FORD1830995
FORD1837710
FORD2S617A564CB
FORD3S417540B1A
FORD8V217A564AB
FORD8V217A564AD
FORDAV617A564AC
FORDPXS417540B1B
FORDPXS417540B1C
FORDPXS417540B1D
FORDPXS417540B2B
FORDPXS417540B2C
FORDRM3S417540B1A
FORDRPXS4J7540B1C
FORDXS417540S1C
FORDXS417540S2C
JP GROUP1530404510
KAWE962860CSC
KM Germany0692209
LuK622241434
MAPA006220308
MOTAQUIPVCU125
NATIONALCK965426
NEXUSF1G202NX
RYMECJT7427029
SACHS3000990088
STELLOX0701013SX
TRIPLE FIVE8660000877
TRIPLE FIVERM010451A0
VALEO834062

Opinie

Opinie

2018-01-01
2018-01-01

Szybka wysyłka a produkt dobry

    2017-08-12
    2017-08-12

    Mimo sporego już przebiegu od wymiany, sprzęgło LUK nadal świetnie daje radę.

      2017-05-30
      2017-05-30

      Najlepiej kupić luka i mieć spokój na lata.

        2017-01-19
        2017-01-19

        luki to najlepsze sprzęgła w przystępnych cenach.

          Dostawa

          Dostawa i płatność

          #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

          Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

          korona baner
          korona baner
          Sposób dostawy
          Koszt

          Zamówienia poniżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          Zamówienia powyżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          0 zł
          0 zł

          Zamówienia poniżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          Zamówienia powyżej 400 zł

          Płatność z góry lub za pobraniem

          0 zł
          0 zł

          Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

          przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

          0 zł

          Czas realizacji zamówienia

          Dostawa kurierska


          Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

          Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

          jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


          Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


          Odbiór osobisty


          Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


          Aleja Krakowska 173

          02-180 Warszawa (Włochy)

          od pn. do pt.: 8:00-18:00

          w soboty: 9:00-14:00


          Płatność kartą lub gotówką.


          Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

          Skrócenie czasu dostawy

          Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


          tel. (22) 251 23 27


          Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

          O szczegóły pytaj sprzedawcę.

          Dostawa za granicę

          Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


          tel. (22) 251 23 27

          email: info@sprzeglo.com.pl,

          bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


          Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

          Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

          Cennik dostaw zagranicznych

          Raty

          Kup na raty

          Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


          Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

          Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

          Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

          Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

          Oblicz ratę

          alior raty

          Raty Alior


          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

          alior raty

          mBank raty


          Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

          Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

          Ostatnio oglądane

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          2
          1

          Podobne produkty

          2
          3
          4
          5
          6
          7
          8
          9
          10

          Produkt
          nowy

          Produkt fabrycznie nowy

          Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

          Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

          Gwarancja
          24 miesiące

          Gwarancja 24 miesiące

          Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

          Wysyłka
          w 24h

          Wysyłka w 24h

          Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

          Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

          30 dni
          na zwrot

          30 dni na zwrot

          Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

          Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

          Rabat 10%
          na montaż

          Rabat 10% na montaż

          Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

          cert-image
          logo

          Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

          RODZAJ CZĘŚCI
          koło dwumasowe
          zestaw sprzęgła
          sprzęgło sportowe
          tarcza sprzęgła
          docisk
          łożysko oporowe
          wysprzęglik centralny
          pompa sprzęgła
          siłownik sprzęgła
          śruby montażowe

          (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

          (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

          Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzeglo.com.pl

          Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

          Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

          Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

          Zapytaj o produkt

          W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

          * Pole wymagane

          W koszyku masz:

          Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: