Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 481)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 622 3061 33

LuK
Zestaw sprzęgła LuK 622 3061 33

Sprzeglo.com.pl

poleca

Zdjęcie poglądowe

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 622 3061 33

Pasuje do:

Skład zestawu: tarcza i docisk, wysprzęglik,

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 26
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:220 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera wysprzęglik centralny sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) 135KM/99KW [F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 715] | 08/2002-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-2.0 16V 133KM/98KW [F4R 714] | 08/2002-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.8 16V (KG0B, KG0M) 120KM/88KW [F4P 770, F4P 773] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.8 16V (KG0J) 116KM/85KW [F4P 770, F4P 771, F4P 774, F4P 775] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.8 16V 117KM/86KW [F4P 770] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-1.8 16V 121KM/89KW [F4P 770, F4P 774] | 03/2001-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W) 135KM/99KW [F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 715] | 08/2002-

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
BLUE PRINTADR163026
BORG & BECKHKT1167
CLUTCHNUSMCK2324CSC
DENCKERMANNK200076
LuK622306133
MAPA015215208
NATIONALCK983737
NEXUSF1R201NX
RENAULT301016758R
RENAULT306200650R
RENAULT306201586R
RENAULT7701472771
RENAULT7701473674
RENAULT7701474658
RENAULT7701475387
RENAULT8200046103
RENAULT8200228341
RENAULT8200335084
RENAULT8200764613
RENAULT8200990502
RYMECJT7788040
STATIM120745
VALEO834289
VALEO834457

Opinie

Opinie

tomek
2021-06-08

5/5

2021-06-08

5/5

Wszystko pasowało jak trzeba. Polecam.

    Aga
    2020-09-30

    5/5

    2020-09-30

    5/5

    Paczka przyszła dobrze zabezpieczona - duży plus. Sprzęgło użytkuję dopiero kilka dni, ale chodzi bez zarzutu.

      Reanult Laguna II 1.8 16V
      2020-01-13

      5/5

      2020-01-13

      5/5

      Super zestaw Luk do Laguny II. W ilu montowałem, już nie pamiętam. Dobrze siedzi.

        Kris88
        2017-12-23

        5/5

        2017-12-23

        5/5

        Nie mam żadnych zarzutów do funkcjonowania sprzęgła firmy LUK.

          Dariusz
          2017-12-16

          5/5

          2017-12-16

          5/5

          Nie znam nikogo, kto byłby niezadowolony ze sprzęgieł LUKa.

            trzczy
            2017-06-20

            5/5

            2017-06-20

            5/5

            Artykuł świetnej jakości

              Dostawa

              Dostawa i płatność

              #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

              Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

              korona baner
              korona baner
              Sposób dostawy
              Koszt

              Zamówienia poniżej 400 zł

              Płatność z góry lub za pobraniem

              Zamówienia powyżej 400 zł

              Płatność z góry lub za pobraniem

              0 zł
              0 zł

              Zamówienia poniżej 400 zł

              Płatność z góry lub za pobraniem

              Zamówienia powyżej 400 zł

              Płatność z góry lub za pobraniem

              0 zł
              0 zł

              Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

              przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

              0 zł

              Czas realizacji zamówienia

              Dostawa kurierska


              Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

              Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

              jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


              Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


              Odbiór osobisty


              Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


              Aleja Krakowska 173

              02-180 Warszawa (Włochy)

              od pn. do pt.: 8:00-20:00

              w soboty: 8:00-16:00


              Płatność kartą lub gotówką.


              Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

              Skrócenie czasu dostawy

              Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


              tel. (22) 251 23 27


              Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

              O szczegóły pytaj sprzedawcę.

              Dostawa za granicę

              Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


              tel. (22) 251 23 27

              email: info@sprzeglo.com.pl,

              bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


              Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

              Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

              Cennik dostaw zagranicznych

              Raty

              Kup na raty

              Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


              Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

              Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

              Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

              Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

              Oblicz ratę

              alior raty

              Raty Alior


              Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

              Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

              alior raty

              mBank raty


              Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

              Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

              Ostatnio oglądane

              1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
              2
              1

              Podobne produkty

              2
              3
              4
              5
              6
              7
              8
              9
              10

              Produkt
              nowy

              Produkt fabrycznie nowy

              Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

              Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

              Gwarancja
              24 miesiące

              Gwarancja 24 miesiące

              Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

              Wysyłka
              w 24h

              Wysyłka w 24h

              Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

              Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

              30 dni
              na zwrot

              30 dni na zwrot

              Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

              Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

              Rabat 10%
              na montaż

              Rabat 10% na montaż

              Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

              cert-image
              logo

              Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

              RODZAJ CZĘŚCI*
              koło dwumasowe
              zestaw sprzęgła
              sprzęgło sportowe
              tarcza sprzęgła
              docisk
              łożysko oporowe
              wysprzęglik centralny
              pompa sprzęgła
              siłownik sprzęgła
              śruby montażowe

              (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

              (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

              Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

              Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

              Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

              Zapytaj o produkt

              W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

              * Pole wymagane