Premium Zestaw sprzęgła LuK 623 0903 00 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk
- łożysko oporowe

Średnica [mm]: 230
Ilość zębów: 20

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:230 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Informacja:Zawiera łożysko sprzęgła
Składowe zestawu:LuK 123 0369 10 (1 szt.), LuK 323 0396 10 (1 szt.), LuK 500 0401 10 (1 szt.)

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
ALFA ROMEO145 (930_) | 07/1994-01/20012.0 16V (930.A5) 155KM/114KW [AR 32301] | 03/1998-01/2001
ALFA ROMEO145 (930_) | 07/1994-01/20012.0 16V T.S. (930.A5) 150KM/110KW [AR 67204] | 10/1995-01/2001
ALFA ROMEO146 (930_) | 12/1994-01/20012.0 16V (930.B5) 155KM/114KW [AR 32301] | 03/1998-01/2001
ALFA ROMEO146 (930_) | 12/1994-01/20012.0 16V T.S. (930.B5) 150KM/110KW [AR 67204] | 10/1995-01/2001
ALFA ROMEO155 (167_) | 01/1992-12/19972.0 T.S. 16V (167.A2G) 150KM/110KW [AR 67204, AR 67299] | 03/1995-12/1997
ALFA ROMEOGTV (916_) | 09/1994-10/20052.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00) 150KM/110KW [AR 32310, AR 16201] | 06/1995-10/2005
ALFA ROMEOGTV (916_) | 09/1994-10/20052.0 T.SPARK 16V (916C2C) 155KM/114KW [AR 32301] | 05/1998-08/2000
ALFA ROMEOSPIDER (916_) | 09/1994-04/20052.0 T.SPARK 16V (916S2B) 155KM/114KW [AR 32301] | 05/1998-08/2000
ALFA ROMEOSPIDER (916_) | 09/1994-04/20052.0 T.SPARK 16V (916S2C00) 150KM/110KW [AR 16201, AR 32310] | 06/1995-04/2005
FIATBRAVA (182_) | 10/1995-06/20032.0 154KM/113KW [182 B7.000] | 09/1998-08/2000
FIATBRAVO I (182_) | 10/1995-10/20012.0 HGT 20V (182.AD) 147KM/108KW [182 A1.000] | 10/1995-07/1998
FIATBRAVO I (182_) | 10/1995-10/20012.0 HGT 20V (182AQ) 154KM/113KW [182 B7.000] | 07/1998-10/2001
FIATCOUPE (175_) | 11/1993-08/20002.0 20V 147KM/108KW [182 A1.000] | 08/1996-04/1998
FIATCOUPE (175_) | 11/1993-08/20002.0 20V 154KM/113KW [182 B3.000] | 04/1998-08/2000
FIATMAREA (185_) | 09/1996-12/20072.0 150 20V 147KM/108KW [182 A1.000] | 09/1996-04/1999
FIATMAREA (185_) | 09/1996-12/20072.0 150 20V 150KM/110KW [185 A8.000] | 01/2001-05/2002
FIATMAREA (185_) | 09/1996-12/20072.0 155 20V 154KM/113KW [182 B7.000] | 04/1999-01/2001
FIATMAREA WEEKEND (185_) | 09/1996-12/20072.0 150 20V 147KM/108KW [182 A1.000] | 09/1996-04/1999
FIATMAREA WEEKEND (185_) | 09/1996-12/20072.0 150 20V 150KM/110KW [185 A8.000] | 01/2001-05/2002
FIATMAREA WEEKEND (185_) | 09/1996-12/20072.0 155 20V 154KM/113KW [182 B7.000] | 04/1999-02/2003

Lista zamienników

ALFA ROMEO60811892
ALFA ROMEO71734766
ALFA ROMEO71782237
AP Automotive Prod.KT6544
BORG & BECKHK6544
COMLINEECK155
EXEDYFIK2024
FIAT5895164
FIAT5895427
FIAT60813417
FIAT71722612
FIAT71729519
FIAT71734766
FIAT71734767
FIAT71782240
FIAT7769082
KAWE958922
LuK623090300
MAPA013228200
MECARMMK9547
MOTAQUIPVCK24
NK131015
PROCODIS FRANCEKTE410
QUINTON HAZELLQKT1287AF
RYMECJT6544
SACHS3000789001
sbs1201131015
TTVTCK3961
UNIFLUX FILTERSGCK990AF
VALEO801977
VALEOK465S

Opinie

Opinia 
2018-01-08

Najlepsze zestawy sprzęgła na rynku

    Opinia 
    2017-06-22

    Z przyjemnością jeździ się autem po wymianie na tego LUKa.

      Opinia 
      2016-11-19

      Luk zdobył moje zaufanie na tyle, że montujemy zestawy tej firmy w całej flocie.

        Napisz opinię

        Zestaw sprzęgła LuK 623 0903 00

        Zestaw sprzęgła LuK 623 0903 00

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!

        Dostawa i płatność


        Przelewy 24

        Przelew bankowy

        Pobranie
        GRATIS!
        Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

        Odbiór osobisty w siedzibie firmy



        Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

        UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
        Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
        Cennik dostaw zagranicznych.

        Bezpieczeństwo

        Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        5
        1
        2
        3
        4
        5
        6
        7
        8
        9
        10