Premium Zestaw sprzęgła LuK 623 3159 09 Zobacz większe
Zdjęcie przykładowe  W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu. Wygląd części może różnić się od oryginału

Numer części:

Skład zestawu:
- tarcza i docisk

Średnica [mm]: 230
Ilość zębów: 21

Produkt
nowy

Produkt fabrycznie nowy

Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

Gwarancja
24 miesiące

Gwarancja 24 miesiące

Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

Wysyłka
w 24h

Wysyłka w 24h

Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

30 dni
na zwrot

30 dni na zwrot

Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

Rabat 10%
na montaż

Rabat 10% na montaż

Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:230 mm
Informacja:Zawiera docisk sprzęgła
Typ docisku:Docisk samonastawny
Typ koła zamachowego:Zestaw sprzęgła do koła dwumasowego
Informacja:Zestaw bez wysprzęglika hydraulicznego. Należy go dokupić osobno.
Informacja:Zestaw nie zawiera koła dwumasowego. Należy je dokupić osobno.
Informacja:Do montażu sprzęgła należy użyć specjalnego narzędzia
Informacja:Zawiera tarczę sprzęgła
Produkt zastępuje:LuK 623 3105 09

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
NISSANPRIMASTAR AUTOBUS (X83) | 03/2001-DCI 140 135KM/99KW [G9U 730] | 07/2003-
NISSANPRIMASTAR NADWOZIE PEŁNE (X83) | 09/2002-2.5 DCI 140 135KM/99KW [G9U 730] | 07/2003-
OPELVIVARO COMBI (X83) | 08/2001-2.5 DTI 135KM/99KW [G9U 730] | 05/2003-
OPELVIVARO NADWOZIE PEŁNE (F7) | 08/2001-2.5 DTI 135KM/99KW [G9U 730] | 05/2003-
OPELVIVARO PLATFORMA / PODWOZIE (X83) | 08/2001-2.5 DTI 135KM/99KW [G9U 730] | 08/2003-
RENAULTAVANTIME (DE0_) | 09/2001-05/20032.2 DCI (DE01) 150KM/110KW [G9T 712] | 05/2002-05/2003
RENAULTESPACE IV (JK0/1_) | 11/2002-2.2 DCI (JK0H) 150KM/110KW [G9T 742, G9T 743] | 11/2002-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-2.2 DCI (BG09) 116KM/85KW [G9T 600] | 04/2004-10/2005
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-2.2 DCI (BG0F) 150KM/110KW [G9T 702, G9T 700] | 10/2001-
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) | 03/2001-2.2 DCI 140KM/102KW [G9T 600, G9T 605, G9T 706, G9T 707] | 05/2005-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-2.2 DCI (KG09) 116KM/85KW [G9T 600] | 04/2004-10/2005
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-2.2 DCI (KG0F) 150KM/110KW [G9T 702] | 10/2001-
RENAULTLAGUNA II GRANDTOUR (KG0/1_) | 03/2001-2.2 DCI 140KM/102KW [G9T 600, G9T 706, G9T 707] | 05/2005-
RENAULTTRAFIC II AUTOBUS (JL) | 03/2001-2.5 DCI 135 (JL0D) 135KM/99KW [G9U 730] | 05/2003-
RENAULTTRAFIC II NADWOZIE PEŁNE (FL) | 03/2001-2.5 DCI 135 (FL0D) 135KM/99KW [G9U 730] | 05/2003-
RENAULTTRAFIC II NADWOZIE PEŁNE (FL) | 03/2001-2.5 DTI 135KM/99KW [G9U 730] | 03/2003-07/2003
RENAULTTRAFIC II PLATFORMA / PODWOZIE (EL) | 03/2001-2.5 DCI 135 (EL0D) 135KM/99KW [G9U 730] | 03/2001-
RENAULTVEL SATIS (BJ0_) | 06/2002-2.2 DCI (BJ0E, BJ0F) 150KM/110KW [G9T 702, G9T 703] | 06/2002-
RENAULTVEL SATIS (BJ0_) | 06/2002-2.2 DCI (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H) 140KM/102KW [G9T 702, G9T 600, G9T 700, G9T 606, G9T 607] | 09/2004-
RENAULTVEL SATIS (BJ0_) | 06/2002-2.2 DCI (BJ0H) 116KM/85KW [G9T 600, G9T 702] | 04/2004-
RENAULTVEL SATIS (BJ0_) | 06/2002-2.2 DCI (BJ0M) 113KM/83KW [G9T 702, G9T 700] | 12/2004-

Lista zamienników

---20113163
BLUE PRINTADR163021
BORG & BECKHK7861
COMLINEECK381
DENCKERMANNK100763
EXEDYRNS2052
JP GROUP1230404510
JP GROUP4330402010
KAWE962318
KM Germany0691546
KM Germany0692068
KM Germany0692069
KM Germany0692208
LUCASLKCA690018
LuK623310509
LuK623315909
MECARMMK10160D
MOTAQUIPVCU447
MOTAQUIPVCU492
NATIONALCK9902
NIPPARTSN2011009
NISSAN3000100Q1M
NK133958
OPEL4413260
OPEL93161192
PROCODIS FRANCEKTE156
QUINTON HAZELLQKT2457AF
QUINTON HAZELLQKT2529AF
QUINTON HAZELLQKT2916AF
RENAULT7701473533
RENAULT7701474976
RENAULT7701475175
RENAULT7701475353
RENAULT7701475950
RENAULT7711135978
RYMECJT7861
SACHS3000951142
SACHS3000951241
SASIC5104037
sbs1201133958
SMPEKT90425
TRIPLE FIVE1423E1900
TRIPLE FIVE1423E1902
TRIPLE FIVE1623E1902
TRIPLE FIVE1699124
TRIPLE FIVEL014230E1902
TRIPLE FIVEL016230E1902
TRIPLE FIVEL01699012400
VALEO826830

Opinie

Opinia 
2017-09-26

Bardzo dobra część

    Opinia 
    2017-05-18

    Warto kupować porządne części, a zestawy LUK na pewno takie są.

      Opinia 
      2017-03-06

      Renoma marki mówi sama za siebie

        Opinia 
        2016-11-18

        Jestem zadowolony z zakupu

          Napisz opinię

          Zestaw sprzęgła LuK 623 3159 09

          Zestaw sprzęgła LuK 623 3159 09

          Produkt nowy i oryginalny!

          WYSYŁKA W 24H GRATIS!

          Dostawa i płatność


          Przelewy 24

          Przelew bankowy

          Pobranie
          GRATIS!
          Dostawa gratis dla zamówień o wartości powyżej 400 zł.

          Odbiór osobisty w siedzibie firmy



          Na miejscu istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą

          UWAGA! Przed przyjazdem należy złożyć zamówienie telefonicznie lub online - przez sklep intetnetowy. Zostaną Państwo poinformowani o przygotowaniu towaru do odbioru.

          Dostawa za granicę

          Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich.
          Koszt oraz czas dostawy zależą od kraju.
          Cennik dostaw zagranicznych.

          Bezpieczeństwo

          Wszystkie dane oraz transakcje są przesyłane przez bezpieczne - szyfrowane połączenie SSL

          1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
          5
          1
          2
          3
          4

          Podobne produkty:

          5
          6
          7
          8
          9
          10