Zestaw sprzęgła LuK 624 3166 09 Zobacz większe

Zestaw sprzęgła LuK 624 3166 09

Numer katalogowy części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!

Więcej szczegółów

Dostępność: Dostępny

Ostatnia sztuka!



Wysyłka / Zwrot

Cena brutto:

729,00 zł

Kontakt Sklep

Opis

Średnica [mm]240
Z dociskiem sprzęgła
Sprzęgło samonastawne
Bez łożyska

Więcej informacji

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji


Lista zamienników

FORD1321740
FORD3M517540C1F
FORD3M517540C1G
FORD3M517540C1H
FORD3M517540C2F
FORD3M517540C2G
LuK624316609
MAZDAY60116490
MAZDAY60116490A
MAZDAY60116490C
MAZDAY60216490
MAZDAY60216490A
MAZDAY60316490
MAZDAY60316490A
PEUGEOT964793438A
PEUGEOT9654219280
SACHS3000000055
SACHS3000000161
SACHS3000970002
VOLVO30711063
VOLVO30711163

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw sprzęgła LuK 624 3166 09

Zestaw sprzęgła LuK 624 3166 09

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!