Zestaw sprzęgła LuK 624 3166 09 Zobacz większe

Zestaw sprzęgła LuK 624 3166 09

Numer katalogowy części:

Produkt nowy i oryginalny!

WYSYŁKA W 24H GRATIS!

Więcej szczegółów

Dostępność: Dostępny

Ostatnia sztuka!



Wysyłka / Zwrot

Cena brutto:

729,00 zł

Kontakt Sklep

Opis

Średnica [mm]240
Z dociskiem sprzęgła
Sprzęgło samonastawne
Bez łożyska

Więcej informacji

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Shaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie w pojazdach

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji


Lista zamienników

FORD1321740
FORD3M517540C1F
FORD3M517540C1G
FORD3M517540C1H
FORD3M517540C2F
FORD3M517540C2G
LuK624316609
MAZDAY60116490
MAZDAY60116490A
MAZDAY60116490C
MAZDAY60216490
MAZDAY60216490A
MAZDAY60316490
MAZDAY60316490A
PEUGEOT964793438A
PEUGEOT9654219280
SACHS3000000055
SACHS3000000161
SACHS3000970002
VOLVO30711063
VOLVO30711163

Opinie

Oceń 
2017-10-25

Szybki i miły kontakt telefoniczny, dobry towar

    Oceń 
    2017-04-02

    LUK to jeden z najlepszych na świecie producentów sprzęgieł, więc warto zaufać.

      Oceń 
      2016-10-26

      Problemów i wad nie odnotowano.

        Napisz opinię

        Zestaw sprzęgła LuK 624 3166 09

        Zestaw sprzęgła LuK 624 3166 09

        Produkt nowy i oryginalny!

        WYSYŁKA W 24H GRATIS!