Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 423)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Niedostępny

Numer części: 624 0203 06

LuK

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 624 0203 06

Pasuje do:

Skład zestawu: tarcza i docisk,

Średnica [mm]: 240
Ilość zębów: 23
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:240 mm

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDSCORPIO I (GAE, GGE) | 04/1985-09/19942.4 I 125KM/92KW [ARD] | 10/1988-02/1992
FORDSCORPIO I (GAE, GGE) | 04/1985-09/19942.4 I 130KM/96KW [ARC] | 09/1986-09/1988
FORDSCORPIO I (GAE, GGE) | 04/1985-09/19942.4 I CAT 125KM/92KW [ARD] | 10/1988-09/1994
FORDSCORPIO I SEDAN (GGE) | 01/1986-12/19942.4 I 125KM/92KW [ARD] | 10/1988-10/1994
FORDSIERRA LIFTBACK (GBC) | 08/1982-02/19872.3 114KM/84KW [YYT] | 08/1982-12/1986
FORDSIERRA TURNIER (BNC) | 08/1982-12/19862.3 114KM/84KW [YYT] | 08/1982-12/1986

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
BORG & BECKHK8890
CLUTCHNUSMCK3162B
DENCKERMANNK100360
DENCKERMANNK100387
FORD1475197
FORD1494880
FORD1518419
FORD1518960
FORD1554189
FORD1555006
FORD1555837
FORD1637930
FORD1645280
FORD5008960
FORD5011071
FORD5012192
FORD5013616
FORD5014449
FORD5018918
FORD5019059
FORD5023480
FORD5029570
FORD5050634
FORD6002338
FORD6091026
FORD6099571
FORD6100324
FORD6104431
FORD6104432
FORD6107846
FORD6120888
FORD6124270
FORD6151999
FORD6171011
FORD71LB7563AB
FORD75BB7548AA
FORD80BB7548AA
FORD80LB7563A1A
FORD80LB7563A2A
FORD80VB7563AA
FORD82GB7563BA
FORD83BB7548AA
FORD85BC7563AA
FORD85GB7550CA
FORD86VB7563BA
FORD87GB7563AA
FORD89GX7L596EA
FORDA850X7L596ADA
FORDA850X7L596ARA
FORDECB113
FORDR80LB7563A2A
FORDR87GB7563AA
FORDR87GX7L596BA
FORDRA835X7L596ZA
FORDRA83SX7L596ZA
KAWE954221
LuK624020306
MAPA002240500
MOTAQUIPVCK199
MOTORADECK1258
NATIONALCK9244
NATIONALCK9290
NATIONALNCK427
NK132519
PROCODIS FRANCEKTE852
QUINTON HAZELLQKT153AF
QUINTON HAZELLQKT2030AF
QUINTON HAZELLQKT384
QUINTON HAZELLQKT384AF
SACHS3000030007
SACHS3000030008
SACHS3000030010
sbs1201132519
TRIPLE FIVEVCK199
TTVTCK3427
UNIFLUX FILTERSGCK482AF
VALEO624168
VALEO801207

Opinie

Opinie

2017-07-12
2017-07-12

Odpowiedni towar.

    2016-12-27
    2016-12-27

    Godne polecenia

      Dostawa

      Dostawa i płatność

      #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

      korona baner
      korona baner
      Sposób dostawy
      Koszt

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

      przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

      0 zł

      Czas realizacji zamówienia

      Dostawa kurierska


      Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

      Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

      jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


      Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


      Odbiór osobisty


      Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


      Aleja Krakowska 173

      02-180 Warszawa (Włochy)

      od pn. do pt.: 8:00-20:00

      w soboty: 8:00-16:00


      Płatność kartą lub gotówką.


      Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

      Skrócenie czasu dostawy

      Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


      tel. (22) 251 23 27


      Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

      O szczegóły pytaj sprzedawcę.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


      tel. (22) 251 23 27

      email: info@sprzeglo.com.pl,

      bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


      Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

      Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

      Cennik dostaw zagranicznych

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


      Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

      Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

      Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

      Oblicz ratę

      alior raty

      Raty Alior


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

      alior raty

      mBank raty


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

      Ostatnio oglądane

      1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
      8
      1
      2
      3
      4
      5
      6
      7

      Podobne produkty

      8
      9
      10

      Produkt
      nowy

      Produkt fabrycznie nowy

      Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

      Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

      Gwarancja
      24 miesiące

      Gwarancja 24 miesiące

      Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

      Wysyłka
      w 24h

      Wysyłka w 24h

      Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

      Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

      30 dni
      na zwrot

      30 dni na zwrot

      Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

      Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

      Rabat 10%
      na montaż

      Rabat 10% na montaż

      Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

      cert-image
      logo

      Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

      RODZAJ CZĘŚCI*
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      Zapytaj o produkt

      W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

      * Pole wymagane