Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 438)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Niedostępny

Numer części: 624 0330 00

LuK

Oryginalny zestaw sprzęgła LuK 624 0330 00

Pasuje do:

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 240
Ilość zębów: 23
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Średnica:240 mm

Informacje o producencie

LuK. Firma LuK należy do niemieckiej Grupy Schaeffler Automotive Aftermarket – światowego lidera wśród dostawców części motoryzacyjnych, zatrudniającego globalnie ponad 75 tysięcy osób oraz osiągającego obrót roczny w wysokości ponad 10 mld euro. Obecnie firma dostarcza kompletne zestawy LuK RepSet (kompletne zestawy sprzęgieł), RepSet DMF (kompletne zestawy sprzęgłowe wraz z kołem dwumasowym) oraz oryginalne części sprzęgieł do większości samochodów obecnych na europejskim rynku.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDTRANSIT AUTOBUS (T_ _) | 10/1985-09/19921.6 (TBL, TES) 63KM/46KW [LAT] | 12/1985-01/1989
FORDTRANSIT AUTOBUS (T_ _) | 10/1985-09/19922.0 (TBS, TCL, TCS, TEL, TES) 78KM/57KW [NAV, NAT] | 11/1985-09/1992
FORDTRANSIT AUTOBUS (T_ _) | 10/1985-09/19922.0 CAT (TBS, TCL, TCS) 78KM/57KW [N6T] | 12/1985-09/1992
FORDTRANSIT AUTOBUS (T_ _) | 10/1985-09/19922.5 D (TBS, TCL, TCS, TEL, TES) 68KM/50KW [4AB] | 12/1985-01/1989
FORDTRANSIT AUTOBUS (T_ _) | 10/1985-09/19922.5 D (TBS, TEL, TES) 71KM/52KW [4AB, 4BA, 4CA] | 09/1988-09/1992
FORDTRANSIT AUTOBUS (V_ _) | 11/1977-10/19862.0 (VAS, VIL, VLS, VUL, VZS) 78KM/57KW [4RC] | 11/1977-10/1986
FORDTRANSIT AUTOBUS (V_ _) | 11/1977-10/19862.0 (VAS, VLS, VZS) 75KM/55KW [4RC] | 11/1977-10/1986
FORDTRANSIT AUTOBUS (V_ _) | 11/1977-10/19862.4 D (VAS, VBL, VIL, VUL, VZS) 63KM/46KW [4AA] | 12/1977-10/1986
FORDTRANSIT AUTOBUS (V_ _) | 11/1977-10/19862.5 D (VAS, VBL, VIL, VUL, VZS) 68KM/50KW [4AB] | 10/1983-10/1986
FORDTRANSIT NADWOZIE PEŁNE (T_ _) | 09/1985-09/19921.6 (TAS) 63KM/46KW [LAT] | 09/1985-09/1992
FORDTRANSIT NADWOZIE PEŁNE (T_ _) | 09/1985-09/19922.0 (TAL, TAS, TGL, TWS) 78KM/57KW [NAV, NAT] | 09/1985-09/1992
FORDTRANSIT NADWOZIE PEŁNE (T_ _) | 09/1985-09/19922.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS) 68KM/50KW [4AB] | 01/1986-09/1991
FORDTRANSIT NADWOZIE PEŁNE (T_ _) | 09/1985-09/19922.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS) 71KM/52KW [4BA, 4CA] | 10/1988-09/1991
FORDTRANSIT NADWOZIE PEŁNE (V_ _) | 01/1977-10/19862.0 (VHL, VVS) 78KM/57KW [4RC] | 11/1977-10/1986
FORDTRANSIT NADWOZIE PEŁNE (V_ _) | 01/1977-10/19862.0 (VVL) 75KM/55KW [4RC] | 11/1977-10/1986
FORDTRANSIT NADWOZIE PEŁNE (V_ _) | 01/1977-10/19862.4 D (VVS) 63KM/46KW [4AA] | 11/1977-10/1986
FORDTRANSIT NADWOZIE PEŁNE (V_ _) | 01/1977-10/19862.5 D (VVL) 68KM/50KW [4AB] | 10/1983-10/1986
FORDTRANSIT PLATFORMA / PODWOZIE (T_ _) | 10/1985-09/19922.0 (TTE, TTL, TTS) 78KM/57KW [NAV, NAT] | 01/1986-09/1992
FORDTRANSIT PLATFORMA / PODWOZIE (T_ _) | 10/1985-09/19922.0 CAT (TUL) 78KM/57KW [N6T] | 11/1985-09/1992
FORDTRANSIT PLATFORMA / PODWOZIE (T_ _) | 10/1985-09/19922.5 D (TTL, TTS, TUL, TUS, TTE) 68KM/50KW [4AB] | 01/1986-01/1989
FORDTRANSIT PLATFORMA / PODWOZIE (T_ _) | 10/1985-09/19922.5 DI (TTE, TTL, TTS, TUL) 71KM/52KW [4BA, 4CA] | 09/1988-09/1992
FORDTRANSIT PLATFORMA / PODWOZIE (V_ _) | 11/1977-10/19862.0 (VGL, VSL, VTL, VCS, VDS) 78KM/57KW [4RC] | 11/1977-10/1986
FORDTRANSIT PLATFORMA / PODWOZIE (V_ _) | 11/1977-10/19862.4 D (VGL, VSL, VTL, VCS, VDS) 62KM/46KW [4AA] | 11/1977-09/1985
FORDTRANSIT PLATFORMA / PODWOZIE (V_ _) | 11/1977-10/19862.5 D (VGL, VSL, VTL, VCS, VDS) 68KM/50KW [4AB] | 10/1983-10/1986

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
AP Automotive Prod.KT8108
AP Automotive Prod.KT9112
DENCKERMANNK100190
EXEDYFMK2008
FERODOCTK236
FORD1475197
FORD1494878
FORD1494880
FORD1498878
FORD1501249
FORD1518960
FORD1518977
FORD1555837
FORD1602437
FORD1608612
FORD1645280
FORD1645298
FORD1645299
FORD5016463
FORD5016464
FORD5019059
FORD5029566
FORD5050634
FORD6002338
FORD6016664
FORD6093443
FORD6099571
FORD6102953
FORD6103106
FORD6104431
FORD6151999
FORD70VB7548CC
FORD70VB7550BC
FORD71BB7563EA
FORD71VB7550A1A
FORD72GB7550EB
FORD80LB7563A2A
FORD80VB7548AA
FORD80VB7548BA
FORD80VB7550DA
FORD80VB7563AA
FORD83VB7548AA
FORD86VB7548AA
FORD86VB7548AB
FORD86VB7550CC
FORD86VB7550DB
FORD86VX7L596AA
FORD86VX7L596BA
FORD87GB7563AA
FORD87VX7550BA
FORD89VX7550AB
FORDR80VB7563CA
FORDR82GB7563BA
FORDR86VB7550DB
FORDR86VX7L596AA
FORDR87GB7563AA
KAWE954224
LAYCOCKLCK132
LAYCOCKLEK156
LuK624033000
MAPA002240300
MAPA003240100
MECARMMK9196
MECARMMK9860
MOTAQUIPVCK208
MOTORADECK1308
MOTORADECK1309
NATIONALCK9024
NATIONALNCK085
NK132511
NK132528
QUINTON HAZELLQKT221AF
QUINTON HAZELLQKT233
QUINTON HAZELLQKT233AF
RAICAMRC9112
RYMECJT8108
SACHS3000212003
sbs1201132511
SMPEKT9112
TRIPLE FIVEKK392
TRIPLE FIVEVCK208
TRIPLE FIVEVCK372
TTVTCK3085
UNIFLUX FILTERSGCK252AF
UNIFLUX FILTERSGCK322AF
VALEO691976
VALEO801024

Opinie

Opinie

2021-03-14
2021-03-14

Polecam!

    2017-07-12
    2017-07-12

    Znacząca poprawa jakości w porównaniu z tanimi zamiennikami.

      2016-11-27
      2016-11-27

      Polecam te doskonałe sprzęgła i ten sklep.

        Dostawa

        Dostawa i płatność

        #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

        Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

        korona baner
        korona baner
        Sposób dostawy
        Koszt

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówienia poniżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        Zamówienia powyżej 400 zł

        Płatność z góry lub za pobraniem

        0 zł
        0 zł

        Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

        przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

        0 zł

        Czas realizacji zamówienia

        Dostawa kurierska


        Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

        Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

        jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


        Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


        Odbiór osobisty


        Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


        Aleja Krakowska 173

        02-180 Warszawa (Włochy)

        od pn. do pt.: 8:00-20:00

        w soboty: 8:00-16:00


        Płatność kartą lub gotówką.


        Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

        Skrócenie czasu dostawy

        Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


        tel. (22) 251 23 27


        Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

        O szczegóły pytaj sprzedawcę.

        Dostawa za granicę

        Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


        tel. (22) 251 23 27

        email: info@sprzeglo.com.pl,

        bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


        Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

        Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

        Cennik dostaw zagranicznych

        Raty

        Kup na raty

        Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


        Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

        Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

        Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

        Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

        Oblicz ratę

        alior raty

        Raty Alior


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

        alior raty

        mBank raty


        Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

        Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

        Ostatnio oglądane

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
        5
        1
        2
        3
        4

        Podobne produkty

        5
        6
        7
        8
        9
        10

        Produkt
        nowy

        Produkt fabrycznie nowy

        Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

        Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

        Gwarancja
        24 miesiące

        Gwarancja 24 miesiące

        Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

        Wysyłka
        w 24h

        Wysyłka w 24h

        Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

        Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

        30 dni
        na zwrot

        30 dni na zwrot

        Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

        Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

        Rabat 10%
        na montaż

        Rabat 10% na montaż

        Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

        cert-image
        logo

        Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

        RODZAJ CZĘŚCI*
        koło dwumasowe
        zestaw sprzęgła
        sprzęgło sportowe
        tarcza sprzęgła
        docisk
        łożysko oporowe
        wysprzęglik centralny
        pompa sprzęgła
        siłownik sprzęgła
        śruby montażowe

        (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

        (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

        Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

        Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

        Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

        Zapytaj o produkt

        W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

        * Pole wymagane