Zadzwoń (22) 251 23 27

4.98/5 (oceny: 537)

Sprzeglo.com.pl

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
Razem

Przejdź do koszyka

Wyszukaj auto
Klasa Premium

Dostępny

Numer części: 3000 334 001

SACHS

Oryginalny zestaw sprzęgła SACHS 3000 334 001

Pasuje do:

gif certyfikat sachs

Skład zestawu: tarcza i docisk, łożysko oporowe,

Średnica [mm]: 220
Ilość zębów: 17
Gwarancja: 2 lata
Specyfikacja techniczna producenta

Prezent gratis

Promocja rękawice gratis!

Promocja !!! Do każdego zamówienia SACHS niezawodne rękawice robocze gratis.

Częste pytania

Pełna specyfikacja

Opis

Specyfikacja techniczna producenta produktu

Ilość zębów:17
Średnica:220 mm
Produkt zastępuje:SACHS 3000 547 001

Informacje o producencie

SACHS. Według specjalistów sprzęgła Sachs uważane są za jedne z najlepszych na świecie. Miano to zawdzięczają wysokiej jakości wykonania, ponadprzeciętnej niezawodności i długiej żywotności. Firma Sachs jest głównym dostawcą sprzęgieł do niemieckich fabryk samochodów takich jak BMW, Mercedes czy Opel, a także do fabryk Mazdy, Suzuki czy Volvo i wielu innych.

Zastosowanie

Zastosowanie w pojazdach

Sprawdź czy ten produkt pasuje do Twojego auta

MarkaModel / SeriaSilnik / Moc / Lata produkcji
FORDESCORT '86 EXPRESS (AVF) | 02/1986-07/19901.6 81KM/60KW [LUC] | 02/1986-07/1990
FORDESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 03/1983-10/19901.6 88KM/65KW [LUG] | 04/1989-07/1990
FORDESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 03/1983-10/19901.6 I 102KM/75KW [LJB] | 08/1989-07/1990
FORDESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 03/1983-10/19901.6 I 90KM/66KW [L4B] | 01/1986-05/1990
FORDESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 03/1983-10/19901.6 TURBO RS 132KM/97KW [LNB] | 01/1986-07/1990
FORDESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 03/1983-10/19901.6 XR3I 105KM/77KW [LR2, LRB] | 01/1986-08/1989
FORDESCORT IV KABRIOLET (ALF) | 01/1986-07/19901.6 I 102KM/75KW [LJB] | 08/1989-07/1990
FORDESCORT IV KABRIOLET (ALF) | 01/1986-07/19901.6 I 90KM/66KW [L4B] | 01/1986-07/1990
FORDESCORT IV KABRIOLET (ALF) | 01/1986-07/19901.6 XR3I 105KM/77KW [LR2, LRB] | 01/1986-07/1990
FORDESCORT IV TURNIER (AWF, AVF) | 10/1985-10/19901.6 I 90KM/66KW [L4B] | 01/1986-07/1990
FORDESCORT V (GAL) | 06/1989-12/19921.6 105KM/77KW [LJF] | 07/1990-12/1992
FORDESCORT V (GAL) | 06/1989-12/19921.6 90KM/66KW [LUJ, LUK] | 07/1990-08/1992
FORDESCORT V (GAL) | 06/1989-12/19921.8 16V XR3I 105KM/77KW [RDA] | 02/1992-12/1992
FORDESCORT V KABRIOLET (ALL) | 07/1990-12/19921.6 105KM/77KW [LJF] | 07/1990-12/1992
FORDESCORT V KABRIOLET (ALL) | 07/1990-12/19921.8 16V XR3I 105KM/77KW [RDA] | 02/1992-12/1992
FORDESCORT V TURNIER (GAL, AVL) | 07/1990-12/19921.6 105KM/77KW [LJF] | 07/1990-09/1992
FORDESCORT V TURNIER (GAL, AVL) | 07/1990-12/19921.6 90KM/66KW [LUJ, LUK] | 07/1990-08/1992
FORDESCORT V TURNIER (GAL, AVL) | 07/1990-12/19921.8 16V 105KM/77KW [RDA] | 02/1992-12/1992
FORDESCORT VI (GAL) | 09/1992-01/19951.6 I 16V 88KM/65KW [L1H] | 01/1994-01/1995
FORDESCORT VI (GAL) | 09/1992-01/19951.6 I 16V 90KM/66KW [L1E] | 09/1992-01/1995
FORDESCORT VI (GAL) | 09/1992-01/19951.8 I 16V 105KM/77KW [RDA] | 09/1992-01/1995
FORDESCORT VI KABRIOLET (ALL) | 01/1992-01/19951.6 16V XR3I 90KM/66KW [L1E] | 12/1992-01/1995
FORDESCORT VI KABRIOLET (ALL) | 01/1992-01/19951.6 I 16V 88KM/65KW [L1H] | 02/1994-01/1995
FORDESCORT VI SEDAN (GAL) | 08/1993-01/19951.6 I 16V 88KM/65KW [L1H] | 01/1994-01/1995
FORDESCORT VI SEDAN (GAL) | 08/1993-01/19951.6 I 16V 90KM/66KW [L1E, L1K] | 08/1993-01/1995
FORDESCORT VI SEDAN (GAL) | 08/1993-01/19951.8 I 16V 105KM/77KW [RDA] | 08/1993-01/1995
FORDESCORT VI TURNIER (GAL) | 09/1992-01/19951.6 I 16V 88KM/65KW [L1H] | 01/1994-01/1995
FORDESCORT VI TURNIER (GAL) | 09/1992-01/19951.6 I 16V 90KM/66KW [L1E] | 09/1992-01/1995
FORDESCORT VI TURNIER (GAL) | 09/1992-01/19951.8 I 16V 105KM/77KW [RDA] | 01/1993-01/1995
FORDFIESTA III (GFJ) | 01/1989-01/19971.6 88KM/65KW [LUH] | 01/1989-01/1994
FORDFIESTA III (GFJ) | 01/1989-01/19971.6 90KM/66KW [LUH] | 03/1989-12/1992
FORDFIESTA III (GFJ) | 01/1989-01/19971.6 I 16V 88KM/65KW [L1G] | 01/1994-12/1995
FORDFIESTA III (GFJ) | 01/1989-01/19971.6 TURBO (FBJT) 131KM/96KW [LHA] | 03/1990-10/1992
FORDFIESTA III (GFJ) | 01/1989-01/19971.6 XR2I 103KM/76KW [LJD] | 03/1989-03/1993
FORDFIESTA III (GFJ) | 01/1989-01/19971.6 XR2I 110KM/81KW [LJC] | 03/1989-01/1994
FORDFIESTA III (GFJ) | 01/1989-01/19971.8 16V 105KM/77KW [RDB] | 02/1992-12/1995
FORDFIESTA III (GFJ) | 01/1989-01/19971.8 XR2I 16V 130KM/96KW [RQC] | 02/1992-12/1995
FORDORION I (AFD) | 07/1983-03/19861.6 79KM/58KW [LP1, LPA] | 07/1983-03/1986
FORDORION I (AFD) | 07/1983-03/19861.6 I 105KM/77KW [LR1, LRA] | 07/1983-03/1986
FORDORION II (AFF) | 12/1985-07/19901.6 90KM/66KW [LUC] | 12/1985-07/1990
FORDORION II (AFF) | 12/1985-07/19901.6 I 102KM/75KW [LJB] | 08/1989-07/1990
FORDORION II (AFF) | 12/1985-07/19901.6 I 105KM/77KW [LRB] | 03/1986-07/1990
FORDORION II (AFF) | 12/1985-07/19901.6 I CAT 90KM/66KW [L4B] | 03/1986-07/1990
FORDORION III (GAL) | 01/1990-09/19961.6 I 105KM/77KW [LJF] | 07/1990-09/1992
FORDORION III (GAL) | 01/1990-09/19961.6 I 16V 90KM/66KW [L1E, L1K] | 07/1992-12/1993
FORDORION III (GAL) | 01/1990-09/19961.8 I 16V 105KM/77KW [RDA] | 02/1992-12/1993

Zamienniki

Lista zamienników

Model / markaNumer części
A.P.HK9413
A.P.KK436
A.P.KT6226
A.P.KT6227
A.P.KT8127
ABBKS802
AP Automotive Prod.KT6227
BORG & BECKHK6226
CLUTCHNUSMCK3110
COMLINEECK031
DENCKERMANNK100199
DENCKERMANNK100245
EXEDYFMK2043
FORD1029149
FORD1029150
FORD5024280
FORD5026006
FORD5026068
FORD5026192
FORD5027204
FORD5027453
FORD5029456
FORD5029599
FORD90AX7L596CA
FORD92AX7L596AA
FORD92AX7L596LA
FORD93AX7L596DA
FORDR90AX7L596CA
FORDR92AX7L596DA
FORDR92AX7L596LA
HAVAMAK3676
KAWE954432
KUMA800822003
LUCASLKCA640002
LuK622064900
LuK622064910
LuK622126800
LuK622128500
MAPA000220100
MAXGEAR615134
MECARMMK9500
MECARMMK9520
MOTAQUIPVCK203
NATIONALCK9034
NATIONALCK9091
NEXUSF1G085NX
NK132523
NK132531
NPSF200D03
QUINTON HAZELLQKT383AF
QUINTON HAZELLQKT665AF
QUINTON HAZELLQKT735AF
RYMECJT6226
RYMECJT8127
SACHS163000334001
SACHS3000334001
SACHS3000547001
sbs1201132531
STATIM100605
VALEO801294
VALEO801383
VALEO801828
VALEO899074
VALEOK489S
WESTLAKEWFD002

Opinie

Opinie

Marian
2017-11-27

4/5

2017-11-27

4/5

Wart swej ceny

    Sparkle
    2016-12-17

    5/5

    2016-12-17

    5/5

    Działa jak trzeba.

      Dostawa

      Dostawa i płatność

      #zostanwdomu Tylko teraz! Dostawa do domu lub warsztatu całkowicie za darmo!

      Na czas walki z koronawirusem wszystkie zamówienia bez względu na formę dostawy i płatności oraz wielkość zamówienia wysyłamy gratis

      korona baner
      korona baner
      Sposób dostawy
      Koszt

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówienia poniżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      Zamówienia powyżej 400 zł

      Płatność z góry lub za pobraniem

      0 zł
      0 zł

      Zamówione produkty można odebrać w Warszawie 02-180

      przy Al. Krakowskiej 173. Płatność kartą lub gotówką.

      0 zł

      Czas realizacji zamówienia

      Dostawa kurierska


      Naszym standardem jest wysyłka w 24 h.

      Jeśli zamówisz przed 12:00, dostawa na kolejny dzień roboczy,

      jeśli zamówisz po 12:00, dostawa w 2 dni robocze po złożeniu zamówienia


      Jeżeli nie będziemy mogli wysłać lub dostarczyć Twojego zamówienia w podanym czasie, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.


      Odbiór osobisty


      Możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem:


      Aleja Krakowska 173

      02-180 Warszawa (Włochy)

      od pn. do pt.: 8:00-20:00

      w soboty: 8:00-16:00


      Płatność kartą lub gotówką.


      Zwykle części są gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia lub na dzień następny.

      Skrócenie czasu dostawy

      Czas dostawy jest dla Ciebie kluczowy? Zadzwoń!


      tel. (22) 251 23 27


      Możemy wysłać części bezpośrednio do warsztatu lub serwisu. Dostawa w sobotę jest możliwa za dopłatą 15 zł.

      O szczegóły pytaj sprzedawcę.

      Dostawa za granicę

      Nasze produkty dostarczamy do większości krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany wysyłką sprzęgła, koła dwumasowego lub innych części za granicę zadzwoń lub napisz do nas.


      tel. (22) 251 23 27

      email: info@sprzeglo.com.pl,

      bądź napisz poprzez formularz kontaktowy na dole strony


      Doskonale rozumiemy jak stresująca i kosztowna może być naprawa pojazdu za granicą więc dokładamy wszelkich starań by koszt wysyłki zamówionych części był możliwie najniższy.

      Poniżej prezentujemy przykładowe koszty wysyłki do różnych krajów dla paczki o wadze do 10kg. Podane ceny są cenami brutto.

      Cennik dostaw zagranicznych

      Raty

      Kup na raty

      Zamów sprzęgło i sam wybierz, jak rozłożyć płatność za swój zakup!


      Dzięki systemowi ratalnemu możesz zapłacić w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie. Uzyskaj kredyt lub pożyczkę w 15 minut bez wychodzenia z domu, wizyty kuriera i realizowania jakichkolwiek dodatkowych formalności. Dostępne systemy ratalne to: Alior raty oraz mBank raty.

      Aby kupić ten produkt na raty najpierw dodaj go do koszyka.

      Następnie jako formę płatności wybierz opcję Raty z Przelewy24.

      Teraz, kiedy masz zapewnione finansowanie możesz oczekiwać swojej przesyłki!

      Oblicz ratę

      alior raty

      Raty Alior


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 3 lat.

      alior raty

      mBank raty


      Minimalna wysokość pożyczki wynosi 300 PLN, a maksymalna 20 000 PLN.

      Dogodny okres spłaty od 3 miesięcy do 4 lat.

      Ostatnio oglądane

      Podobne produkty

      Produkt
      nowy

      Produkt fabrycznie nowy

      Wszystkie części w naszym sklepie są fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane.

      Do każdego zamówienia dołączamy paragon lub fakturę VAT.

      Gwarancja
      24 miesiące

      Gwarancja 24 miesiące

      Każdy produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta części, bez limitu kilometrów.

      Wysyłka
      w 24h

      Wysyłka w 24h

      Zamów teraz, a doręczymy jutro lub pojutrze.

      Zamówienia złożone do godziny 12:00 dostarczamy zwykle w kolejny dzień roboczy.

      30 dni
      na zwrot

      30 dni na zwrot

      Kupuj bez obaw sprzęgła i koła dwumasowe przez Internet.

      Dajemy Ci aż 30 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę towaru.

      Rabat 10%
      na montaż

      Rabat 10% na montaż

      Zamów sprzęgło lub koło dwumasowe i odbierz do 10% rabatu na montaż w jednym z ponad 100 warsztatów partnerskich w całej Polsce.

      cert-image
      logo

      Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

      RODZAJ CZĘŚCI*
      koło dwumasowe
      zestaw sprzęgła
      sprzęgło sportowe
      tarcza sprzęgła
      docisk
      łożysko oporowe
      wysprzęglik centralny
      pompa sprzęgła
      siłownik sprzęgła
      śruby montażowe

      (Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

      (Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

      Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

      Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

      Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

      Zapytaj o produkt

      W przypadku pytań o dopasowanie części prosimy podać dane pojazdu: marka, model, silnik oraz nr VIN

      * Pole wymagane