SEAT MII - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2011.10 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 1.0, 1.0 EcoFuel

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
SEAT MII

Wybierz pojazd modelu SEAT MII

SEAT Mii (KF1)

SEAT Mii (KF1)
Seria produkowana w latach:
2011.10 - obecnie.
Lata produkcji: 2011.10 - obecnieLata produkcji: 2012.11 - obecnie
Lata produkcji: 2011.10 - obecnie

SEAT MII - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Seat to hiszpańska marka samochodów istniejąca na rynku od 1950 roku. To Fiat zapoczątkował rozwój firmy, ponieważ Hiszpanie swoją produkcje aut zaczęli od przejęcia właśnie od Włochów licencji. Zdobycie sympatii i popularności wśród rodaków okazało się tylko krótką kwestią czasu. Stało się tak dlatego więc, że auta dostępne były dla każdego bez względu na status majątkowy.

Pierwszym modelem wyprodukowanym przez fabrykę znajdującą się w Barcelonie był Seat 1400 z silnikiem 44KM którego maksymalna prędkość osiągała 120km/h. Dużym sukcesem sprzedażowym okazał się mały miejski model Seat 600, który produkowany był na licencji Fiata i wyglądał identycznie jak Fiat 600. Wyprodukowano ponad 800 tyś sztuk w różnych typach nadwozi oraz wielu wersjach silnika. Tak duża produkcja powodowała, że im więcej aut sprzedawano tym ich cena była coraz niższa. Każdy mógł mieć swojego Seata 600.

W 1986 roku koncern Volksvwagen zakupił 51% udziałów w przedsiębiorstwie Seat stając się tym samym jej głównym właścicielem, a już w latach 90 głównym i jedynym właścicielem mając w posiadaniu 100% udziałów Seata. Jedne z bardziej słynnych modeli Seat w Polsce to SEAT Ibiza, SEAT Cordoba, czy SEAT Panda.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne części zespołu napedowego aut SEAT MII, w związku z tym dobranie właściwego zestawu sprzęgła jest kluczowe i wpływa na dalszą żywotność auta. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do SEAT MII oraz koła sztywne i dwumasy do SEAT MII. W ofercie sklepu znajda Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła SEAT MII nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i markę Państwa auta. Nasi eksperci zadbają o Państwa auto, a także o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów SEAT MII oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych oferowanych przez konkurencję oraz dostawę gratis w ciągu doby od momentu zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz sklepu oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa pojazdu SEAT MII.

Tagi: sprzęgło seat mii, sprzęgło do mii (kf1_), koło dwumasowe seat mii, tarcza sprzęgła seat mii, docisk sprzęgła seat mii, wysprzęglik seat mii, pompa sprzęgła seat mii

SEAT MARBELLA   <<     SEAT MII    >>    SEAT TERRA