SEAT TERRA - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 1987.01 - 1996.12

Wersje nadwoziowe: kombi

Wersje silnikowe: 0.9, 0.9 CAT, 1.3 D, 1.4 D

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
SEAT TERRA

Wybierz pojazd modelu SEAT TERRA

SEAT TERRA (24)

SEAT TERRA (24)
Seria produkowana w latach:
1987.01 - 1996.12
Lata produkcji: 1992.02 - 1994.12Lata produkcji: 1987.02 - 1996.12
Lata produkcji: 1990.03 - 1994.12Lata produkcji: 1990.10 - 1995.12

SEAT TERRA - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Seat to hiszpańska marka samochodów istniejąca na rynku od 1950 roku. To Fiat zapoczątkował rozwój firmy, ponieważ Hiszpanie swoją produkcje aut zaczęli od kupienia właśnie od Włochów licencji. Zdobycie sympatii i popularności wśród rodaków okazało się tylko krótką kwestią czasu. Stało się tak dlatego więc, że auta dostępne były dla każdego bez względu na status majątkowy.

Pierwszym modelem wyprodukowanym przez fabrykę znajdującą się w Barcelonie był Seat 1400 z silnikiem 44KM którego maksymalna prędkość osiągała 120km/h. Dużym sukcesem sprzedażowym okazał się mały miejski model Seat 600, który produkowany był na licencji Fiata i wyglądał identycznie jak Fiat 600. Wyprodukowano ponad 800 tyś sztuk w różnych typach nadwozi oraz wielu wersjach silnika. Tak duża produkcja powodowała, że im więcej aut sprzedawano tym ich cena była coraz niższa. Każdy mógł mieć swojego Seata 600.

W 1986 roku koncern Volksvwagen wykupił 51% udziałów w przedsiębiorstwie Seat stając się tym samym jej głównym właścicielem, a już w latach 90 głównym i jedynym właścicielem mając w posiadaniu 100% udziałów Seata. Jedne z bardziej popularnych modeli Seat w Polsce to SEAT Ibiza, SEAT Cordoba, czy SEAT Panda.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to bardzo ważne pozdespoły strefy napędowej aut SEAT TERRA, dlatego dobór odpowiedniego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i wpływa na dalszą żywotność auta. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła zamachowe/dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do SEAT TERRA oraz koła zamachowe/dwumasowe do SEAT TERRA. W sprzedaży sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła SEAT TERRA nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i markę Państwa pojazdu. Nasi wykwalifikowani specjaliści zatroszczą się o Państwa pojazd, ale także o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów SEAT TERRA oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz darmową wysyłkę w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz internetowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru odpowiedniego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa samochodu SEAT TERRA.

Tagi: sprzęgło seat terra, sprzęgło do terra (24), koło dwumasowe seat terra, tarcza sprzęgła seat terra, docisk sprzęgła seat terra, wysprzęglik seat terra, pompa sprzęgła seat terra

SEAT MII   <<     SEAT TERRA    >>    SEAT TOLEDO