SKODA CITIGO - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2011.10 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 1.0, 1.0 CNG

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
SKODA CITIGO

Wybierz pojazd modelu SKODA CITIGO

SKODA CITIGO

SKODA CITIGO
Seria produkowana w latach:
2011.10 - obecnie.
Lata produkcji: 2011.10 - obecnieLata produkcji: 2012.11 - obecnie
Lata produkcji: 2011.10 - obecnie

SKODA CITIGO - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Skoda to czeska firma motoryzacyjna samochodów powstała w 1895 roku. Początkowo, firma zajmowało się jedynie produkcją rowerów, jednak już 6 lat po założeniu powstał pierwszy prototyp auta osobowego Skoda. W 1991 roku Skoda, podobnie jaki hiszpańska firma motoryzacyjna Seat oraz niemieckie Audi stała się własnością niemieckiego koncernu Volkswagen.

Po zakończeniu wojny przekształcono Skodę na państwowe koncern AZNP Mlada Boleslav. Duży sukces na rynku 1987 roku odniósł model Skody Favorit, przy którego tworzeniu brała udział firma włoska Carozzeria Stille Bertone. Jego sprzedaż osiągnęła zawrotną sumę 1 miliona sztuk.

Co ciekawe, na terenie Polski, w Poznaniu znajduje się zakład, w którym montowane są modele Skoda Octavia, Skoda Pickup, Skoda Fabia oraz Skoda Felicia. Marka jest sprzedawana nie tylko na rynku europejskim, ale także w Chinach i na rynku australijskim, gdzie bardzo dobrze sobie radzi. Kolejną ciekawostką może być fakt, że w Czechach, w miejscowości, gdzie znajduje się glówna siedziba przedsiębiorstwa – Mladej Boleslav znajduje się również muzeum motoryzacyjne prezentujące historię działalności przedsiębiorstwa Skoda od początku powstania.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne części strefy napędowej pojazdów SKODA CITIGO, dlatego więc dobranie pasującego zestawu sprzęgła jest kluczowe i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do SKODA CITIGO oraz koła dwumasowe do SKODA CITIGO. W ofercie sklepu mogą znaleźć Państwo między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła SKODA CITIGO nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i koncern Państwa pojazdu. Nasi wykwalifikowani specjaliści zatroszczą się o Państwa pojazd, ale także o kwestie finansowe, dlatego więc zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów SKODA CITIGO oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych oferowanych przez konkurencję oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od momentu zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz e-mailowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego koła zamachowego / dwumasowego lub zestawu sprzęgła do Państwa auta SKODA CITIGO.

Tagi: sprzęgło skoda citigo, sprzęgło do citigo, koło dwumasowe skoda citigo, tarcza sprzęgła skoda citigo, docisk sprzęgła skoda citigo, wysprzęglik skoda citigo, pompa sprzęgła skoda citigo

SEAT TOLEDO   <<     SKODA CITIGO    >>    SKODA FABIA