SKODA RAPID - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2012.07 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: hatchback

Wersje silnikowe: 1.2, 1.2 TSI, 1.6 TDI

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
SKODA RAPID

Wybierz pojazd modelu SKODA RAPID

SKODA RAPID (NH3)

SKODA RAPID (NH3)
Seria produkowana w latach:
2012.07 - obecnie.
Lata produkcji: 2012.07 - obecnieLata produkcji: 2012.07 - obecnie
Lata produkcji: 2012.07 - obecnieLata produkcji: 2012.07 - obecnie

SKODA RAPID - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Skoda to czeska firma samochodów narodziła się w 1895 roku. Początkowo, przedsiębiorstwo zajmowało się jedynie produkcją rowerów, jednak już 6 lat po założeniu powstał pierwszy prototyp auta osobowego Skoda. W 1991 roku Skoda, podobnie jaki hiszpańska firma Seat oraz niemieckie Audi stała się własnością niemieckiego koncernu Volkswagen.

Po zakończeniu wojny przekształcono Skodę na państwowe firma AZNP Mlada Boleslav. Duży sukces na rynku 1987 roku odniósł model Skody Favorit, przy którego tworzeniu brała udział firma włoska Carozzeria Stille Bertone. Jego sprzedaż osiągnęła zawrotną sumę 1 miliona sztuk.

Co ciekawe, w Polsce, w Poznaniu znajduje się zakład, w którym montowane są modele Skoda Octavia, Skoda Pickup, Skoda Fabia oraz Skoda Felicia. Marka jest sprzedawana nie tylko na rynku europejskim, ale także w Chinach i na rynku australijskim, gdzie bardzo dobrze sobie radzi. Kolejną ciekawostką może być fakt, że w Czechach, w miejscowości, gdzie znajduje się glówna siedziba przedsiębiorstwa – Mladej Boleslav znajduje się również muzeum motoryzacyjne prezentujące historię działalności przedsiębiorstwa Skoda od początku powstania.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne elementy układu napędowego pojazdów SKODA RAPID, w związku z tym wybór pasującego zestawu sprzęgła jest kluczowe i decyduje o trwałości układu jezdnego. Portal internetowy Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła dwumasowe do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do SKODA RAPID oraz koła dwumasowe do SKODA RAPID. W sprzedaży sklepu mogą znaleźć Państwo zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła SKODA RAPID nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i koncern Państwa auta. Nasi eksperci dbają o Państwa pojazd, ale również o kwestie finansowe, dlatego zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty sprzęgieł i kół dwumasowych do samochodów SKODA RAPID oraz wszystkich innych marek. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze od tych oferowanych przez konkurencję oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od momentu zamówienia.

Części można zamawiać poprzez formularz e-mailowy oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości podczas doboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła sztywne i dwumasygo do Państwa samochodu SKODA RAPID.

Tagi: sprzęgło skoda rapid, sprzęgło do rapid (nh3), koło dwumasowe skoda rapid, tarcza sprzęgła skoda rapid, docisk sprzęgła skoda rapid, wysprzęglik skoda rapid, pompa sprzęgła skoda rapid