SKODA YETI - sprzęgła i koła dwumasowe

Model samochodu produkowany w latach: 2009.05 - obecnie.

Wersje nadwoziowe: samochód terenowy zamknięty

Wersje silnikowe: 1.2 TSI, 1.4 TSI, 1.6 TDI, 1.8 TSI 4x4, 2.0 TDI, 2.0 TDI 4x4

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby
SKODA YETI

Wybierz pojazd modelu SKODA YETI

SKODA YETI (5L)

SKODA YETI (5L)
Seria produkowana w latach:
2009.05 - obecnie.
Lata produkcji: 2009.09 - obecnieLata produkcji: 2010.06 - obecnie
Lata produkcji: 2010.11 - obecnieLata produkcji: 2009.11 - obecnie
Lata produkcji: 2009.05 - obecnieLata produkcji: 2009.11 - obecnie
Lata produkcji: 2009.11 - obecnieLata produkcji: 2011.11 - obecnie
Lata produkcji: 2009.05 - obecnieLata produkcji: 2009.11 - obecnie

SKODA YETI - Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy

Skoda to czeska marka samochodów powstała w 1895 roku. Początkowo, koncern zajmowało się jedynie produkcją rowerów, jednak już 6 lat po założeniu powstał pierwszy prototyp auta osobowego Skoda. W 1991 roku Skoda, podobnie jaki hiszpańska marka Seat oraz niemieckie Audi stała się własnością niemieckiego koncernu Volkswagen.

Po zakończeniu wojny przekształcono Skodę na państwowe koncern AZNP Mlada Boleslav. Duży sukces na rynku 1987 roku odniósł model Skody Favorit, przy którego tworzeniu brała udział firma włoska Carozzeria Stille Bertone. Jego sprzedaż osiągnęła zawrotną sumę 1 miliona sztuk.

Co ciekawe, w naszym kraju, w Poznaniu znajduje się zakład, w którym montowane są modele Skoda Octavia, Skoda Pickup, Skoda Fabia oraz Skoda Felicia. Marka jest sprzedawana nie tylko na rynku europejskim, a także w Chinach i na rynku australijskim, gdzie bardzo dobrze sobie radzi. Kolejną ciekawostką może być fakt, że w Czechach, w miejscowości, gdzie znajduje się glówna siedziba przedsiębiorstwa – Mladej Boleslav znajduje się również muzeum motoryzacyjne prezentujące historię działalności przedsiębiorstwa Skoda od początku powstania.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne części układu napędowego aut SKODA YETI, w związku z tym wybór odpowiedniego zestawu sprzęgła jest bardzo istotny i decyduje o trwałości układu jezdnego. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do SKODA YETI oraz koła sztywne i dwumasy do SKODA YETI. W ofercie sklepu mogą znaleźć Państwo między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła SKODA YETI nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i koncern Państwa pojazdu. Nasi eksperci dbają o Państwa samochód, ale także o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów SKODA YETI oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz dostawę gratis w ciągu doby od momentu zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz e-mailowy oraz telefoniczną konsultację ze specjalistą, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa samochodu SKODA YETI.

Tagi: sprzęgło skoda yeti, sprzęgło do yeti (5l), koło dwumasowe skoda yeti, tarcza sprzęgła skoda yeti, docisk sprzęgła skoda yeti, wysprzęglik skoda yeti, pompa sprzęgła skoda yeti

SKODA SUPERB   <<     SKODA YETI    >>    SMART CABRIO