SKODA - sprzęgła i koła dwumasowe

Dostępne części: sprzęgło, koło dwumasowe / zamachowe, tarcza sprzęgła, docisk, łożysko, wysprzęglik, pompa sprzęgła, siłownik, śruby.

Wybierz model pojazdu marki SKODA
SKODA CITIGO
Lata produkcji: 2011.10 - obecnie.

SKODA FABIA
Lata produkcji: 1999.08 - obecnie.

SKODA FAVORIT
Lata produkcji: 1989.05 - 1994.09

SKODA FELICIA
Lata produkcji: 1994.10 - 2002.04

SKODA OCTAVIA
Lata produkcji: 1996.09 - obecnie.

SKODA RAPID
Lata produkcji: 2012.07 - obecnie.

SKODA ROOMSTER
Lata produkcji: 2006.03 - obecnie.

SKODA SUPERB
Lata produkcji: 2001.12 - obecnie.

SKODA YETI
Lata produkcji: 2009.05 - obecnie.
Sprzęgła, koła dwumasowe, tarcze, dociski, wysprzęgliki i pompy do Skoda


Skoda to czeski producent samochodów który założony został w 1859 roku w Pilźnie. Obecnie należy do koncernu Volkswagen AG.

Pierwotnie powstałe w 1859 roku przedsiębiorstwo Skody zajmowało się przemysłem metalurgicznym oraz produkcją broni. Była to największa fabryka przemysłowa na całym terenie Austro-Węgier która powstała z początkiem XX wieku.

Przełomowy rok 1924 to czas kiedy z fabryki w Pilźnie wyjeżdża pierwsze auto - Skoda25/100, którą produkowana na licencji – Hispano Suiza.
Zaraz po tym debiucie Skoda postanawia przejąć firmę Laurina & Klementa, którzy w równoległym czasie zajmowali się produkcją rowerów, motocykli by w końcu rozszerzyć swoją działalność o produkcję aut.

Do momentu wybuchu II Wojny Światowej Skoda była gigantem motoryzacyjnym. Wszystko to dzięki temu, że zajmowała się produkcją seryjną samochodów. m.in. modelu Popular, który był bardzo chętnie kupowanym samochodem ze względu na niską cenę zakupu i utrzymania.
Dodatkowo produkowała limuzyny, auta sportowe a nawet traktory i ciężarówki.
Po zakończeniu wojny przekształcono Skodę na państwowe przedsiębiorstwo AZNP Mlada Boleslav.

Duży sukces na rynku 1987 roku odniósł model Skody Favorit, przy którego tworzeniu brała udział firma włoska Carozzeria Stille Bertone. Jego sprzedaż osiągnęła zawrotną sumę 1 miliona sztuk.

Od 2000 roku czeski koncern w całości przeszedł do składu Volkswagena.

Jeśli poszukujecie Państwo najlepszego sprzęgła Skoda to w sklepie sprzeglo.com.pl dostaniecie najlepiej dobrany zestaw sprzęgła do Skody oraz koła dwumasowego.

Dzięki współpracy z wieloma producentami oferujemy najlepsze ceny na rynku – nawet do -50% taniej w porównaniu do autoryzowanych serwisów samochodowych. Wszystkie sprzedawane przez nas zestawy: sprzęgło Skoda oraz koła dwumasowe są objęte gwarancją producenta, są nowe oraz oryginalne i nigdy nie używane.

Nasi doradcy gwarantują fachową pomoc w doborze, a także odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania z tematu doboru sprzęgła do Skody.

Do najbardziej popularnych modeli do których dostaniecie Państwo sprzęgło Skoda oraz koło dwumasowe należą:
  1. Sprzęgło oraz koło dwumasowe Skoda Octavia
  2. Sprzęgło oraz koło dwumasowe Skoda Fabia
  3. Sprzęgło oraz koło dwumasowe Skoda Superb
  4. Sprzęgło Skoda Felicia

Posiadamy sprzęgła do Skody do wszystkich modeli dostepnych na rynku. Tymi modelami są: Skoda Citigo, Skoda Favorit, Skoda Rapid, Skoda Roomster, Skoda Yeti

Różnorodna oferta sklepu sprzeglo.com.pl sprawia, że mogą Państwo wybierać pośród kilkunastu producentów sprzęgieł dostępnych na rynku.

Wszyscy klienci którzy nam zaufali wyrazili swoje pochlebne opinie na nasz temat na takich portalach jak Opineo.pl oraz Ceneo.pl


Tagi: skoda sprzęgło, skoda sprzeglo, sprzeglo skoda, sprzęgło skoda, sprzęgło do skody, sprzeglo do skody

SEAT   <<     SKODA    >>    SMART