SPRZĘGŁO DO DAEWOO LACETTI

Marka DAEWOOWybierz silnik DAEWOO LACETTI:

Sprawdź cenę sprzęgła do Daewoo Lacetti
Sprzęgła kompletne do Lacetti

Samochody Daewoo od początku istnienia tworzone były tylko na rynek Korei Południowej, lecz z biegiem czasu zaczęto rozszerzać produkcję o rynek międzynarodowy. Założycielem tego południowokoreańskiego koncernu w 1967 był Kim Woo-Jung.

Koreański koncern postanowił postawić na Polski rynek i zainwestował w niego fundusze. Dzięki temu auta produkowane i sprzedawane były w Polsce w dwóch miejscach.

Pierwszy to zakład FSO na żeraniu w Warszawie, a drugie miejsce to zakład samochodów ciężarowych w Lublinie. Polska zajmowała drugie miejsce jeśli chodzi o sprzedaż aut, zaraz po Korei, lecz niestety nie uchroniło to firmy przed ogłoszeniem upadłości w 1999 roku.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle ważne pozdespoły układu napędowego pojazdów DAEWOO LACETTI, dlatego więc dobranie właściwego zestawu sprzęgła jest niezwykle ważne i wpływa na dalszą żywotność auta. Sklep Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich koncernów samochodów w tym również sprzęgła do DAEWOO LACETTI oraz koła sztywne i dwumasy do DAEWOO LACETTI. W asortymencie sklepu znajdują się między innymi tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroki asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła DAEWOO LACETTI nigdy nie nastręcza przeszkód bez względu na model i markę Państwa pojazdu. Nasi eksperci zatroszczą się o Państwa samochód, a także o kwestie finansowe, w związku z tym zawsze oferują klientom najwłaściwsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów DAEWOO LACETTI oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu oferty cenowe do 50% lepsze niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz dostawę gratis w jeden dzień od momentu złożenia zamówienia.

Zamówić towar można poprzez formularz sklepu oraz kontakt z infolinią, do czego szczególnie zachęcamy w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru właściwego koła zamachowego / dwumasowego lub zestawu sprzęgła do Państwa samochodu DAEWOO LACETTI.

Tagi: sprzęgło daewoo lacetti, sprzęgło do lacetti hatchback (klan), koło dwumasowe daewoo lacetti, tarcza sprzęgła daewoo lacetti, docisk sprzęgła daewoo lacetti, wysprzęglik daewoo lacetti, pompa sprzęgła daewoo lacettiPopularne części do DAEWOO LACETTIKORANDO   <<     LACETTI    >>    LANOS

logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzeglo.com.pl

Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

W koszyku masz:

Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: