SPRZĘGŁO DO DAEWOO MUSSO

Marka DAEWOOWybierz silnik DAEWOO MUSSO:

Sprawdź cenę sprzęgła do Daewoo Musso
Sprzęgła kompletne do Musso

Samochody Daewoo od początku istnienia tworzone były tylko na rynek Korei Południowej, lecz z biegiem czasu zaczęto rozszerzać produkcję o rynek globalny. Założycielem tego południowokoreańskiego koncernu w 1967 był Kim Woo-Jung.

Koreański koncern postanowił postawić na Polski rynek i zainwestował w niego kapitał. Dzięki temu auta produkowane i sprzedawane były w Polsce w dwóch miejscach.

Pierwszy to zakład FSO na żeraniu w Warszawie, a drugie miejsce to zakład samochodów ciężarowych w Lublinie. Polska zajmowała drugie miejsce jeśli chodzi o sprzedaż aut, zaraz po Korei, lecz niestety nie uchroniło to firmy przed ogłoszeniem upadłości w 1999 roku.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne części układu napędowego pojazdów DAEWOO MUSSO, dlatego więc dobór pasującego zestawu sprzęgła jest kluczowe i decyduje o trwałości układu jezdnego. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do DAEWOO MUSSO oraz koła sztywne i dwumasy do DAEWOO MUSSO. W sprzedaży sklepu znajdują się także tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Szeroka oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła DAEWOO MUSSO nigdy nie stanowi problemu bez względu na model i firmę Państwa pojazdu. Nasi wykwalifikowani specjaliści zadbają o Państwa pojazd, ale także o dobór optymalnego cenowo zestawu, dlatego więc zawsze oferują klientom najlepsze cenowo oferty kompletów sprzęgieł i dwumas do samochodów DAEWOO MUSSO oraz wszystkich innych koncernów. Gwarantujemy Państwu ceny nawet do 60% niższe niż oferowane przez sklepy stacjonarne oraz darmową wysyłkę w ciągu 24h od momentu zamówienia.

Zamówienia mogą Państwo składać poprzez formularz e-mailowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w trakcie wyboru pasującego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa pojazdu DAEWOO MUSSO.

Tagi: sprzęgło daewoo musso, sprzęgło do musso (fj), koło dwumasowe daewoo musso, tarcza sprzęgła daewoo musso, docisk sprzęgła daewoo musso, wysprzęglik daewoo musso, pompa sprzęgła daewoo mussoPopularne części do DAEWOO MUSSOMATIZ   <<     MUSSO    >>    NEXIA/CIELO

logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzeglo.com.pl

Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

W koszyku masz:

Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: