SPRZĘGŁO DO DAIHATSU HIJET

Marka DAIHATSUWybierz silnik DAIHATSU HIJET:

Sprawdź cenę sprzęgła do Daihatsu Hijet

Sprzęgła Daihatsu Hijet Pick up

produkcja: (1998-obecnie)
Sprzęgła Daihatsu Hijet Pick up

Sprzęgła Daihatsu Hijet U20 Pick up

produkcja: (1986-1990)
Sprzęgła Daihatsu Hijet U20 Pick up

Sprzęgła Daihatsu Hijet S8 Dostawczy

produkcja: (1986-1990)
Sprzęgła Daihatsu Hijet S8 Dostawczy

Sprzęgła Daihatsu Hijet Autobus

produkcja: (1986-1990)
Sprzęgła Daihatsu Hijet AutobusSprzęgła kompletne do Hijet

Japoński koncern motoryzacyjny Daihatsu założony został mianowany w 1907 roku. Na początku istnienia firma wypuszczała ze swoich fabryk tylko trójkołowce – takie jak na przykład bardzo popularny model Daihatsu Bee wyprodukowany w 1951 roku.

Auto te napędzane było za pomocą litrowego dwucylindrowego silnika. Lata 60 dały początek produkcji pierwszych modeli samochodów – Daihatsu Hijet. 4 lata później koncern wkracza na rynek europejski wraz z Daihatsu Compagno Berlina – był to zupełnie nowy samochód oferowany przez japońską firmę w Europie.

W 1967 roku Daihatsu podpisało umowę o współpracy z Toyota Motor Corporation, w ich posiadaniu znalazło się prawie 17 % akcji. Obecnie cały pakiet który został mianowany przejęty w 1998 roku należy do Toyota.

Sprzęgło samochodowe i koło dwumasowe to niezwykle istotne części układu napędowego aut DAIHATSU HIJET, dlatego wybór pasującego zestawu sprzęgła jest kluczowe i stanowi o przyszłym komforcie jazdy. Platforma internetowa Sprzeglo.com.pl oferuje sprzęgła i koła sztywne i dwumasy do wszystkich marek samochodów w tym również sprzęgła do DAIHATSU HIJET oraz koła sztywne i dwumasy do DAIHATSU HIJET. W sprzedaży sklepu znajdują się zarówno tańsze zamienniki, jak i części oryginalnie montowane w samochodach.

Bogaty asortyment w połączeniu z indywidualnym podejściem do klienta sprawiają, że dobranie kompletnego zestawu sprzęgła DAIHATSU HIJET nigdy nie jest trudnością bez względu na model i firmę Państwa auta. Nasi wykwalifikowani specjaliści zadbają o Państwa samochód, ale także o wybór najlepszego cenowo i jakościowo zestawu, w związku z tym zawsze oferują klientom najbardziej korzystne oferty zestawów sprzęgieł do samochodów DAIHATSU HIJET oraz wszystkich innych firm. Gwarantujemy Państwu możliwość zakupu w cenach do 50% lepszych od tych jakie znajdą Państwo u konkurencji oraz darmową wysyłkę w jeden dzień od zamówienia.

Zamówienia możecie Państwo składać poprzez formularz e-mailowy oraz telefonicznie, do czego szczególnie zachęcamy w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości w momencie poszukiwania właściwego zestawu sprzęgła lub koła zamachowe/dwumasowego do Państwa auta DAIHATSU HIJET.

Tagi: sprzęgło daihatsu hijet, sprzęgło do hijet autobus (s85), koło dwumasowe daihatsu hijet, tarcza sprzęgła daihatsu hijet, docisk sprzęgła daihatsu hijet, wysprzęglik daihatsu hijet, pompa sprzęgła daihatsu hijetPopularne części do DAIHATSU HIJETGRAN MOVE   <<     HIJET    >>    MATERIA