SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO AUDI A3 8L LIFTBACK

Marka AUDIWybierz silnik Audi A3 8L Liftback (1996-2003):

Sprawdź cenę sprzęgła do Audi A3 8L Liftback

Sprzęgła i dwumasowe / sztywne koła zamachowe do Audi A3 8L Liftback

Oryginalne sprzęgła i koła dwumasowe do Audi A3 8L Liftback do 50% taniej niż w ASO. Płatność za pobraniem i aż 30 dni na bezpłatny zwrot. Sprawdź ofertę.


Sprzęgło Audi A3 8L Liftback

Marka: AUDI
Model: AUDI A3
Generacja: Audi A3 8L Liftback
Kod generacji:
Roczniki generacji: (1996-2003)Audi A3 o oznaczeniu fabrycznym 8L to konstrukcja siostrzana z Volkswagenem Golfem IV. Dzięki temu możliwe było zmniejszenie kosztów produkcji, co w konsekwencji przełożyło się na cenę finalną produktu w salonie. A w tych A3 pojawiło się w roku 1996, wywołując niemała rewolucję - było to bowiem pierwsze Audi w nadwoziu hatchback. Produkcja zakończyła się w 2003 roku, jednoznacznie naznaczając najmniejsze Audi jako synonim sukcesu firmy z Ingolstadt. Dosyć skromne wyposażenie możliwe było do polepszenia za sowitą dopłatą, toteż większość aut na polskim rynku wyposażona jest dosyć skromnie jak na renomę otaczającą markę spod znaku czterech pierścieni. 

Topowe wersje Audi A3 8L oznaczane były symbolem S3. Występował w nich zmodyfikowany, 225 konny wariant silnika 1.8 turbo (także dostępnego w tym modelu, jednak legitymujący się mocą 150 km). Dostępne były ponadto diesle oraz silniki benzynowe, zaczynające się na 1.6 litrach.

Sprzęgło do Audi A3 8L

Sprzeglo.com.pl oferuje na sprzedaż sprzęgła do Audi A3 oraz ich poszczególne podzespoły. Do nich można zaliczyć między innymi:
- Docisk sprzęgła
- Siłowniki sprzęgła
- Uszczelniacze
- Tarcze sprzęgła
- Łożyska sprzęgła
- Całe zestawy (składające się z tarczy, docisku sprzęgła oraz łożyska oporowego)

Polecamy zakup całych zestawów ze względu na niższą cenę. Wszystkie sprzęgła produkowane są przez renomowanych wytwórców, takich jak LuK, SACHS czy STATIM.

Koło dwumasowe w Audi A3 8L

Koło dwumasowe przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa oraz komfortu prowadzenia pojazdu. Dzięki czemu na karoserię przenoszone są mniejsze drgania. Jeżeli więc zauważymy niepokojące szarpnięcia podczas ruszania lub zapalania / gaszenia auta, to prawdopodobnie oznacza zużycie koła zamachowego. Inną wskazówką tej przypadłości są niepokojące odgłosy dochodzące z silnika. Kolejną wskazówką są drgania na biegu jałowym czy niemożność płynnej zmiany biegów. W przypadku wystąpienia jednej lub więcej z tych rzeczy, konieczne jest dokonanie rewizji naszego układu dwumasy i sprzęgła.

Audi A3 8L zestawy sprzęgła z kołem zamachowym / dwumasowym

Na sprzeglo.com.pl dostępne są gotowe zestawy koła dwumasowego wraz ze sprzęgłem. Jest to niezwykła okazja, głównie ze względu na cenę, która jest znacznie niższa, niż w przypadku zakupu każdej z części osobno. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest wymiana wszystkich elementów naraz, dzięki czemu za usługę wymiany płacimy jedynie raz. Inną zaletą jest fakt, iż wymieniamy wszystkie części, nie dojdzie więc do sytuacji, gdy stary podzespół w wyniku awarii uszkodzi inne, świeżo wymienione.Popularne części do AUDI A3 8L LIFTBACK


MITSUBISHI SIGMA KOMBI   <<     AUDI A3 8L LIFTBACK    >>