SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO AUDI A4 B5 SEDAN

Marka AUDIWybierz silnik Audi A4 B5 Sedan (1994-2001):

Sprawdź cenę sprzęgła do Audi A4 B5 Sedan

Sprzęgła i dwumasowe / sztywne koła zamachowe do Audi A4 B5 Sedan

Oryginalne sprzęgła i koła dwumasowe do Audi A4 B5 Sedan do 50% taniej niż w ASO. Płatność za pobraniem i aż 30 dni na bezpłatny zwrot. Sprawdź naszą ofertę.


Sprzęgło Audi A4 B5 Sedan

Marka: AUDI
Model: AUDI A4
Generacja: Audi A4 B5 Sedan
Kod generacji:
Roczniki generacji: (1994-2001)Audi A4 B5 było w momencie ukazania się na rynku całkiem nową jakością w Audi - zarówno pod względem wykonania, jak i wyposażenia czy gamy silnikowej. Dowodem tego było pożegnanie starej nomenklatory, wedle które auta klasy średniej noszą oznaczenia 80/90, średniej-wyższej 100, a najwyższej - V8. Teraz były to odpowiednio A4, A6 i A8. Audi A4 B5 było tak dopracowane, że w zasadzie żaden motor nie odbiegał pod względem jakości / trwałości od pozostałych. Dostępne były między innymi czterocylindrowe 1.6 o mocy około 100 koni mechanicznych, jak i silniki widlaste (V6), zarówno jeśli chodzi o diesle, jak i silniki benzynowe. Dla koneserów przewidziane były silniki z wersji S4 / RS4 - 2.7 V6 biturbo

Sprzęgło do Audi A4 B5

Sklep sprzeglo.com.pl oferuje pełną gamę podzespołów do sprzęgła w Twoim Audi A4, jak i same sprzęgła. Pochodzą one wyłącznie od renomowanych producentów, takich jak Sachs, LuK czy Statim. Jednym z ważniejszych podzespołów z pewnością jest docisk sprzęgła, dostępny zarówno w wersji do silników wysokoprężnych, jak i benzynowych. Innym ważnym elementem są specjalne dedykowane śruby, łożyska sprzęgła oraz tarcze sprzęgła. Polecamy dokonanie zakupu kompletnego zestawu sprzęgła (składa się on z docisku, tarczy sprzęgła oraz łożyska oporowego), gdyż gwarantuje to równomierne zużycie poszczególnych elementów.

Koło dwumasowe w Audi A4 B5

Koło dwumasowe występuje w Audi A4 B5 z silnikami diesla oraz w niektórych silnikach benzynowych - między innymi w widlastych, o pojemnościach od 2.4 wzwyż. Bardzo ważne jest uświadomienie sobie, iż dwumas stanowi niezwykłe udogodnienie, którego brak wpływa na pogorszenie bezpieczeństwa prowadzenia - mowa szczególnie o wibracjach oraz nieprawidłowym prowadzeniu. Objawami zużycia koła dwumasowego są wibracje przenoszone przez silnik na karoserię, a także niepokojące odgłosy dochodzące z silnika. Innym objawem jest niemożność ruszenia z miejsca bez szarpnięcia. 

Audi A4 B5 zestawy sprzęgła z kołem zamachowym / dwumasowym

Sklep sprzeglo.com.pl oferuje gotowe zestawy, składające się ze sprzęgła wraz z kołem dwumasowym. Zakup takiego zestawu jest korzystny ze względów finansowych - zakup podzespołów w pakiecie to zauważalna oszczędność, jeżeli przyrównamy to do zakupu każdego podzespołu z osobna. To także jeden koszt robocizny u mechanika, a ponadto mamy pewność, że wszystkie elementy zużywają się równomiernie. Zapobiegnie to sytuacji, gdy jeden stary podzespół uszkadza pozostałe, dopiero wymienione. Pamiętajmy - bezpieczeństwo jest najważniejsze.Popularne części do AUDI A4 B5 SEDAN