SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO AUDI A6 C4 SEDAN

Marka AUDIWybierz silnik Audi A6 C4 Sedan (1994-1997):

Sprawdź cenę sprzęgła do Audi A6 C4 Sedan

Sprzęgła i dwumasowe / sztywne koła zamachowe do Audi A6 C4 Sedan

Oryginalne sprzęgła i koła dwumasowe do Audi A6 C4 Sedan do 50% taniej niż w ASO. Płatność za pobraniem i aż 30 dni na bezpłatny zwrot. Sprawdź naszą ofertę.


Sprzęgło Audi A6 C4 Sedan

Marka: AUDI
Model: AUDI A6
Generacja: Audi A6 C4 Sedan
Kod generacji:
Roczniki generacji: (1994-1997)Audi A6 C4 to kontynuacja modelu 100. Producent z Ingolstadt zdecydował się na inne nazewnictwo ze względów wizerunkowych - nowa seria oznaczała bowiem nowe otwarcie i jakość. O ile jednak w generacji C4 nie było to jeszcze taki widoczne - było to w istocie jedynie minimalnie zmodyfikowane Audi 100 - o tyle w kolejnej odsłonie -C5- zmieniło się niemal wszystko. Paleta silników w modelu A6 C4 została znacznie powiększona względem bliźniaczego Audi 100. Wprowadzone zostały między innymi silniki 4.2 quattro 290KM (213kW) czy 1.9 TDI 90KM (66kW). Było to pierwsze, a zarazem ostatnie A6 bez wersji RS6 - najmocniejszą odmianą było S6 Plus quattro 326KM (240kW).

Niezależnie od wariantu silnikowego, poziom komfortu i wyposażenia oferowany przez Audi A6 w wersji C4 był bardzo wysoki i auta te z łatwością stawały w szranki z konkurencją - Mercedesem Klasy E oraz BMW Serii 5. Co ciekawe, Mercedes zastosował podobną zmianę nazwy dla swoich modeli, mianując schodzące z rynku W124 "Klasą E".

Sprzęgło do Audi A6 C4

W naszym sklepie dokonasz zakupu kompletnego sprzęgła, składającego się z tarczy, docisku i łożyska oporowego. Tego typu komplety pochodzą od renomowanych i rozpoznawalnych marek, takich jak LuK czy STATIM. Gwarantuje to najwyższą jakość i wiele lat bezproblemowej eksploatacji. Jeżeli usterce uległ konkretny podzespół sprzęgła, nic straconego. U nas kupisz takie elementy, jak pompa sprzęgła, śruby, siłowniki, dociski czy nawet uszczelniacze. Sprawia to, że drobna usterka nie będzie przyczyną do długotrwałego unieruchomienia naszego pojazdu.

Koło dwumasowe w Audi A6 C4

Koło dwumasowe znacznie redukuje poziom wibracji przenoszonych na nadwozie naszego Audi, a także przyczynia się do zmniejszenia spalania. Jest to bardzo ważny element pojazdu, bez którego jazda jest bardzo trudna oraz niebezpieczna. Niektóre silniki benzynowe ze starej palety nie mają dwumasy (przykład: A6 C4 2.3 133KM), większość jednak ją posiada, jak chociażby wariant 1.8 125KM. W koło dwumasowe wyposażone są za to wszystkie silniki wysokoprężne, niezależnie od wersji. Ich zużycie można stwierdzić poprzez zwiększonej ilości wibracji, a także szarpanie przy ruszaniu z miejsca i przy zmianie biegów.

Audi A6 C4 zestawy sprzęgła z kołem zamachowym / dwumasowym

W naszym sklepie dokonasz zakupu gotowego zestawu, w skład którego wchodzi koło dwumasowe oraz sprzęgło. Taki komplet jest bardzo opłacalny finansowo - ceny poszczególnych elementów są bowiem znacznie niższe, niż przy zakupie ich osobno. To ponadto wyłącznie jedna wizyta w warsztacie. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż wymienione podzespoły będą zużywać się w jednakowym tempie, a stare nie wpłyną negatywnie na nowe.Popularne części do AUDI A6 C4 SEDAN


Zobacz również:


cert-image
logo

Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę części dedykowaną numerowi VIN Twojego auta? Podaj poniższe dane!

RODZAJ CZĘŚCI
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzeglo.com.pl

Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

W koszyku masz:

Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: