SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO AUDI A6 C4 SEDAN

Marka AUDIWybierz silnik Audi A6 C4 Sedan (1994-1997):

Sprawdź cenę sprzęgła do Audi A6 C4 Sedan

Sprzęgła i dwumasowe / sztywne koła zamachowe do Audi A6 C4 Sedan

Oryginalne sprzęgła i koła dwumasowe do Audi A6 C4 Sedan do 50% taniej niż w ASO. Płatność za pobraniem i aż 30 dni na bezpłatny zwrot. Sprawdź naszą ofertę.


Sprzęgło Audi A6 C4 Sedan

Marka: AUDI
Model: AUDI A6
Generacja: Audi A6 C4 Sedan
Kod generacji:
Roczniki generacji: (1994-1997)Audi A6 C4 to kontynuacja modelu 100. Producent z Ingolstadt zdecydował się na inne nazewnictwo ze względów wizerunkowych - nowa seria oznaczała bowiem nowe otwarcie i jakość. O ile jednak w generacji C4 nie było to jeszcze taki widoczne - było to w istocie jedynie minimalnie zmodyfikowane Audi 100 - o tyle w kolejnej odsłonie -C5- zmieniło się niemal wszystko. Paleta silników w modelu A6 C4 została znacznie powiększona względem bliźniaczego Audi 100. Wprowadzone zostały między innymi silniki 4.2 quattro 290KM (213kW) czy 1.9 TDI 90KM (66kW). Było to pierwsze, a zarazem ostatnie A6 bez wersji RS6 - najmocniejszą odmianą było S6 Plus quattro 326KM (240kW).

Niezależnie od wariantu silnikowego, poziom komfortu i wyposażenia oferowany przez Audi A6 w wersji C4 był bardzo wysoki i auta te z łatwością stawały w szranki z konkurencją - Mercedesem Klasy E oraz BMW Serii 5. Co ciekawe, Mercedes zastosował podobną zmianę nazwy dla swoich modeli, mianując schodzące z rynku W124 "Klasą E".

Sprzęgło do Audi A6 C4

W naszym sklepie dokonasz zakupu kompletnego sprzęgła, składającego się z tarczy, docisku i łożyska oporowego. Tego typu komplety pochodzą od renomowanych i rozpoznawalnych marek, takich jak LuK czy STATIM. Gwarantuje to najwyższą jakość i wiele lat bezproblemowej eksploatacji. Jeżeli usterce uległ konkretny podzespół sprzęgła, nic straconego. U nas kupisz takie elementy, jak pompa sprzęgła, śruby, siłowniki, dociski czy nawet uszczelniacze. Sprawia to, że drobna usterka nie będzie przyczyną do długotrwałego unieruchomienia naszego pojazdu.

Koło dwumasowe w Audi A6 C4

Koło dwumasowe znacznie redukuje poziom wibracji przenoszonych na nadwozie naszego Audi, a także przyczynia się do zmniejszenia spalania. Jest to bardzo ważny element pojazdu, bez którego jazda jest bardzo trudna oraz niebezpieczna. Niektóre silniki benzynowe ze starej palety nie mają dwumasy (przykład: A6 C4 2.3 133KM), większość jednak ją posiada, jak chociażby wariant 1.8 125KM. W koło dwumasowe wyposażone są za to wszystkie silniki wysokoprężne, niezależnie od wersji. Ich zużycie można stwierdzić poprzez zwiększonej ilości wibracji, a także szarpanie przy ruszaniu z miejsca i przy zmianie biegów.

Audi A6 C4 zestawy sprzęgła z kołem zamachowym / dwumasowym

W naszym sklepie dokonasz zakupu gotowego zestawu, w skład którego wchodzi koło dwumasowe oraz sprzęgło. Taki komplet jest bardzo opłacalny finansowo - ceny poszczególnych elementów są bowiem znacznie niższe, niż przy zakupie ich osobno. To ponadto wyłącznie jedna wizyta w warsztacie. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż wymienione podzespoły będą zużywać się w jednakowym tempie, a stare nie wpłyną negatywnie na nowe.Popularne części do AUDI A6 C4 SEDAN