SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO BMW 5 E39

Marka BMWWybierz silnik BMW 5 E39 (1995-2003):

Sprawdź cenę sprzęgła do BMW 5 E39

Sprzęgła i dwumasowe / sztywne koła zamachowe do BMW 5 E39

Oryginalne sprzęgła i koła dwumasowe do BMW 5 E39 do 50% taniej niż w ASO. Płatność za pobraniem i aż 30 dni na bezpłatny zwrot. Sprawdź naszą ofertę.


Sprzęgło BMW 5 E39

Marka: BMW
Model: BMW 5
Generacja: BMW 5 E39
Kod generacji:
Roczniki generacji: (1995-2003)Wprowadzone na rynek w 1995 roku BMW 5 E39 miało niezwykle trudne zadanie sprostania legendzie swojego słynnego poprzednika, oznaczonego kodem E34. Nowa Seria 5 wprowadziła niezliczone ilości ulepszeń, na czele z nowoczesną, ponadczasową stylistyką. Ich charakterystyczną cechą była bardzo szeroka gama silników, zaczynająca się od sześciocylindrowych, benzynowych motorów o pojemności 2,0 litrów i mocy 150 koni mechanicznych, a kończąca się na pięciolitrowym V8 z wersji M5, legitymującym się mocą na poziomie 400 koni mechanicznych. Wyposażenie obejmowało wszystkie nowoczesne zdobycze techniki drugiej połowy lat 90, a więc klimatyzację, automatycznie składane lusterka, elektryczne fotele i szyby. Po odpowiedniej dopłacie, można było doposażyć swój pojazd nawet w telewizor i... lodówkę. Wszystko to sprawiało, że była to w rzeczy samej nieco mniejsza Seria 7 - a więc niemal flagowa limuzyna koncernu BMW.

Sprzęgło do BMW 5 E39

W sklepie sprzeglo.com.pl dostępna jest pełna gama sprzęgieł oraz akcesoriów do sprzęgieł. Warto chociażby wspomnieć o docisku do sprzęgła do BMW 5 E39, zarówno w wersji benzynowe, jak i wysokoprężnej. Posiadamy także siłowniki sprzęgła oraz uszczelniacze wału korbowego. Polecamy także zakup całego zestawu sprzęgła (składa się z tarczy, docisku i łożyska oporowego), ponieważ gwarantuje to najlepszą cenę oraz posiadanie wszystkich podzespołów nowych, nieużywanych, co przyczynia się do wydłużonej żywotności. Oprócz tego w sklepie dostępne są tarcze sprzęgła, łożyska sprzęgła oraz łożyska oporowe.

Koło dwumasowe w BMW E39

Prawidłowo działające koło dwumasowe redukuje wibracje silnika i wydłuża żywotność sprzęgła oraz skrzyni biegów. Jeżeli na biegu jałowym wyczuwamy niepokojące wibracje, jest to znak by przyjrzeć się stanowi koła zamachowego. Podejrzanymi objawami jest także szarpanie przy niskich prędkościach oraz niecodzienne dźwięki. Nie należy ich lekceważyć! W BMW 5 E39 w wersji z benzynowym silnikiem V8 również występuje koło dwumasowe. Jest ono dostępne w naszej ofercie, toteż w przypadku posiadania silnika o pojemności większej niż 3,5 litra - zachęcamy do zapoznania się z ofertą. 

BMW 5 E39 zestawy sprzęgła z kołem zamachowym / dwumasowym

W sklepie dostępne są gotowe zestawy, składające się ze sprzęgła oraz koła dwumasowego. Jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie pod względem ekonomii - za usługę wymiany całego kompletu płaci się bowiem tylko raz. Dodatkowo oszczędzamy na kosztach poszczególnych elementów - w zestawie zawsze jest najtaniej. Dzięki wymianie na zestawy markowych producentów, takich jak SACHS czy LuK, mamy pewność, że świeżo wymienione elementy posłużą nam przez długie lata, a także, że będą się one zużywać równomiernie. Popularne części do BMW 5 E39


  <<     BMW 5 E39    >>    NISSAN STANZA SEDAN