SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO MAZDA 5

Marka MAZDAWybierz silnik MAZDA 5:

Sprawdź cenę sprzęgła do Mazdy 5
Sprzęgła i dwumasowe koła zamachowe do Mazdy 5

Auto japońskiego producenta wprowadzono na rynek w 2005 roku. Mazda 5 jest samochodem zaliczanym do autosegmentu K, czyli tak zwanych minivanów. Model ten powstał jako naturalny następca Mazdy Premacy. Popularna "piątka" została wyprodukowana w ścisłej współpracy z amerykańskim koncernem Ford. Z tego też powodu wiele rozwiązań zastosowanych w Mazdzie 5, jest bardzo podobnych do tych znanych z Forda Focusa C-Max. Dodatkowo odpowiednikiem Mazdy 5 w rodzinie Forda jest Focus I-Max. Pierwsza generacja Mazdy dostępna była w latach 2005-2010, a druga na przestrzeni lat 2010-2015.

Premierowa edycja Mazdy występowała jedynie w 5-drzwiowej wersji nadwozia posiadała opcjonalnie cztery silniki benzynowe oraz dwie maszyny wysokoprężne. Moc tych pierwszych wynosiła, w zależności od dostępnej wersji i roku produkcji od 115 do 155 koni mechanicznych przy pojemności w granicach 1.8-2.3 litrów. Napędy diesla posiadały moc 110 i 143 KM. Pojemność obu z nich wynosiła dwa litry.

Kolejna generacja również oferowała tylko wariant 5-cio drzwiowy. Zasób jej silników benzynowych skurczył się do zaledwie jednego o mocy 115 KM i pojemności wynoszącej 1.8 l. Natomiast liczba dostępnych maszyn diesla wzrosła aż do czterech jednostek. Ich moc waha się od 115 KM do 143 KM, przy pojemności od 1.6 do dwóch litrów. W Mazdie 5 po raz pierwszy na świecie zastosowano elektroniczną wersję książki serwisowej.

Sklep internetowy Sprzeglo.com.pl posiada pełną ofertę kompletnych zestawów sprzęgieł do Mazdy 5 i kół dwumasowych do Mazdy 5. Dostępne są części fabrycznie nowe oraz tańsze zamienniki. Nasza firma obecna jest na rynku od 2002 roku, i od tego czasu zyskała ogromne doświadczenie w sprzedaży takich części.

Zamówień w naszym sklepie dokonać można poprzez formularz internetowy lub poprzez kontakt telefoniczny z naszym konsultantem, który w razie problemów lub wątpliwości służy radą, by jak najlepiej dobrać najbardziej odpowiadający wymaganiom klienta rodzaj sprzęgła lub koła dwumasowego.

Tagi: sprzęgło mazda 5, sprzęgło do 5 (cr19), koło dwumasowe mazda 5, tarcza sprzęgła mazda 5, docisk sprzęgła mazda 5, wysprzęglik mazda 5, pompa sprzęgła mazda 5Popularne części do MAZDA 5323   <<     5    >>    6