SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO MERCEDES W245 B KLASA

Marka MERCEDESWybierz silnik Mercedes W245 B Klasa (2005-2011):

Sprawdź cenę sprzęgła do Mercedes W245 B Klasa

Pierwsza generacja Mercedesa W245 Klasy B była produkowany w latach 2005-2011. Ten kompaktowy minivan przeszedł facelifting w 2008 roku. Był on oferowany z silnikiem benzynowym, wysokoprężnym oraz wersją na gaz ziemny. Dostępny z przednim napędem i automatyczną lub manualną skrzynią biegów, zapewniał odpowiedni komfort jazdy, osiągając najwyższe noty w testach bezpieczeństwa. Wśród opcji jego wyposażenia można znaleźć między innymi elektryczne szyby i lusterka, czujniki parkowania, kurtyny powietrzne, klimatyzację, ESP i ASR, nawigację GPS, czy wielofunkcyjną kierownicę.

Sprzęgło do Mercedesa W245 Klasy B

Do Mercedesa W245 Klasy B oferujemy sprzęgła takich sprawdzonych producentów, jak Sachs i LuK. Zestawy tarczy wraz z dociskiem można nabyć w cenie już od około 350zł. Oprócz tarczy i docisku sprzęgła, w sprzedaży dostępne są pompy, wysprzęgliki centralne, uszczelniacze wały korbowego, oraz śruby montażowe.

Koło dwumasowe w Mercedesie W245 Klasy B

Dwumasa stanowi element układu przeniesienia napędu. Odpowiada ona za tłumienie drgań o różnej amplitudzie, wytwarzanych przez pracujący silnik. Dodatkowo, koło dwumasowe wpływa na komfort podróżowania, a możliwość jazdy na niższych obrotach wpływa na zmniejszone spalanie paliwa. Z powodu bardzo dużych drgań, poszczególne elementy dwumasy uderzają o siebie i ścierają się, co jest przyczyną ich stopniowego zużycia.

W Mercedesie W245 Klasy B, koło dwumasowe można spotkać zarówno przy silnikach wysokoprężnych, jak i benzynowych.

Mercedes W245 Klasy B – zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

Jeżeli stoicie przed koniecznością wymiany sprzęgła lub dwumasy w Mercedesie W245 Klasy B, bardzo dobrym wyborem będzie zakup gotowego kompletu tych dwóch ważnych elementów. Zestaw sprzęgła z dwumasą jest tańszy, niż w przypadku osobnego nabywania poszczególnych części. Ponadto, w warsztacie zapłacicie niższą kwotę za jednoczesną wymianę całego kompletu. Zastosowanie pełnego, nowego zestawu pozwala uniknąć awarii w najbliższym czasie, gwarantując możliwość dalszej, bezproblemowej eksploatacji samochodu.

Sprzęgła i dwumasowe / sztywne koła zamachowe do Mercedes W245 B Klasa

Oryginalne sprzęgła i koła dwumasowe do Mercedes W245 B Klasa do 50% taniej niż w ASO. Płatność za pobraniem i aż 30 dni na bezpłatny zwrot. Sprawdź ofertę.


Sprzęgło Mercedes W245 B Klasa

Marka: MERCEDES-BENZ
Model: MERCEDES-BENZ KLASA B
Generacja: Mercedes W245 B Klasa
Kod generacji:
Roczniki generacji: (2005-2011)Popularne części do MERCEDES W245 B KLASA