SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO SKODA OCTAVIA 1 LIFTBACK

Marka SKODAWybierz silnik Skoda Octavia 1 Liftback (1U2) (1996-2010):

Sprawdź cenę sprzęgła do Skoda Octavia 1 Liftback

Sprzęgła i dwumasowe / sztywne koła zamachowe do Skoda Octavia 1 Liftback

Oryginalne sprzęgła i koła dwumasowe do Skoda Octavia 1 Liftback do 50% taniej niż w ASO. Płatność za pobraniem i aż 30 dni na bezpłatny zwrot. Sprawdź.


Sprzęgło Skoda Octavia 1 Liftback

Marka: SKODA
Model: SKODA OCTAVIA
Generacja: Skoda Octavia 1 Liftback
Kod generacji: (1U2)
Roczniki generacji: (1996-2010)Skoda jest czeską marką, produkującą samochody osobowe od 1905 roku. W jej szeregach znajdziemy samochody w typie sedan, liftback, kombi, crossover czy SUV. Wśród marki można wymienić takie modele, jak Fabia, Oktavia, Superb, Rapid czy Karoq. Samochody tej marki jeżdżą z powodzeniem po całym świecie, gdzie są postrzegane jako komfortowe, bezpieczne pojazdy, dostępne w atrakcyjnych cenach i wersjach wyposażenia. Od 1991 roku Skoda należy do grupy Volkswagena, co w istotny sposób przyczyniło się do jej rozwoju i powstania licznych, nowoczesnych modeli pojazdów.

Jednym z modeli Skody jest Octavia, produkowana od 1996 roku po czasy obecne. I generacja, wypuszczona na rynek w latach 1996-2010, do dziś cieszy się szerokim gronem użytkowników. Jest ona dostępna w wersji liftback i kombi, z różnymi wersjami wyposażenia przed i po liftingu mającym miejsce w 2010 roku, z silnikiem benzynowym i diesla oraz napędem na dwa lub cztery koła. I generacja należała do niższej klasy średniej, będąc najlepiej sprzedającym się autem na wielu rynkach motoryzacyjnych.

Sprzęgło do Skody Octavii I

Dla Skody Octavii I dostępne są zestawy sprzęgła z kołem zamachowym lub bez niego, koła dwumasowe, tarcze, dociski, siłowniki i pompy sprzęgła, łożyska oporowe oraz uszczelniacze wału korbowego. W sprzedaży posiadamy części taki sprawdzonych producentów, jak SACHS, LuK oraz VALEO, które zapewnią sprawną i bezproblemowa eksploatację samochodu.

Koło dwumasowe w Skodzie Octavii I

Skoda Octavia I występuje w wersji z kołem dwumasowym lub bez niego. Koło zamachowe jest stosowane zarówno w silnikach wysokoprężnych, jak i benzynowych. Dwumasa ma za zadanie pochłanianie drgań, generowanych przez silnik, co przyczynia się do ochrony skrzyni biegów oraz elementów przeniesienia napędu. Koło dwumasowe wydłuża okres ich eksploatacji, zapewniając komfort prowadzenia pojazdu, niwelując hałasy, wytłumiając drgania przenoszone na karoserię i wnętrze pojazdu, oraz ułatwiając zmianę biegów.

Skoda Octavia I zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

Dla modelu Skoda Octavia I, dostępne są gotowe zestawy sprzęgła, z lub bez koła dwumasowego, zależnie od specyfiki pojazdu. Wymiana całego kompletu sprzęgła, razem z dwumasą, jest najlepszym wyjściem, pozwalającym uniknąć w niedalekiej przyszłości awarii związanej ze zużywaniem się poszczególnych części. Ponadto, kompletny zestaw jest tańszy niż osobno kupione części. Istotną kwestią jest także koszt robocizny, który możemy zapłacić jednorazowo, decydując się na kompleksową wymianę zestawów sprzęgła.Popularne części do SKODA OCTAVIA 1 LIFTBACK


  <<     SKODA OCTAVIA 1 LIFTBACK    >>    SSANGYONG KORANDO II