SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE DO VW SHARAN I

Marka VWWybierz silnik VW Sharan I (7M8, 7M9, 7M6) (1995-2010):

Sprawdź cenę sprzęgła do VW Sharan I

Sprzęgła i dwumasowe / sztywne koła zamachowe do VW Sharan I

Oryginalne sprzęgła i koła dwumasowe do VW Sharan I do 50% taniej niż w ASO. Płatność za pobraniem i aż 30 dni na bezpłatny zwrot. Sprawdź naszą ofertę.


Sprzęgło VW Sharan I

Marka: VW
Model: VW SHARAN
Generacja: VW Sharan I
Kod generacji: (7M8, 7M9, 7M6)
Roczniki generacji: (1995-2010)Volkswagen Sharan I to największy VAN klasy średniej, produkowany w latach 1995 - 2010. Jak na standardy dzisiejszych generacji, produkcja odbywała się niezwykle długo - Sharan został wprowadzony na rynek, gdy w salonach sprzedawano VW Golfy III, zaś podczas jego pożegnania, obok stał Golf... VI. W międzyczasie wprowadzano oczywiście faceliftingi - w 2000 oraz 2004 roku. Polegały one na przestylizowaniu nieco archaicznych jak na początek nowego milenium świateł, zarówno z przodu, jak i z tyłu. Poprawiono też wyposażenie - rzadko spotykana w połowie lat 90 klimatyzacja, pod koniec produkcji była standardem. 

Główną zaletą VW Sharana I była jego olbrzymia pojemność i pakowność. Komfortowo mogły poruszać się w nim wielodzietne rodziny. Auto odniosło niezwykły sukces, a jego konstrukcyjny bliźniacy - Seat Alhambra i Ford Galaxy - radziły sobie równie świetnie. Dowodzi to niezwykłego zapotrzebowania na duże, uniwersalne samochody. Dopiero wiele lat później, lukę tę częściowo wypełniły samochody typu SUV.

Sprzęgło do VW Sharan I

Na naszej stronie sprzeglo.com.pl dokonasz zakupu kompletnego sprzęgła oraz jego poszczególnych podzespołów, takich jak:
- Tarcza sprzęgła,
- Łożysko sprzęgła,
- Uszczelniacz,
- Wysprzęglik
- Łożysko oporowe.
Kompletne zestawy są opłacalne w zakupie pod względem finansowym, gdyż wychodzą taniej, niż poszczególne elementy kupowane osobno. To także doskonała okazja by wymienić cały układ, dzięki czemu mamy pewność, że posłuży on jeszcze przez wiele lat.  

Koło dwumasowe w VW Sharan I

Koło dwumasowe występuje zarówno w benzynowych Sharanach I, jak i wysokoprężnych, napędzanych olejem napędowym. Należy więc zawsze, niezależnie od posiadanego egzemplarza, uważnie zwracać uwagę na niepokojące odgłosy dochodzące z okolic silnika na biegu jałowym. Kolejnym podejrzanym zjawiskiem są szarpnięcia podczas ruszania i specyficzna niemożność płynnej zmiany biegów podczas jazdy. Jeżeli ponadto odczuwamy zwiększone drgania, warto oddać naszego Volkswagena do warsztatu, celem sprawdzenia naszych podejrzeń związanych z wymienioną wcześniej przypadłością.    

VW Sharan I zestawy sprzęgła z kołem zamachowym / dwumasowym

Oferujemy na sprzedaż gotowe zestawy składające się ze sprzęgła oraz koła dwumasowego. Oznacza to, iż podczas jednej wizyty u mechanika wymienimy wszystkie podzespoły - wiązać się to będzie z wymiernymi oszczędnościami, zarówno czasu, jak i kosztów robocizny. Ponadto, wszystkie elementy będą zużywały się w jednakowym tempie, a to oznacza, że starsze nie uszkodzą nowszych.Popularne części do VW SHARAN I